Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
21. dub 2010

Niki proč by jsi nás měla dráždit? 😉 Naopak je to povzbuzení, že to prostě jde a že se snad taky dočkáme.

Sophie asi ho dělají, když vyloženě chceš...nevím jak to tam funguje. Jen jsem našla jaký má na to dr. od Apo názor.

Mick na ket ho taky nedám. Jak jsem měla ten ket, kdy jsem otěhu, tak tam taky AH nebyl. Na ty čerstvý ho taky dám na jedno.

Ani jsem vám nenapsala, že se včera kamarádce narodil chlapeček. Možná se za ní dneska stavím, ještě s jednou naší společnou kamarádkou.

petronela82
21. dub 2010

niki - můžu se zeptat kolik jsi měla embryí? a na kolika IVF jsi byla - pouze jedno a 2krát KET?

niki2
21. dub 2010

Petronelo:

1. stimulace ET 2 embryi - nic
KET 2 embryi - nic
2.KET 1 embryo (a jedno neprezilo rozmrazeni) - Martinek

2. stimulace ET 1 embryo - nic

3. stimulace ET 1 embryo - tehotenstvi, ale v 9.tt se zastavilo srdicko
KET 1 embryo - Peta
2.KET 1 embryo - ?????? chystam se tento cyklus

sophiejane
21. dub 2010

no niki taky to máš bohaté ☹

petronela82
21. dub 2010

niki - katchik má pravdu - jsi inspirace, že to fakt funguje => tak teď by to ještě ještě chtělo holčičku - držím palečky ať to vyjde a nic neodkládejte - šup šup do toho - dovolených ještě bude - teď je "Plodné jaro"

katchik
21. dub 2010

Niki taky pěkný.......Člověk to prostě nesmí vzdát.

Koukám, že se nám tam nějak kazí počasí. 😒

katchik
21. dub 2010

dneska byly v Gestu na recepci, nějaký nový holčiny. Takový dvě docela mladý.

mick
21. dub 2010

Niki, nám naopak dodáváš optimismus, že to jde, i když je ta cesta trnitá 😉

Katchi, mě tam byla sympatická jedna sestřička a už tam asi nedělá. Už jsem jí tam dlouho neviděla. Byla to taková hnědovláska kolem 30, hubenější. Koukala jsem na personál gestu a fakt tam není. Asi místo ní vzali, tu holčinu, co má na sobě vizitku recepční. Asi jim dala nějaká výpověď nebo jí dali sami.

sophiejane
21. dub 2010

mýmu chlapovi se tam líbí ta hubenoucká laura 😀

sophiejane
21. dub 2010

já mám dnes holky nějakou divnou náladu...a trochu strach, aby bylo na kontrole vše v pořádku...

katchik
21. dub 2010

asi vím kterou myslíš. Tyhle byly oblečený normálně v civilu.

katchik
21. dub 2010

Sophie neboj určitě je vše ok. Ty jdeš příští týden?

petronela82
21. dub 2010

sophi - přesně - tak ta se líbí i tomuý mímu, i mě je sympatická a pak ještě ta blondýnka Hana Popovičová, naopak nemlžu vystát Gabrielu Mecovou - mám s ní jen ty nejhorší zkušenosti -

http://www.gest.cz/cz/lide.php?pg=3&

dvakrát mi brala krev a pokažké problém - vždy mi to nějak blbě napíchla a pak jsem měla obr modřinu a taky mi píchala moji první vyvolávačku do zadku a pak jsem se asi 3 dny nemohla posadit, a když jsem pak na další vyvovlávačce prosila jinou sestru aby my ji píchla tentokrát výš, že jsem minule nemohla sedět, zhrozila se že dolu se to ani píchat nesmí, že jsem mohla i ochrnout

sophiejane
21. dub 2010

nojo můj chlap je jasnej - je na hubený tmavovlasý a jak to má dlouhý vlasy tak tuplem 😀

katchik
21. dub 2010

Petronel tu taky nemusím.

petronela82
21. dub 2010

sophi - no tak jak to že máš jen mikádo 😀

sophiejane
21. dub 2010

protože mi nikdy dlouhý vlasy nenarostou, mám takový jemný k ničemu 🙂

ketyz
21. dub 2010

Ahoj všem,
můžu se zeptat který DC se vlastně ten KET dělá? jsem z toho teď vo'laká zme'tená,
Niki - vidíš ty máš dvě děti "z KETu" a já mu přitom moc nevěřím, budu to muset přehodnotit 🙂 🙂

katchik
21. dub 2010

Kety to je různý zaleží na sliznici. Ty bereš taky estrimax viď? V přirozeném cyklu jsem měla ket podle stáří embrya tzn. že 5 denní embryo mi vkládali 5 dní po ovulaci. Pokud máš 3 denní, tak 3 dny po ovulaci atd.
Tenhle cyklus beru estrimax a dneska mi Šulc říkal, že máme čas až do 25.dc, že tady záleží jak bude vysoká sliznice. Minimum pro transfer je 7 - 8 mm, spíš těch 8mm.

katchik
21. dub 2010

Teď jsem byla venku a je tam docela kosa. 😒

katchik
21. dub 2010

Niki mě to nějak nefachá www.yearbookyourself.com prý pošlou email a nic. 😒

katchik
21. dub 2010

joo pěkně se mi tady kecá sama se sebou. 😀

sophiejane
21. dub 2010

katchi já vytuhla to je děsný furt bych spala a ted mažu ven koupit něco k jídlu

katchik
21. dub 2010

sophie to se nedivím. Kdybych mohla, tak jsi jdu taky dáchnout. 🙂

ketyz
21. dub 2010

tak to zkrátka počkám co mi v pátek Šulc řekne, já ovulaci spíš nemívám,
těch 1500,- co se má platit za UTZ při KET je za jednu prohlídku nebo to mají paušál za kolik bude potřeba?
Poláková mi do papírů psala 1500,- + 4000,- ale já trubka se pochopitelně nezeptala jak to bude přesně

katchik
21. dub 2010

kety těch 1.500,- zaplatíš při prvním utz, pokud si tě pozvou na další utz, tak už neplatíš nic. Tohle je cena za utz ať je jeden nebo tři. A po transferu zaplatíš ty 4.000,-

ketyz
21. dub 2010

no i tak to jsou prima vydělané peníze, já ani neplánuju po KET neschopenku, 14 dní po IVF mi úplně stačilo, když si připočtu k tomu co jsme platili i to o co jsem kvůli PN brala míň, tak teď musím zase chvíli chodit do práce, abychom si na další pokus našetřili 🙂 🙂
ale musím přiznat, že jsem myslela že to bude horší, měla jsem docela málo jednotek Gonalu, teda když to porovnám s holkama z jiných diskuzí

sophiejane
21. dub 2010

to je taky drsný at je UTZ jeden nebo 3 tak 1500...

sophiejane
21. dub 2010

kety já ted dala za gonal + cetrotide skoro 8tisíc...síla