Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

meluzina
7. pro 2010

@1janickak
tak to je super zpráva !!!! miminko krásně roste !! supéééér !!!! 😉 pravdou je že Ty budeš mít nejkrásnější dárek 🙂

meluzina
7. pro 2010

@mick
jééé tak to je potěšující zpráva 🙂 myslím to s mamkou ... to mám ještě 7 let a pár měcísů čas hurááá ! :o)

1janickak
7. pro 2010

@meluzina dekuji...jj roste,uz ma 11cm.....

mick
7. pro 2010

@meluzina no mít ještě 7 let na dítě, tak to je pohoda viď 😀 . Nejhroší je, že mám pocit, že ten trend mít dítě po 30 letech nějak opadá. Já mám pocit, že okolo mě jsou holky těhotný tak v těch 25 letech. My taky začali před 30 v domění, že ve 30 letech rodim 😒 . Nojo, člověk míní, život mění.....

@1janickak to už je pěknej kusanec 11 cm 😵

meluzina
7. pro 2010

@mick
no ještě když jsou těhotné tak dobrý ... ale já mám teďka kolem sebe pár kamarádek, které jsou skoro stejně staré jako já a nechávají si to vzít ... to si člověk řiká, proč je ta příroda tak krutá ... dopřeje to holčině která nechce a má s tím jenom starosti jak se "toho" zbavit a na druhé straně my ......

1janickak
7. pro 2010

@mick jj to je uz velke miminko.....nejak asi hodne papkam...taky uz mam brisko a kdyz jsem videla fotecky,tak mam vetsi brisko,nez holky ve 20tt🙂 holt ma vojtisek porad hlad,bo co 😀 😀

1janickak
7. pro 2010

@mick...tak na ukazku...vcera vecer me fotil manzilek....

nelina_
7. pro 2010

@1janickak připojuju se ke gratulaci a jako Vánoční dárek je to fakt nepřekonatelný 😀

nelina_
7. pro 2010

@meluzina jestli to není tím, že tyhle holčiny nejsou v dlouhodobém stresu z toho, že nemůžou otehotnět 😒

nelina_
7. pro 2010

@mick já to mám v okolí tak půl na půl, některé v 25 jiné po 30, spíš je to podle toho, jak život běží ...... mám kolegyni, která šla do prvního děcka ve 40, někdy to totiž život tak zamotá, že teprve tehdy najdeme tu druhou polovičku, se kterou to dítě chceme a některé nemají ani to štěstí a jsou samotné ☹

nelina_
7. pro 2010

JInak s dárkem mám největší potíž s dědou, je to asi jako píše @mick u její maminky, no prostě nic nepotřebuje a všeho je pro něj škoda. Ze skříně se mu sype ještě nerozbalené nové oblečení z minulých Vánoc, cokoli k jídlu nebo vitamíny rozdá (pro něho už je to škoda), novinky jako rychlovarná konvice nebo nedej bože mikrovlnka mu do baráku nesmí, takže pak babo raď 😝
Fakt nevím, jak mu udělat radost 😉

sophiejane
7. pro 2010

čus holky tak ja v gestu, řekla jsem že na testu nic tak mi ho ani neudělali...imuno samozřejmě nepůjdu, není potřeba...minimálky prý nedělají rpotože je kdysi dělali a jeden čas měli pak úspěšnost nula, tak s tím přestali...

sophiejane
7. pro 2010

@1janickak no teda pěkný bříííícho 🙂 🙂

sophiejane
7. pro 2010

@mick teeeda to je pes...a to je manžel? dobrýýýý... a balíček s konzervama mě pobavil, asi takový udělám kocourovi, co jsme ho měli doma a ted je u babičky, k ježuchu 😀 já našim koupila masáže, takový jako balíček, tátovi chmelovo-pivní a mámě čokoládový 😀 babičkám taky dycky nevím...

sophiejane
7. pro 2010

@1janickak moc moc gratuluju, to je skvělá zpráva!!!!

sophiejane
7. pro 2010

@steffi13 haha steffi kabelky no jo to znáááám 😀 taky jsem maniačka 😀

meluzina
8. pro 2010

@sophiejane
No tak to mi přijde přísný ... myslím přístup Gestu .. jak to vidíš ? zůstaneš tam nebo pujdeš jinam ? Kde by ti třeba imunologii udělali ?
na kabelky jsem taky maniak :o) teda ještě na parfémy 🙂

meluzina
8. pro 2010

ahoj holky,
tak si představte že jsem včera nechala na okně v koupelně ten test a večer tam byl duch .. ale četla jsem na internetu že to některé testy dělají ☹ každopádně dneska si to ověřím u kamarádky, která 100 % těhotná není - udělá si ho a uvidíme zda jí to taky po několika hodinách test ukáže ... Je to moje nelepší kamarádka ale myslím, že už si musí myslet, že jsem totální blázen 🙂 🙂

mick
8. pro 2010

Ahoj holky,

@1janickak to už máš pěkný bříško 😵 , jsem zvědavá, jestli to nebude nakonec slečna Vojtíšková 😉

@nelina_ máš pravdu. Taky znám spousty ženskejch, co potkali správnýho chlapa skoro ve 40 letech a bum ve 38 mají první dítě. Mě spíš štve, že jsme nezačali dřív, ale neměli jsme kde bydlet, stavěli jsme. Bydleli na chatě bez vody, pak v karavanu, tak tam jsme si těžko mohli pořídít dítě, no jo no. Domečku nelituju a mimča se určo dočkáme, ale teď před vánocema mě to nějak víc štve. Jo a děda by se hodil k mojí máti 😀. A s tím dlouhodobým stresem máš určo pravdu 😠

