Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
19. lis 2010

@steffi13 jj od zacatku je to Vojtisek🙂,ale vsichni na me koukaji jak na blazna,jak si muzu byt tak jista...nejsem..ale 😀 Jj piju hodne,ale jak se najim,neco co mi nesedne,tak me zacne hned bolet hlava...nekdo zvraci a ja mam migrenu,nastesti se to da vydrzet,vetsinou jdu brzo spat,tak pak je to dobry🙂 Nekdy si rikam,ze by mi trosku mohlo byt spatne,abych vubec vedela,ze jsem tehu...a pak premyslim,jestli je vse ok...uz se tesim na dalsi UZ......jistota,je jistota... 😉

mick
19. lis 2010

Ahojky holky, hurá pátek! Dneska jdu na porevizní kontrolu, tak snad to bude OK. Příští týden nám mají přijít mrazy, tak manža honem objednal na sobotu ráno beton a budeme betonovat. Musíme to dodělat do oběda, protože pak jedeme slavit manžela babičku, který je 85 let.

@sophiejane jsem zvědavá, jestli ti dají všechny 3 kousky, to by byl mazec, kdyby se všechny chytli 😉 . Tak nám pak podej info, jaký byl transfer 😉

@1janickak tak Vojtíšek jo 😉 , to je hezký jméno. Už by sis taky mohla změnit profil, ať to tady u nás nevypadá jako u nefungujícího centra, ať to vypadá líp a budoucí Gesťačky se sem nebojej, že se tady nedaří 🙂 . Vždyť jsi jasná těhule 😵 😵 😵

@ketyz kdy jdete na tu konzultaci?

@meluzina všechny budeme mít svoje 😵

1janickak
19. lis 2010

@mick jj po tatinkovi,ja nemela na vyber🙂 a kde mam zmenit profil,ja uz jsem ho menila,ale porad to neni zmenene? 😉
tak at je porevizni kontrola v poradku 😉
ale je fakt,ze nejak moc novych gestacek sem nechodi.....🙂

ketyz
19. lis 2010

@mick - v pondělí, jsem zvědavá co bude dál

hanka99
19. lis 2010

Ahojky 🙂
tak jsem včera byla na průchodnosti vejcovodů a přežila jsem to jen díky tomu,že to trvalo jen půl minuty větší bolest jsem ještě nazažila. ještě dnes mi všechno dole bolí 😒 no ale hlavně,že mám oba jejcovody průchodné a až doroste nějaké to vájo tak hurá na IUI 😉
koukám,že si celkem stěžujete na Alexe,hmm já ho taky vyfásla a po včerejšku bych mu nejradši ublížila 😀

sophiejane
19. lis 2010

čus holky, tak mi vložili všechny tři, prý se vyvíjí krásně...před zamražením byl jeden kvalita 1 (mají prý v gestu škálu hodnocení 1-4) a dva byly dvojky 🙂 tak uvidíme...A transferoval Černý, jupíííí....můj chlap tam byl se mnou, mu to nabízeli, tak šel... i to šlo rychle takhle rychle mi to ještě nevložili

takže mě bude stačit když se chytne ten pan jednička 🙂 to je trochu moje noční můra, ty tři, oni i dvě 😅

jo a utrouš mám jen 2x1...že když je to do normálního cyklu, tak to stačí....příští týden budu doma...tak kéž by, sakra, jinak už nemáme nic ☹

sophiejane
19. lis 2010

@hanka99 to nechápu to ti to dělali tím naplněním dělohy fyziol.roztokem?? to jsem nic necítila, mě to bolelo až pak tak asi hodinu...

sophiejane
19. lis 2010

jo a dnes tam transferovali dvěma němkám, pak až jsme šly dvě češky 😀

hanka99
19. lis 2010

@sophiejane - jjj fyziol.roztokem a fakt jsem musela zatnout zuby a to nejsem žadná ciprlína 😉 bŕicho mi bolí stále, je to jako kdybych byla nastydlá. Je fakt,že víc holek píše,že to nic není,tak nevim.No hlavně,že je průchodno.
To máš péknou úrodu,tak budu držet palce.

