HCG je v 5tt 35 jednotek, vaše názory?

dindonka
23. únor 2015

Ahoj maminy,
potrebuju poradit, podporit a dodat silu.
Byla jsem v patek u gyn. ta me prohlidla rekla ze sliznici mam 15mm a ze tehu test se slabou carkou se kterou jsem prisla neznamena nic. Vzala mi krev na hcg a za par hodin jsem mela vysledek-35 jednotek v tydnu 4+2 Dnes v pondeli na utz nic nevidela a cekame do patku na dalsi krev. Vim,ze 35 je malo ale je to v tabulce. Dr. dnes mluvila s nejvetsi pravdepodobnosti o biochemickem tehu. Ze bych mela hcg mit kolm 100. Datum ovulace nevim presne, ale byla mezi 13-19 dnem cyklu. Protoze jen v tomto terminu jsem mela styk. Nazory na hodnotu 35. Dekuji

anina32
23. únor 2015

Podle mě ti měla vzít dneska krev a vidělo by se jestli stoupá, správně by mě lo každé dva dny zdvojnásobit svou hodnotu, takže když v pátek bylo 35, tak dneska by si měla mít kolem stovky. Zkus znovu těhu test, nejlépetu samou značku a citlivost a uvidíš jestli sílí. Držím pěsti!

evcann
23. únor 2015

@dindonka souhlasim, mela by ti vzit krev, ja bych na tvem miste tak si dojdu sama na odber, abych mela jistotu. Ten test preci jen muze zkreslovat a kdyby to bylo bioch. tak muze ukazat pozitivni. Krev je nejlepsi. Držim palce 🙂

prdecek
23. únor 2015

neztrácej naději 🙂 já měla u prvního syna hcg jen 20 🙂 bude to ok.

78marcela
23. únor 2015

@dindonka taky myslím že ti měli vzít dnes zase krev. Když to neudělali, šla bych jako samoplátce. Stojí to 200-250 kč a měla bych hned jasno.

dindonka
autor
23. únor 2015

Doktorka moc neveri ze jsem tehu... jinak jsem mela cca 14 dni bolesti v lodbrisku a dnes rano a i ted bych rekla ze nic neboli je trisla. Je to normalni? Obcas me tam jen pichne. Ale bylo to horsi ty dny zpet. krev nevzala. Nevim proc. Test doma nemam, vydam se pro nej zitra.

dindonka
autor
23. únor 2015

@prdecek
v jakym tydnu jsi byla? A jaka hodnota byla potom?

prdecek
23. únor 2015
megy
23. únor 2015

tak já měla hodnotu 31 a výsledek bude mít 3 roky. přesně jak píšeš, jen zvýšená sliznice. nechápu, že ti dr. tak vyšilují:-/ a stresují maminky. no na uz jde vidět něco přes 1000 jednotek a to musí být kvalitní ultrazvuk, takže za mě bych řekla, že absolutné normální průběh🙂

dindonka
autor
23. únor 2015

Moc dekuju holky. Ja uplne na mtrvici jsem uz 4 den

megy
23. únor 2015

@dindonka chápu, ale prostě dr se snaží více uvažovat občas něčím jiným😀 já měla hcg 31 28 DC, musela jsem tu hodnotu vědět kvůli lékům, co užívám.a týden na to jsem měla tak velký gestační váček, že to nešlo přehlédnout. vém, že čekat je těžké, ale stejně nic teˇdneuděláš, jen čekat. hodně štěstí

dindonka
autor
23. únor 2015

@megy
ja mela tech 35 ve 31DC. Budu cekat. Doufat ze nezacnu krvacet a zitra jdu udelat test a ukoumat co carky jestli sili nebo ne

eloana
23. únor 2015

@dindonka ja mela 365 ve 27dc,ale ovulaci mivam 10DC....test sili?

dindonka
autor
23. únor 2015

@eloana
test az zitra. Nemam ho doma

eloana
23. únor 2015

@dindonka mam zkusenoti,ze kdyz byla hodnota nizka, tak test obvykle nesilil....ja prave pri tretim zacala 27dc krvacet,tak jsme letela na pohotovost -tam trosku zalhala od dc...a hodnota byla tech 365 a carka i pres krvaceni sila

dindonka
autor
24. únor 2015

Tak mam dnesni test. Na obrazku je nahore test delany v patek v dobe kdy mi namerili krvi jen 35 hcg. Druhy je delany v utery. Prouzek je silnejsi ale neni stejne barevny jako kontrolni. Co myslite je to biochem tehu?

