Gynekologie Gynem v Praze, máte zkušenost?

journals
27. dub 2017

Má tu některá zkušenost s ordinací gynekologie Gynem v Praze Kobylisích? Přístup,pečlivost,ceny,nadstandardní příplatky...?
Nemyslím IVF Centrum, jde mi o ordinaci Pod Náměstím...
Díky!

katgatoo
27. dub 2017

@journals Ahoj, chodím asi od 8tt k panu doktoru Koreckému. Považuji to za investici, které nelituji. Prostředí super, sestřičky ochotné a vždy k dispozici. Kdy se člověk objedná, jde na řadu. Pan doktor si vždycky udělá dost času, žádné šup šup. Vše se snaží vysvětlit, UTZ při každé návštěvě a vyšetření bezbolestné. Nikdy jsem odtamtud nešla s pocitem, že něco nebylo dostatečně vysvětleno nebo že by to odflákli. Navíc tam mají i screeningy a monitor, takže v podstatě celé těhotenství až na úplný konec lze zvládnout tam.

journals
autor
27. dub 2017

@katgatoo moc dekuju,tohle jsem potrebovala slyset 😊 Prozradis mi i jejich cenik? Potrebuju trpeliveho doktora,o penize mi nejde,rada si za nadstandardni pristup zaplatim,jen abych mela predstavu?

katgatoo
27. dub 2017

@journals Za rok 2000 Kč a za těhotenství 6000 Kč.

journals
autor
27. dub 2017

@katgatoo diky moc za info,zkusim tam zavolat,jestli jeste berou nove pacientky

pajusenka
27. dub 2017

Ahojky, já můžu též doporučit. Přešla jsem do Gynemu loňského roku v červnu (původní gynekolog se mi nevěnoval tak jak bych si představovala). Chodila jsem k dr. Khutorské, ale výbornou zkušenost mám i s panem Vlčkem (ten je teda na IVF centru). Nyní jsem v 10tt a chodím k panu Koreckému - vše vysvětlí, poradí. Maximálně se ti věnují - za mě dobře investované peníze. Gynekologie se platí 2.000,- ročně.

journals
autor
27. dub 2017

@pajusenka holky,moc dekuju,uz jsem se rozhodla ze gynekologa zmenim. Jsem aktualne po spontanim potratu a chci se do toho pustit znovu,ale s tim pocitem,ze nekoho zajimam a ne ze jsem po 10 min venku v cekarne s hromadou otazek v hlave a s pocitem,ze to jde asi i trochu jinak. Jsem rada za dobre zkusenosti.

medulinek
28. dub 2017

já se můžu přidat k holkám v ivf centru jsme chodili k mudr vlčkovi,když to řeknu s nadsázkou - slíbil nám mimčo a slib taky plní,pak jsem přešla na gyndu gynemu k mudr koreckemu a jak pisi holky,casu na otazky a odpovedi habadej,vzdycky jdes na cas,sestricky super,vysetreni ani na konci tehu neboli jo a hrozne se mi libi,ze nemaji na vysetrovani tu klasickou kozu,ale takovy sikovny kresilko 🙂

journals
autor
29. dub 2017

Diky, ja jim tam uz psala - volno maji jen ti dva novi doktori u kterych na strankach neni nic napsano Mudr. Racková a Mudr. Vláčil. Máte s nimi nějakou zkušenost?

berev
29. dub 2017

Pripojuju se k diskusi..taky hledam gynekologa..

pajusenka
29. dub 2017

@journals s nimi zkušenost nemám, ale věřím že tady by žádný nezkušený nevzali 😉 určitě budou taky věnovat max. péči.

journals
autor
29. dub 2017

@pajusenka diky 😉

medulinek
29. dub 2017

@journals toho Vlacila jsem myslim videla pri posledni navsteve a sympatak

stacyba
27. pro 2017

MUDr. Rackova úplně nejlepší !!!!!

