Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
27. dub 2010

sophie přesně já když ho polykám, tak fakt nejsem schopná tak hodinu nic dělat jsem vždycky jak zfetovaná. A do toho se mi chce hrozně spát. Mutsy má kamarádka, mě přišla u něj malá korbička. Teutonie je dobrá, tu si chvalej hodně.

petronel sliznice byla 7,5mm a do té soboty ještě krásně povyroste.

sophiejane
27. dub 2010

no je fakt že i na diskuzích jsem to četla, že teutonia super...a hlavně si to můžete krásně vymyslet, vybrat kolečka, zkombinovat barvy...

sophiejane
27. dub 2010

tak katchi at uz tehulujes s náma, jasný 😉 bude lepidýlko?

katchik
27. dub 2010

sophie kéž by, lepidýlko bude. 🙂 koukala jsem na stránky teutonie jak si to můžeš navrhnout jak chceš. To je super a chcete 3kolku nebo 4kolku?

ketyz
27. dub 2010

Katchik - asi nesejdeme, na UTZ jdu až ve čt a transfer prý může být za 4 dny, takže to bude nejdřív příští týden,
kolik máš tu sliznici?

ketyz
27. dub 2010

už jsem to dočetla, promiň, to je přes 1 cm od minulého UTZ, paráda, třeba budu ve čtvrtek taky spokojená

petronela82
27. dub 2010

katchik - tak jsem se moc nesekla - jen o 0,5mm - a ten utrouš polikat, to je peklo, já nebyla schopná vůbec fungovat, Dr. mi radil kafe - chce to nějaký kofejnový doping

hanik2
27. dub 2010

holky díky..dneska mi nad hlavou proletěl čáp tak třeba přinese štěstí 😉
Katchik to jsem ráda že povyrostla
Sophi tak dnes jsem pro změnu viděla tebe..seděla jsi dole na levo a říkala jsi že je ti zima manželovi(příteli)..pak tě starší černovlasá sestra brala nahoru na krev,že?..já byla ta otylka 😀 co na šla na WC a pak stála u manžela hned vedle vás..

winterska
27. dub 2010

ahoj holky,
tak jsem se dneska v práci dozvěděla, že moje o 14 let mladší kolegyně, co se před 14 dny vdávala je už v 5, měsíci a já to vůbec nepoznala 😲. Dnes to řekla šéfovi, Takže nejenom, že já tam ted cca měsíc nebudu (v případě // se tam už ani nevrátím), ale šéf musí sehnat náhradu i za ni, která tam chce do července zůstat.. To se někdo má,. zapadne si ani neví jak.. a my se takhle trápíme a lítame kdesicosi, abychom byly taky těhu..

winterska
27. dub 2010

Add. Utrouš - mám stejné vzpomínky na první cyklus ivf, do transferu jsem spala asi 20 hodin denně, po transferu jak jsem zaváděla jsem zase byla 20 hodin denně vzhůru - nervy byly a já nemohla spát..
Soph - ty jsi brala znova Utrouš, nebo ten gel?

Dr. Černý - když jsem u něj na podzim byla na prohlídce, rozpovídali jsme se tak, že jsem si šla sednout na kozu a zjistím, že mám na sobě stále kalhotky 😀 . A on na to povídá: to je, jako kdybyste šla ke kadeřnici s kloboukem na hlavě 🙂

petronela82
28. dub 2010

Dobré ráno,

- zase prga - kdo by to byl řekl 😀 tak vstávat je tu krásný slunečný den

winter - dnes jdme skouknout úrodičku - držím nám palečky ať je vše O.K. - mě KO čeká v 16:00 na kolikátou jdeš do GESTu ty?

mick
28. dub 2010

Ahoj holky, včera jsem vůbec nestíhala a dneska asi taky nebudu 😠 . Jinak jsem objednaná na 14.5. na imunologii.

Petronel, ty už máš z práce nácvik na vstávání k prckovi 😉

Katchiku, super, sobota je dobrá 😉 a sliznice nádhera. Tak ať tam ten sekundáč pořádně lepí!!!

Winterska, dr. Černý 😀, s ním je fakt sranda. A o kolegyních mi ani nepovídej! Mám to tu to samý.

