Gyncentrum Ostrava, má někdo zkušenost? Chodí tam někdo?

m4yu
16. bře 2014

Ahoj holky chodite nekdo dotohodle Gyncentra??jak ste spokojene nebo nejste???

gwennie
17. bře 2014

Ahoj, ja jsem chodila, nez jsem se prestehovala, a celkem jsem byla spokojena... Je tam vic lekaru, osobne moc nedoporucuju MUDr. Fiserovou, je takova necitliva... Ostatni v poho

m4yu
autor
17. bře 2014

@gwennie dekuji za radu..🙂

selverin
17. bře 2014

já od nich odcházela.... dle recenzí co mi kdysi našla maminka mají nejvyšší potratovost, nutí zbytečně matky k odběrům plodovky apod... osobně já tam hcodila od 16ti a neměla jsem ráda ty jejich zdravotní sestry... jsou drzé a propalují pohledem... a doktoři? moji mamince zadupali myomy v děloze a přišla o ní i vaječníky, protože se to neřešilo včas.... já když otěhotněla, tak doktor mi řekl tohle.... ano, jste těhotná, ale neradujte se předčasně, dnes je velice časté o plod do 3.měsíce přijít a nevidím žloutkový váček, ten už by tam měl být... žádné gratuluji nic, prostě mě normálně setřel parchant...druhý den jsem si ze strachu zašla do nemocnice na kontrolu a tam bylo už vidět i srdíčko a dr. mi řekla, že mám od nich odejít, že mají zastaralé vybavení a budou mě zbytečně strašit, že se plod nevyvyjí jak má.... okamžitě jsem odešla a chodím teď do Gynetu v Zábřehu, mají luxusní vybavení, skvělý přístup, doktoři a sestry perfektní.....

vanule
17. bře 2014

když se nám nedařilo těhu, museli jsem vyhledat nějaký CAR, pro mě na dojíždění připadala v úvahu OStrava a Frýdek Místek. Když jsem si ale přečtla diskuze, tak bylo rozhodnuto, že OV nikdy!!! Začali jsme dojíždět tedy do FM, ale doktor úzce spolupracuje z Gyncentrem (což jsme se dozvěděli až posléze) co bylo třeba udělali ve FM, ale oplodnění a transfér byl v OV, byla jsem tam poprvé a musím říct, že zrovna laborantky byly moc příjemné i pozdější hovor po zákroku s doktorkou (jméno si už nepamatuji, mladá) byla milá, vše vysvětlila. Ale na celé IVF (od začátku až do konce) bych k nim určitě nechtěla.

dolca
17. bře 2014

Ahoj holky, byla jsem tam dvakrat.. Poprve na odberech krve s partnerem podruhe na vysledcich... dle mudr jsem zdrava ale ihned nas navadel do ivf, že tam stejně přejde 80% páru atd.. Mudr Lachčina.. Pohovor studený, vše rychle, rozumíte a naschle... recenze me natolik rozhodily, že jsem se rozhodla na další návštěvě o požádání o vydání výsledků krve a přejdu na jiné centrum.. je také pravda, že jejich zařízení neoplývá moderností..

Zajímalo by mě, zda od nich někdo otěhotněl po ivf a hlavně napoprvé? Také by mě zajímalo, jak mohu opravdu poznat, zda do mě opravdu vložili oplodněné vajíčko (ivf) ?? Dá se to poznat např přes ultrazvuk? Někdy mám pocit, že se doktoři pouze obohacují... :(

iq_tester
Odpověď byla odstraněná
Zobraz