@sophiejane no nevím, v podstatě ti Gest v tuhle chvíli nemá co nabídnout, kromě dalšího IVF. Přitom jsem koukala, že u minimálek jsou kvalitnější vajíčka než když jich najednou vyprodukuješ třeba 20. A když se podíváš do toho Reprofitu, tak mi nepřijde, že by se holkám s minimálkou nedařilo, spíš to není tak finančně výhodný pro Gest 😠 .
KOnzervy pro babičku mají fakt úspěch, ona tam vykrmuje snad všechny kočky z okolí 😀 .Jojo, to je manžílek a jeden ze 4 našich koníků 😉

@meluzina no, to je snad nehorší, když by člověk tak moc chtěl a okolo si to nechaj vzít, protože se to nehodí. Bývalá kolegyně taky nemůže otěhotnět a má chlapa, co má z prvního manželství dvojčata a ta bývalá manželka má novýho přítele s kterym otěhotněla, na děti v celku kašle a kluci jsou radši u táty a řekla, že si to musí nechat vzít. Ta kolegyně byla úplně hotová.

mick
8. pro 2010

@meluzina a co jsi měla za test? Vždyť to bylo včera teprve sedmý den, tak ho zkus dneska, třeba vykoukne větší duch 😉 . Já myslím, že když nejsi těhu, tak tam stínek prostě není 😉

meluzina
8. pro 2010

@mick
ahojky byl to mamates 10 IU já jsem ho dneska zase zkoušela a zase do 5minut nic ... a nechala jsem ho schválně v koupelně a nevyhazovala a uvidím večer ... porovnám ho s tím druhým co si bude dělat kamarádka ... myslím, že zrovna tady na koníku o tom někdo psal, že to testy dělají ☹ a pravdou je že v příbalové informaci je napsané, že po 5minutách už je výsledek neplatný ....
co se týče přerušení těhotenství - to je fakt síla ... vždycky si řikám proč se to sakra takhle na tom světě děje.... ti co děti nechtějí mi skoro závidí že se nemusím chránit a já jim zase závidím že jim stačí jednou hupnout do postele a jsou těhotné ... jo jo je to na tom světě složité ....

1janickak
8. pro 2010

@sophiejane @nelina dekuji za gratulace,taky jsem zase hned klidnejsi 🙂

1janickak
8. pro 2010

@mick uvidime,co na nas vykoukne🙂 myslis,ze slecna by byla tucnejsi?🙂 ze mam tak velke briskok? 😉

mick
8. pro 2010

@meluzina já myslím, že když se objeví i po 5 minutách, takhle ze začátku, tak je vidět, že tam něco je 😉 . Vždyť jsi ho měla úplně bílý ten 6 den bez stínku ne?

@1janickak ježiš to si určo nemyslím, že by měla být tučnější slečna 😎 . Já jen, že máte výrobní název Vojtíšek 😵 , aby z něho nebyla holčina 😉

1janickak
8. pro 2010

@mick tak jsem zvedava.... 😀 jestli nas miminko prekvapi,nebo uz tam vazne haja vojtisek🙂

1janickak
8. pro 2010

@meluzina ja bych pockala a pak jeste udelala test pozdeji🙂) holky jedny nedockavy 😀

katchik
8. pro 2010

Ahoj Holky,
Dala jsem se na pečení cukroví. Zvládnu teda vždy tak jeden druh za den. S tím pupkem už to je docela náročný. Teď jsem si vyndala těsto a čekám až povolí a jdu do toho. 🙂

Bea moc gratuluju ke chlapečkům. Jsou nádherní. Když budeš mít chvilku, tak písni jak se vám vede. I když ty začátky budou asi náročné. Byla jsi u Aplináře spokojená?

@meluzina Jani já na tebe asi vlítnu. Testovat takhle brzo! Hele a mě teda mamatest nikdy falešnou čárku neudělal. Jedině jestli to nemůže být Pregnylem, ten to dělá. Ale nevím kdy jsi si ho píchala. Každopádně furt držím palce.

@1janickak takovej pěkněj pidipupík. Kdyby jsi viděla můj. 😀

@mick ty jo manža je teda dobrej s tím závoděním. 🙂 To by se mi taky líbilo, kdyby mě Kirbuška takhle pěkně tahala na sáňkách. 😀

katchik
8. pro 2010

tak jsem jukla na společný termín leden 2011 a tam už se rodí. Pomoooct. 🙂

steffi13
8. pro 2010

ahojky holčiny 😉 ,

@1janickak -krásný břucho 🙂 🙂 ty jo, už si ve 13tt..pamatuji na Katchika a ta za chvilku rodí..takhle když to pozoruji tak to strašně letí ty dny..

@sophiejane -jo taky další maniak a to já mám ještě maniaci na boty těch je taky požehnaně a hlavně na bílé boty 😝 to manžovi,když jsem volala ať mi přiveze do Lázní boty bílý tak mi poslal po chvilce mmsku jaký to boty maji být a bylo jich tam 15párů tak jsem se musela smát,že to snad neni možný,že jich je tolik a to je jen na jaro-léto..a to jsem měla ještě 7 párů bot v těch lázních 😝 ..jinak teda stim Gestem je to síla proč nechtěji dělat imuno to nechápu ..já snad půjdu na konzultaci do Iscaru ať mi udělaji veškerý vyšetření a budu aspoň vědět na čem sem,když mi to neudělaji tady..škoda,že nejdou mrazáky přemístit do jinýho Caru hned bych šla 😕

@meluzina -tak ještě vyčkej přeci jen je to brzo tak o tom víkendu to bude jasnější 😉 taky maniak na kabelky tak vítej v klubu 😀

steffi13
8. pro 2010

Achoj katchiku zrovna o tobě píšu a ty tu 🙂 😉