Haník, to je dobrý znamení, ten čáp 😉

Sophie, mám z tebe radost, jen tak dál 😉

petronela82
28. dub 2010

ahoj mick - s tou imunologií děláte dobře - alespoň budeš vědět že je vše O.K. ty už náš za sebou 2 IVF?

katchik - když jsem byla naposledy v GESTu tak jsem se s Dr. dohodla taky na lepidýlku - tak že tě v tom lepení nenechám samotnou 😉 jak zvládáš utrouš? nezávidím ti, ale za chvíli mě to čeká taky - už aby to bylo

sophiejane
28. dub 2010

dobré ránko 😉

sophiejane
28. dub 2010

haniiii, no to jsem byla já....jaká otylka? já tam viděla samé těhulky??? já byla naštvaná, protože na mě zapomněli a vzali mě na krev po asi 20min...až když jsem se ozvala pač už se mi fakt dělalo mdlo...

sophiejane
28. dub 2010

včera teda bylo v gestzu těhulín 🙂 i můj chlap si toho všiml...hani no prosimtě ukaž mi nějakou tvou foto já fakt netuším... 😅

sophiejane
28. dub 2010

tak jsem ti koukala do alba ale já byla asi v tranzu, fakt nějak nevím, že bych tě viděla 😅 měla jsi do mě kopnout 😅

sophiejane
28. dub 2010

katchi my chceme asi spíš čtyřkolku, nevím, připadá mi to stabilnější...

sophiejane
28. dub 2010

taky jsem se dočetla tady na diskuzích že z německa se ten kočár dá přivézt mnohem levněji, my často jezdíme do dráždan, tak o tom budu uvažovat 🙂 tady totiž kombinace skoro 30tis!! a v německu i třeba za 14tis...docela rozdíl...teda tady číst diskuze o kočárcích to je tak na 14dní čtení 🙂

sophiejane
28. dub 2010

holky do alba jsem prcka přidala, tam už je to vidět trošičku líp než minule 😅

petronela82
28. dub 2010

ahojky sophi - krásná fotka - já chci takýýýýýýýýý - moc moc ti to přeju, ale i závidím 😵

sophiejane
28. dub 2010

a já bych ti to taky moc přála, at tu nejsem sama 😉 vlastně s beatrice...

petronela82
28. dub 2010

sophi - my Vás v tom samotné nenecháme - v sobotu do toho práskne Katchik a příští týden já, Winterska a Ketyz 😅

sophiejane
28. dub 2010

no už je na čase 😉 plodné jaro holky, nezapomínejte! 😀

petronela82
28. dub 2010

sophi - myslím na to ne dne v noci 😀 😀 😀

sophiejane
28. dub 2010

hlavně v noci petruš, hlavně v noci 😀

katchik
28. dub 2010

Ahoj Holky,
Tak jsem si šlehla utroš. Na konec ho polykám a už to na mě jde....pomoct já nechciiiiii. Ty woe já jsem mimo 😀 doufám, že teď tak hodinu po mě nikdo nic nebude chtít.

Mick tak to je dobrý s tím imunem to není tak šílený termín to je za chvilku.

Sophie kamarádk si objednávala teutonku tady www.babyonlineshop.de

Hani to je jasný znamení ten čáp.

winterska to jsi mě pobavila. 😀

Petronel tak snad to lepidýlko k něčemu bude.

katchik
28. dub 2010

dneska beru utroš 2-0-0, zítra 2-0-2 a v pátek 2-2-2 no to bude veselý.

katchik
28. dub 2010

ještě vám musím napsat jak mě dneska pobavil manžel. Měl noční a přišel někdy po 4.hod. Mě kolem 6.30 zvonil budík a nějak se mi nchtělo vstávat, tak jem se ještě chvilku povalovala. A manža se vzbudil a říka...co ty tady? já: jak co já tady on: vždyť odpoledne nebýváš doma, ty jsi dneska nešla do práce. já: ale ono je půl 7 ráno, ne odpolende on: aha, tak dobrou. Otočil se a spal dál. Vsadím se, že si to nebue vůbec pamatovat. 😀

boruvkova
28. dub 2010

Dobré ránko holky,
omlouvám se, včera jsem už nereatovala, protože jsem odpoledne lítala po doktorech...
Jsem po druhé stimulaci na IVF, přičemž transfer se nekonal, protože jsem měla jen jedno vajíčko a to se nevyvíjelo. Takže teď čekáme na další pokus a rozhodujeme se, zda v červenci nebo až v září. To je můj současný stav a omlouvám se, že jsem vám tady přetrhla tematickou nit, tak jen ze slušnosti, abych zase já vám odpověděla na včerejší otázky 🙂