steffi13
20. lis 2010

Ahojky holky,

@sophiejane -ty jo tři najednou fííí hááá 🙂 teda ty jejich novinky 1-4 to je zase hit 😝 ..ale kdyby raši řekli kolika buněčný..takže jak stará máš?tak držim palečky at se pěkně zavrtají a už tam zůstanou až do porodu..ať nám to tady rozlouskneš a trošku stoupne 😉 ..jo a stim utrošem jsem byla taky vyvalená,že tak málo na Ketu jsem měla vždy víc tak jsem se lekla jestli se nespletli ale koukám to je u nich taky novinka..
@hanka99 -tak to je dobře,že průchodný ale někde řikali,že je nejlepší když se do tebe kouknou,že tim roztokem to kolikrát neni stoprocentní a jen snad tady to dělaji taklhe co jsem slyšela..a ty zkusíš to IUI nebo rovnou IVF?

sophiejane
20. lis 2010

no jsou 4denní...

no a taky mi nikdo nenutil diazepam!!! nikomu ho nedávali...

holky nevím, ale dnes jsem se vzbudila s pocitem, že z toho nic nebude, mě když se to chytlo tak mě docela brzy dole tak jako tlačilo, embrya byly pěkný, přítel je i vyfotil než mi je tam davali, ale ja si myslím, že moje tělo je ve většině případů zavraždí...jestli to neklapne,jdu prostě na imunologii, protože už by mi to nepřipadalo normální, můžu mít třeba tu alergii na obal embrya a to jaksi nikoho nezajímá...že se jednou chytlo, to přece ještě nemusí nic znamenat...

1janickak
20. lis 2010

@sophiejane drzim palecky,at alespon jedno zustane,coz si myslim,ze tak bude🙂 musis ted myslet pozitivne a ne druhy den po KET,ze to nevyjde🙂 proste tam mas 3 miminka a oni se uz nejak v tom brisku domluvi,neboj 😉

1janickak
20. lis 2010

@hanka99 me to teda taky bolelo,ale jen tak chvilinku,takove pichnuti a pak uz to prestavalo a pak uz dobry.....ale dr rikala,ze to neboli,ze je to ok....tak jsem pak na ni koukala jak na vrazedkyni 😀

steffi13
20. lis 2010

@sophiejane -nemysli takhle negativně..diazepam už nedávaji to mi řikal Korecký,že je to zbytečný..já taky imunologii nemám a pokud se nezadaří s těmi zbylymi tak pak donutim genetiku a imunologii ať mi napíšou protože mi to už přijde uhozený,když se nechytaji..třeba v Iscaru to dělaji automaticky takový vyšetření a tady stim dělaji drahoty ..ale teď tam máš 3 tak se určitě nějaký chytne 😉 🙂

sophiejane
20. lis 2010

jo a holky dnes mám doma mrtvolu, můj chlap se ráno vzbudil a strašná motolice, nic včera nepil, je to od páteře....i zvracel...takže i dnes vařím, ale to mi neva, nic netahám, ven nejdu, a jen ležet to já prostě nevydržím....ven půjdu až tak v pondělí, minule po ET jsem taky myslím šla 3.den...si to tady zpětně můžu vyhledat, to je taky výhoda....ale jestli mě nezačne trochu tlačit dole v břiše, tak si myslím, že je to na prd....

sophiejane
20. lis 2010

přítel to řekl včera a embryoložce, už jsme tam byli u třetí, ti jich taky mají....že pořád vše super, embrya krásná a pak se nic nechytne, ale oni vždy jen pokrčí rameny...připadá mi, že to moc neřeší....prostě jen nutí do víc a víc pokusů a jak říkáte, jinde dělají všechna vyšetření hned, mě třeba tu mutaci taky zjistili až ted když už mě v Motole fakt na genetiku hnali....

niki2
20. lis 2010

Sophiejane, drzim palce. Nic citit nemusis, to je blbost. Nebyla jsi minule po ET? Tam pak nekdy muze bolet bricho po stimulaci, jak se to jakoby v pripade uspesneho tehotenstvi stimuluje dal. Ale po KETu tam fakt nema co bolet.
Ja jdu v lednu na rocni prohlidku k Vicenovi a premyslela jsem, ze kdybychom jeste nahodou chteli podnikat neco dal, ze se ho na tvrdo zeptat, jaky CAR by mi doporucil. On uz je jako normalni gynekolog, akorat, ze ty karty se mezi sebou posilaji. My uz v Gestu mame jen zamrazenou davku spermii, jinak nic.

