Gynex a čaj báby Radnické, jak jste je užívaly?

tehulka1167
13. dub 2016

Ahoj holky, zajímyly by mě vaše zkušenosti s užíváním Gynexu a čaje dle báby Radnické. Jaké byly výsledky s otěhotněním a jak jste užívaly Gynex a čaj? Zda jenom do ovulace nebo dýl ? Díky 🙂

katiebkb
13. dub 2016

Ahoj, ja jsem užívala Gynex asi jeden mesic s týdenní pauzou - myslím, ze v srpnu. Pak jsem přestala, pustila to z hlavy a v listopadu se povedlo😊. Každopádně si myslím, ze Gynex neuškodí a někomu může určitě pomoc 😊

san33
15. dub 2016

Ahoj, gynex se užívá 3 týdny v kuse, je jedno, kdy začneš, jestli v polovině cyklu nebo 1DC. Je tu kolem toho spousta diskuzí. Užívá se 3x denně, bud 1/2 hod před jídlem nebo 1 hod po jídle. Začíná se 1. týden tak 3kapkami 3x denně, 2. týden 4 kapky, 3. týden 5 kapek. Ale může se užívat i 2x denně, třeba po 7 kapkách. Nejvíc je 7 kapek 3x denně. Jen nevím, jestli se užívá dlouhodobě nebo stačí třeba 3 měsíce. Já po něm neotěhotněla (brala jsem ho 3 měsíce), ale myslím, že mi zlepšil cyklus v tom, že cítím, na které straně mi roste folikul. Menstruace je furt příšerná, ale za to může endometrióza, tu mi kapky nevyřeší. A přibrala jsem 3 kila. Nejsem si jistá, zda to bylo gynexem, ale nic jiného mě nenapadá, protože stravovací návyky mám furt stejné. A za kila navíc jsem vděčná, teď už mám 55 kg při výšce 167 cm, to je tak akorát.