Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
14. dub 2010

dneska teda píšu jak prase...omlouvám se. 😕

mick
14. dub 2010

Máš pravdu, ona vlastně doplácela jen těch 5,000,- a asi pak něco za zamražení. Jinak měla ty levné léky. Koukala jsem na holky, co chodí k Apo a když se podíváš na Aknyt, tak tam má udělaný ceník, kolik to stojí u Apo, když to nehradí pojiˇštovna. Je těhotná po 5 ivf z ketu. No, to už abychom začali šetřit. Já tady sepisuju plnou moc, protože nám ukradli z pozemku vozík i s materiálem na fasádu a manža ho jede zítra odhlásit na magistrát. To jsme mohli mít jeden cyklus grátis😠 , doufám, že tomu zloději upadne kolo!

sophiejane
14. dub 2010

holky a co minimálka nebo nativ??? je to šetrnější a ne drahé!

mick
14. dub 2010

Sophie, vzhledem k tomu, že musíme mít ISCI, tak mi ta minimálka nebo nativ nepřijde moc ekonomický. I když nevím,kolik jsou z tebe schopni vydolovat vajíček z nativu.

katchik
14. dub 2010

Mick to jsou teda sv.ne. 😠 i když nedivím se ničemu. Nám ukradli ze zahrady přes noc prádlo ze šnury.
Podle mě nativ je v tvým přirozeným cyklu, tak že vydolují max. jedno vejce.

Sophie v gestu minimalku + nativ moc nedělají.

katchik
14. dub 2010

tak jsem právě sežrala celý pytlík lískových ořechů v čokoládě. 😝

mick
14. dub 2010

Já mám pocit, že se jim to asi moc finančně nevyplatí, proto to ani nenabízí 😒 . Opět jsme u byznysu.

mick
14. dub 2010

Katchiku, jen si dej. Jsi hubená, u tebe se to ztratí 🙂

katchik
14. dub 2010

Holky, tak se pro dnešek loučím.
pa a pěkný zbytek dne. 🙂

katchik
14. dub 2010

Mick no jo... 🙂 ale kombinace čokoška + hormony to nebude idelní.

hanik2
14. dub 2010

tak holky MS se pomalu rozjíždí...je mi to líto ale třeba příště...manža mě vytáhl na nákupy tak jsem asi krizi překonala..no příští týden pojedu do Gestu tak uvidím co bude dál 😉

mick
15. dub 2010

Ahoj holky, tak MS je tu. Včera jsem si dala hrneček svařáku 😉

Katchiku, ona vadí čokoška na hormony?

Hanik, máte v plánu další IUI?

katchik
15. dub 2010

Ahoj Holky,
Mick ne nevadí. 🙂 Myslela jsem to tak, že po obou se přibírá. 🙂 tak ms dorazila chjo. 😒 A jdeš teď na KET?

Hani to mě mrzí, ale třeba příští iui vyjde.

hanik2
15. dub 2010

Ahojky tak už zase nic...normálně tohle je pro mě děsný...jestli se má rozjet tak ať už jede naplno...zase jsem jen špinila kapku a to je vše...
Mick : jj ještě chceme zkusit jedno a pak si dáme oddych

mick
15. dub 2010

Katchiku, aha, já myslela, že je v tom nějaký problém. Už vidím problém ve všem 😀. Já jsem ráda, že dorazila. Břicho už bolelo, tak je aspoň jasno. Na ten KET půjdu určo teď a pak bych šla na tu hysterku a další cyklus už bych si nechala píchnout ten 21 den tu injekci, abych ten další cyklus mohla stimulovat. Vychází to cca červenec. To už by měla být hotová i ta imunologie. Až teď půjdu na UZV, tak si o ty testy řeknu.

Hanik, doporučuju hrnek svařáku 😉 . U mě to zabralo.

katchik
15. dub 2010

Mick 😀
ty máš dlouhý protokol? Hele a tenhle ket nám prostě vyjde! Tak že pak už budeme řešit úplně jiné starosti. 😉

Hanik a bereš ještě ten utroš?

sophiejane
15. dub 2010

ahoj holky...

katchik
15. dub 2010

Ahoj Sophie 🙂 nějak brzo ne? 😀

hanik2
15. dub 2010

Mick čteš mi myšlenky zrovna jsem si říkala že si večer asi otevřu červené vínko 😉

Katchik už ne včera ráno naposled

Stejně je to zvláštní někomu přijde MS i přes něj a někomu ne 😒

sophiejane
15. dub 2010

no žejo, brzo🙂

sophiejane
15. dub 2010

holky ted nevím jestli jsem to říkala i tady, večer jedu s mámou přítele a babčou do národního na aidu, včera navečer s emi dělalo pěkně šoufl, tak si dneska asi půjdu koupit zázvorový lízátka, kdyby se m itam dělalo šoufl 😀

sophiejane
15. dub 2010

doufám že vedle mě nebude nějaká převoněná ženská 😀

katchik
15. dub 2010

Sophie tak ty jdeš takhle za kulturou. Na Aidě jsem byla před 100 lety 🙂 ve státní opeře. A trošku jsem u toho usínala, bylo to děsně dlouhý a mě už to nebavilo. 😒 Vem si se sebou pro jistotu pytlík, kdyby náhodou.... 🙂

sophiejane
15. dub 2010

😀 no bude to tři hodky...já na opeře katchi nebyla nikdy, tak jsem to chtěla zkusit🙂 a hlavně to byl dárek babče a skorotchyni tak aby nejely samy🙂 je to italsky plus titulky 🙂 no doufám, že neusnu 😀 ted je mi dobře, třeba budu v poho...spíš než ranní mám odpolední nevolnosti 🙂

sophiejane
15. dub 2010

a můj chlap nás jen odveze a pak půjde do kina, řekl, že litr za lístek nedá 😀

sophiejane
15. dub 2010

a jak je vpráci katchi? dnes je pěkně temno, co...už by zase mohlo být hezky, ale o víkendu snad má...

mick
15. dub 2010

Katchiku, ty jsi měla jaký protokoly? Jasně, tady ty poslední kousky budou určo ty pravý 😎 .

Hani, mě dorazila až čtvrtý den po vysazení a při 1 IVF jsem to taky dostala i přes utrouš. Holt si to to tělo řídí samo 😉

Sophie, ahoj!! No, dneska bych z postele nevylézala, to počasí svádí strávit celý den pod peřinou!

katchik
15. dub 2010

Sophie jo jo vím. Má to dvě přestávky. 😝 Taky jsem na opeře nebyla...právě jsem si říkala, že nebudu kulturní barbar a jednou to zkusím. My jsme ještě seděli někde na balkoně a docela vysoko a mě to nějak nedělalo dobře. Musela jsem se koukat jen dopředu...no myslím, že mi to jednou stačilo. Jsem zvědavá co budeš říkat.

sophiejane
15. dub 2010

my máme lístky do přízemí, asi 11.řada

katchik
15. dub 2010

Mick měla jsem vždycky krátký.
Sophie v práci nic moc už se těším na víkend.
Zrovna čtu napínavou knížku. Do postele bych zalezla hned a četla a četla. 🙂