Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
2. dub 2010

tak ted azse budeš čekat 14dní, to je věčný, vid...a jsi na neschopence?

beatrice7
2. dub 2010

sophi, nejsem 🙂 Mám trošku strach si sem dát svoji fotku, choděj sem holky z práce, poznaly by mě. ..já tu s váma probírám věci, které ony nevědí a možná se ani nedozví 😀 Tak proto.

katchik
2. dub 2010

Holky to je děsný to čekání co? Jinak Šulce taky považuju docela za suchara.

sophiejane
2. dub 2010

ok, já jen, jestli jsi taková kočajzna 😉 jo taky se mi zdá suchar, ale špatnej není...

beatrice7
2. dub 2010

Jsem na neschopence, našel mi 2 cysty na vaječníku, tak mám mít klidovej režim, žádná práce 😀 A Ty ? Nevíš jestli ty cysty jsou normální a jestli v těhotenství zmizí ? Nějak jsem se zapomněla zeptat.... já vždycky až venku si uvědomím že jsem se na něco chtěla zeptat.... Asi těhotenská demence 😀

sophiejane
2. dub 2010

bea tak ti ani nebrali krev na hcg?

sophiejane
2. dub 2010

😀 já jsem stejná, jsem u nich na nervy a zapomínám na vše 🙂 jo cysty snad většinou prasknou, ale musí se to hlídat...tak bud opatrná
já jsem taky doma

beatrice7
2. dub 2010

katchik, to je. Černý a i Alexander mi byli daleko sympatičtější 🙂

sophiejane
2. dub 2010

a myslím že cysty po stimulce jsou dost běžné...po odsátí folikulů tam může vzniknout kdeco

sophiejane
2. dub 2010

bea my s katchik moc alex.nemusíme 😀

sophiejane
2. dub 2010

ale pan primář, ten je fakt the best. na toho tam nikdo nemá.jestli mi ted zařídil těhotenství, tak ho miluju ještě víc 😀

beatrice7
2. dub 2010

Ten pravej vaječník mě bolí, to je fakt. Jo a říkal mi, že pravděpodobně se u mě bude jednat o rizikové těhu. Jestli do práce ano nebo ne, je na mě. To jsou všechny těhu po ivf rizikové ? Proč to říkal, vždyť jsem zdravá....

katchik
2. dub 2010

jo jo taky mám vždycky několik dotazů a pak se zeptám sotva na půllku. Mám vždycky nějaký zatmění bo co. 🙂
dr. Černýho mám ráda, ten je super. Alexandra nemusím, bohužel je to můj dr. i když teď jsem na něj dlouho nenarazila.
Ty cysty většinou zmizí samy, ale musí se to hlídat.

katchik
2. dub 2010

bea oni těhu po IVF berou automaticky jako rizikové.

katchik
2. dub 2010

sophie ještě jsem měla ráda Vicenu.

beatrice7
2. dub 2010

Sophi, proč ? Mně Alex.přijde fajn, trochu ženskej přístup, ale to mi nevadí. Třeba Korecký mi byl nesympatický, ani nevím proč. mám z něj husinu jen když ho vidím 🙂 Jednou mi dělal utz, bylo to nepříjemný. Nebolelo to,to ne ale jemu bych se už nikdy neukázala 😀

sophiejane
2. dub 2010

a já zase mám Koreckýho ráda...nevím, měla jsem poznat už je za tři roky dost poznat. a Al.neumí jednat s lidmi. Kolikrát jsem od něj šla jak rozdrbaná na kusy a přitom to stačí říct trochu jinak a ohleduplněji a cítila bych se líp.

sophiejane
2. dub 2010

sorry měla jsem šanci je za tři roky už....

sophiejane
2. dub 2010

třeba po prvním ivf mi řekl že jsem tam 12.den brzy, i když jsem dostala ms. a pak mi udělal ten jejich test a řekl, že to už by na něm něco bylo, kdybych byla těhu.

katchik
2. dub 2010

souhlasím se sophie. A hlavně nechce nic moc řešit a žene hned do IVF.

sophiejane
2. dub 2010

jo přesně tak.

sophiejane
2. dub 2010

a má problém s neschopenkama.řekl mi, že na slovensku je dávat nesměli a že si myslí, že stačí 3dny.

sophiejane
2. dub 2010

a můj chlap ho tedy taky nemusí, jednou ho Al.zprdnul, at mu neskace do reci nebo tak neco 🙂)

beatrice7
2. dub 2010

Aha.... tak to chápu. Já zas mám podobnou zkušenost s Šulcem. Byli jsme tam s přítelem, on nemá dobrý spermiogram, takže nás Šulc tlačil k tomu že si máme zaplatit dárce spermatu. Nechtěli jsme a tak jsme mu to řekli. On se podíval na přítele a pak řekl - No, na vašem místě bych byl rád že tu možnost vůbec máte. Nechte rozhodnout partnerku.

katchik
2. dub 2010

to nechápu jemu snad o nic nejde, když ti jí napíše ne?

beatrice7
2. dub 2010

No to jsou věci. Mně dal neschopenku Alex. a říkal, že bude lepší zůstat doma celý měsíc🙂 Co člověk, to jiný názor 😉

sophiejane
2. dub 2010

hm tak to je zajímavý.jestli už si s ním kvůli tomu někdo nepromluvil 🙂

sophiejane
2. dub 2010

katchi vicenu vůbec neznám.i čekala jsem viděla jen 2x, ale byl dobrej, takovej správnej chaotik 😀

beatrice7
2. dub 2010

holky, tak mě napadá, třeba i ti doktoři to tak mají- někdo jim sympatický je a někdo ne. Podle toho dávají neschopenky 😀

katchik
2. dub 2010

Holky tak se loučím. Musím ještě na poštu.

pááá a krásný velikonoce. 🙂