meluzina
20. lis 2010

@sophiejane
ahojky, držím moc moc palce !!!! už se musí chytit !!!!
těším se, až sem za 14 dní dáš fotku pozitivního těh. testu !!!! Strašně moc si přeju aby Ti to konečně vyšlo .. pak se i nám ostatním bude lépe pozitivně myslet 🙂

meluzina
20. lis 2010

ahoj holky, dneska jsem byla na kotrole v Gestu a představte si že jsem čekala hodinu a 10 minut než mě vzali ... a to jsem byla objednaná na hodinu .. to už mi přišlo fakt vostrý ☹
Už se mi stalo že jsem čekala 30 min. ale tohle ... masakr .. být to v týdnu tak bych si snad musela vzít kvuli tomu pul dne dovolené ☹

hanka99
20. lis 2010

@steffi13 - zatím IUI,počítám,že tak na 3 pokus by to mohlo klapnout 😵 nedělám si moc velké naděje na první pokus 🤐
Nemůžu si na Gest stěžovat, nikdy jsem nečekala víc jak 5 min a všichni se strašně hezky chovaj, nojo ale já jsem teprva začátečník a plná nadějí 😵

hanka99
20. lis 2010

@meluzina - tak to je fakt mazec 😝

sophiejane
21. lis 2010

@meluzina to je teda mazec, omluvili se ti aspon? no ja taky cekala a nejdriv sly dve nemky a pak i na transfer

nelina_
21. lis 2010

@meluzina mě se taky stalo, že jsem čekala na kontrolu 30 minut přes objednaný čas. Pak se zjistilo, že na mě zapoměly 😅 Sestra, která zve jednotlivé pacienty do ordinaci si z recepce opisuje jednotlivá jména a mě si z toho seznamu na recepci opoměla opsat, takže když jsem dorazila, tak si mě na recepci pěkně odškrtli a tím to končilo 😝 😀
Takže příště se po 15 minutách připomínám, jestli o mě ví 😀

nelina_
21. lis 2010

@sophiejane my máme to samé, pořád je všechno v nejlepším pořádku, já mám ovulku jak podle jízdního řádu, sliznice super, embrya nádherný a nic. Prý je to souhra mnoha a mnoha náhod, které člověk neovlivní, takže zkoušet a zkoušet 😀
Takže tfuj, tfuj, tfuj držím palce, ať je to tenhle případ 😀 😀 😀

meluzina
22. lis 2010

Holky, děkuji za radu .. příště se taky raději ozvu !!!
Dneska jsem přišla hned na řadu, ale jsem rozhozená jinak ☹
v sobotu řikalp. Černý, že vidí 10 folykul a dnes pidlovok že jen 5 a nejhorší na tom je že mám jít ve středu na kontrolu zase k pidlovokovi a bojím se, že mi napánuje špatně odběr ☹ zkoušela jsem se objednat k Polákové ale tam tam ve středu není ☹ jsou to teda nervy ☹ asi mi moc ten krátký protokol nesedí a nebo je pidlovok fakt slepej ... nevím ...

meluzina
22. lis 2010

@sophiejane
Neomluvili .... já nevím asi si spletli jména ... protože čekat přes hodinu mi přijde fakt dost ! No ale vem to čert hlavně aby klaplo všechno ostatní ....

sophiejane
22. lis 2010

@meluzina on jako pidlovok teda fakt je, bacha na to.

1janickak
22. lis 2010

@sophiejane ahojky tak jak se citis?

1janickak
22. lis 2010

@meluzina klidne alexovi rekni,ze Cerny jich tam videl vice 😉 ,at se poradne podiva 😀

meluzina
22. lis 2010

@1janickak
no, to jsem mu nemusela řikat .. on to řekl sám : "Pan primář tady viděl 10 hm hm to jsou věci ... " tak nějak to řekl ... no, je to síla ... to vám povím ....
jen se modlím, abych ho neměla na odběrech aby tam ještě něco nenechal .....