journals
autor
27. pro 2017

@stacyba Je 🙂 trvalo mi sice pár měsíců než jsem se k nim dostala, ale už jsem u ní byla a byla moc fajn. Akorát přemýšlím, že se k ní po novém roce zase vydám... ale byla jsem z ní také moc nadšená

handulkak
27. pro 2017

@journals ja si to tam tez nemuzu vynachvalit. Dokonce tam chodim i ráda.😀

journals
autor
27. pro 2017

@handulkak Musím říct, že jak nejsem komplikovaný pacient, takže spíš počítám s tím, že zaplatím vždy když přijdu - tedy jednou za rok, tak mi to za ty peníze stojí. Příjemné prostředí, všichni milí... odejít k nim byla dobrá volba. A nedivím se, že lhůty na přijetí nových pacientů jsou tak dlouhé

handulkak
27. pro 2017

@journals me vzali hned, ja sla z CAR, tak mozna proto to bylo rychlejsi.

journals
autor
27. pro 2017

@handulkak Tak to asi ano, já se snažila tam dostat půl roku...

handulkak
27. pro 2017

@journals jeste vim, ze maji pobocku na 6

stacyba
27. pro 2017

Jsem tam registrovana tak 5 let, vystřídali se u mě 4 lékaři ale dr.Rackova nema konkurenci

handulkak
27. pro 2017

@stacyba a kdo vsechno te mel?

stacyba
28. pro 2017

Lacheta, Vlček, Korecky,nějaká p.doktorka s přízvukem, a nakonec p.dr. Rackova

handulkak
28. pro 2017

@stacyba a nejvic si spokojena s dr. Rackovou?

stacyba
28. pro 2017

Ano, dr. Rackova je úplně super!!!! a to jsem vždycky preferovala chlapy , všechno se mnou vždycky probrala, připadala jsem si ze mluvím s kamarádkou a velmi pecliva, vyšetření bezbolestny no proste jsem z ni nadšena

handulkak
28. pro 2017

@stacyba ja jsem byla u Khuthorske, a ted jsem u dr. Vlacila.
A taky super.

ssandy
28. pro 2017

Holky, muzu se zeptat, co navic mate, kdyz zaplatite 2000 rocne a jdete jednou nebo 2x na preventivni kontrolu. Pripadne 6000 za tehotenstvi? Resila jsem to pred 3roky,kdy moje gyndarka sla do duchodu a v Praze je to u gynekologu oblibeny sport. Dokonce mi zrusili i kontrolu, kdyz jsem odmitla zaplatit. Jako chapu, ze je pak lekar mozna milejsi, ale pece je stejna a na pojistovnu,ne?

handulkak
28. pro 2017

@ssandy oproti jine gynekologicke ordinaci jsou mnohem lepe vybaveni.
Sestricky i lekari jsou vzdy příjemní. Nikdy se mi nestalo, ze by někdo mel spatnou naladu.
Maji detsky koutek
Jogu pro tehotne
Predporodni kurzy
Ja osobne bych se k byvale lekarce nevratila. Jsem rada, ze jsem tam presla.😉

ssandy
28. pro 2017

@handulkak takze hlavne atmosfera? Predpokladam, ze joga se plati zvlast nebo je to v cene? Pece je ale stejna a vykazovana na pojistovnu?
Me totiz registrovali v nove ordinaci, asi na 3.kontrole si rekli i penize, nejprve 4tis a pozdeji 8tis.Kdyz jsem chtela vedet za co konkretne, tak tam byly i veci, co standardne hradi pojistovna, takze jsem s diky odmitla. Mozna mam ted nalepku jako neplatic, ale lekar ma stale stejne profesionalni chovani. Sestricka me celkem nezajima. Kdyz chci fotku, tak si ji zaplatim, zrcadla take.Tak nejak hledam duvod, proc tedy platit.

handulkak
28. pro 2017

@ssandy Joga se plati zvlast.
A ano delaji to same co jinde, hradi to pojistovna.
Ale jak rikam, nikdy jsem necekala dele nez den na kontrolu, leckdy me vzali jeste ten den.
Volam i ohledne blbosti a nikdy sestricky nejsou nepříjemné.
A to se mi predtim nestalo. Sestra vecne nepříjemná, cekacky az 14 dni - coz z akutnim problemem super.
Doktorka mi odmitla napsat zadanky, musela jsem ji pomalu na kolenou prosit.
A vysetreni od ni bolelo, vzdy.
Tady se mi to nikdy nestalo.

ssandy
28. pro 2017

@handulkak ok, no chapu to. Kdyz boli vysetreni a cekat na akutni kontrolu 14dni,to uz je pomalu na stiznost na komoru... Nikdy se mi to tedy nestalo, to bych taky sla pryc.
Ze se na me sestra neusmiva, to vubec neresim.