78marcela
24. únor 2015

@dindonka nevypadá to na biochemické, ale tyhle testy nejsou průkazné. I u biochemického ta hodnota do určité míry stoupá. Mě taky test sílil a biochemické to bylo. Teď naposledy test sílil jen velmi pomalu, myslela jsem že to nevyjde a vyšlo. Tyhle testy pouze orientačně určují hcg v moči ale jestli je to prosperující tehu, to ti řekne pouze krevní test, jak jsme psali výše. Na tvém místě bych ho udelala a už bys mohla mít klid. Přeji ti ať je vše ok.

evik19
24. únor 2015

@dindonka Nechci ti dělat naděje, samozřejmě to může dopadnout i špatně, ale podle mě jsi teď normálně v začátku těhotenství. Čárka zesílila, takže já bych řekla, že to bude v pořádku. Já jsem před 3 lety byla se slabým krvácením a slabě pozitivním testem u doktorky, která viděla jen nízkou sliznici a řekla mi, že těhotenství to nebude, ale že mi pro jistotu veme krev. Měla jsem hodnotu 208 a byla jsem tak 33 DC, ale já měla ovulaci tak 16DC, u tebe to mohlo být jinak. Takhle silnou čárku ti neudělá HCG třeba 50, to podle mě už je docela vysoká hodnota. Jinak to, co nemělo být tehotenství, se tady ke mně teď tulí.

dindonka
autor
24. únor 2015

@evik19
dekzji. V patek budu vedet vic tak napisu.

anina32
24. únor 2015

@dindonka Podle mě to vypadá dobře 😉

megy
24. únor 2015

@dindonka já neměla nikdy stejně silné 🙂 tohle není biochemické ani náhodou - to by byly jen dušíci, to mi věř - jedno mám za sebou 🙂 takže potichounku gratuluji. předpokládám, že ten test je s citlivostí 25

evcann
24. únor 2015

@dindonka takto čárky mohou být i při bio, já být tebou jdu na krev a kašlu na testy, ničemu to nepomůže, ty nervy jsou sileny

eloana
24. únor 2015

@dindonka ano podle me sili

dindonka
autor
24. únor 2015

@megy
je to 10. Delala jsem ho uz v patek s 10 a to v krvi bylo 35 a byl to dusik. Tak dnes znovu 10.

teenyel
25. únor 2015

@dindonka koukni. Takhle u mne vypadala hodnota 55,5 jednotek 😉
a pak o týden později už 2241 jednotek a o dalších 5 dní později 14648 jednotek 😉 takže si myslím, že u tebe hezky roste, když sílí čárka 😉 nech si udělat kontrolní odběr a hned budeš vědět 😉

dindonka
autor
25. únor 2015

@teenyel
dekuji za uklidneni. V petek mam dalsi odber. To uz vydrzim. Doufam ze to bude dobry. Jeyte mala otazka. Ma vliv hcg na zdravy plodu? Nebo to s tim nesouvisi?

teenyel
25. únor 2015

@dindonka nemusi to vubec souviset. Je to hodne individualni. Jinak rika se, ze prudsi vzestup znaci holcicky a pomalejsi chlapecky. Ne kazdemu to takhle vyjde, ale u me to vyslo. 🙂

dindonka
autor
25. únor 2015

@teenyel
taky jsem si rikala ze jestli to vyjde tak to bude kluk. Honi me chte na uzeniny 😝

teenyel
25. únor 2015

@dindonka me teda uplne na vsechno 😀 chvili dorty, pak lak z okurek. Jak kdy.

dindonka
autor
26. únor 2015

@teenyel
holky dnesni test ma stejnou barvu jako kontrolni ale carka jr takova kostrbata, co si o tom myslet?

teenyel
26. únor 2015

@dindonka že je tam vadně dané barvivo, možná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru