Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

petina1811
19. dub 2018

@tynka75 ano mají mi zavolat jak dál postupovat kdy začít zavadet utrogestan a jak dopadne krev tak jsme zvědava co mi povedi vůbec nevím proc tohle všechno 😮 tobě tohle nedělali?

petina1811
19. dub 2018

@apple_tree 7 je moc dobrý začátek nic se neboj Vidíme to tak minimalne na 5 krásných blastocyst 😇😇😇

tynka75
19. dub 2018

@petina1811 ne, já měla 1 dominantní folikul 10mm. krev nebrali vůbec, utragestan vypočítali hned. Tak uvidíš, šak se i optej když něčemu nebudeš rozumět.

apple_tree
19. dub 2018

Holky, v kolik hodin jste sly na ET? Kdyz se ma az ten paty den kultivace volat v osm rano a domlouvat se na case. Ja bych rada v ten dany den jeste predtim na akupunkturu, tak jestli treba jde ten ET domluvit v pohode treba na 11, nebo to oni maji uz nejak primo urcene? Zas kdyz treba nekdo jede z daleka a vola az v 8, tak taky musi pocitat s tim, ze cesta muze trvat i par hodin, ze?

petina1811
19. dub 2018

Holky tak progesteron dopadl Dobře v neděli si mam začít zavadet utrogestan 1 ráno 1 večer a ket bude 26.4. V 10 hodin pak zavadet 2 ráno 2 večer tak jsme rada ze je vse v pořádku, ale pgs ještě nevedi az v pondělí 😠 bojim bojim

tynka75
19. dub 2018

@apple_tree já šla na první 10.30 a tedka jdu až na 1 🙂
@petina1811 tak to jsou dobré zprávy, budeme testovat spolu 🙂 já mám ket 24 🙂

denicl
19. dub 2018

@apple_tree my ze dojizdime z dálky,tak jsem volala v 8 rano a cekali na nas nez jsme dojeli kolem 13hod. a to byla dokonce nedele..oni jsou fakt super...😊niceho se neboj...
@tynka75 uz se ti to blíží,jsem zvedava na vysledky,tak sup s pozitivníma zprávami a // na testu a jdu do toho taky..my bychom chtěli červenec,srpen..😊🍀

denicl
19. dub 2018

@apple_tree držím palečky at jich vydrzi co nejvic..🍀🍀🍀a určitě vydrzi..to mate jak my😊i kdyz nakonec byly ty embrya tri,nam to stacilo😊

denicl
19. dub 2018

@iwettka ja jsem z České Lipy,lecitelka je kousek od nas v Zakupech,nevin odkud jsi ty😊

iwettka
19. dub 2018

@denicl Jee Česká Lípa 😍.... odtud pochází moje mamka s babičkou 🙂 jezdíme tam na hřbitov, já jsem trochu turistka, pocházím z Hradce Králové ale provdala jsem se k Českým Budějovicím 🙂 potřebovala bych psychicky srovnat, teď jak se to už zase blíží tak o sobě začínám zase pochybovat 😒

mirda79
19. dub 2018

@petina1811 Tak to budu na tebe myslet a držet pěstičky✊. Taky sem nejdříve zaváděla po jednom a po Ketu už po dvou utrogestan. Popíjela sem ananas.dzus a před Ketem i v den Ketu sem jedla ananas,pak i po

petina1811
19. dub 2018

@mirda79 Děkuji snad to vyjde 🍀 kdy jsi začala stim popíjení džusu a co by si mi jeste před ketem poradila ?

denicl
19. dub 2018

@petina1811 ja jsem byla grep pred transferem asi tyden,jedla ananas cely tyden i to rano pred a pak dalsi dny a nic..tze me to nezabralo..nech to na přírodě...a hlavne bez nervu.😉

denicl
19. dub 2018

@iwettka ten svět je opravdu malej,ale verim tomu ze nekoho takoveho najdeš i tam u Vas. Pomůže to,i treba zajít k psychologovi,tak na me pusobila i ta lecitelka..😊 o sobe nepochybuji nikdy..uz po jenom sezeni take nebudu..☺️Žena je porad žena a zivot je moc krasnej a to mimi je jen třešničkou na tom vsem😊☺️

apple_tree
20. dub 2018

@tynka75 To budem testovat i spolu, kdyz se u nas zadari, tak et 23.4. 🙂 Jinak jak jsi dostavala ty injekce na ten hyperstimulak, taky ti z toho pak tak brnel zadek a trnula noha? Ja jsem si vcera myslela, ze mi to treba omylem pichla nekam do nervu, protoze jsem nemohla ani dopajdat k autu, jak me bolela noha z toho, no ale dneska zas. Sice to bylo tak o 60% lepsi, ale porad to dost citim. Zitra nastesti posledni davka.

petina1811
20. dub 2018

@apple_tree tak už budeme 3 co půjdeme příští týden na transfer tak to je super

mirda79
20. dub 2018

@petina1811 Ahoj. Začala sem asi 3 dny před Ketem s popíjením, dříve ne, protože sem si to někde přečetla,až takhle pozdě. Přesně nevím,co poradit,e po Ketu sem se chovala úplně normálně. Tzn.,že jsem nepolehavala,jeli jsme druhý den hned na výlet,ne daleko. Pak sem i luxovala a tak. A co jsem neznala z minulé kliniky,že musíš mít před Ketem plnější močák. Ale hlavní bylo to,že já sem teď věřila,že to tady určitě vyjde.

tynka75
20. dub 2018

@apple_tree jj přesně jak tobě, brněl zadek a nemohla jsem ani chodit na tu jednu nohu 😀 sestra se ještě ptala jestli jsem v pořádku 😀

petina1811
20. dub 2018

@mirda79 ahojky jo ten plný mocak jsme taky z předesle kliniky neznala 😮 snad nebude vadit ze po ketu budu řídit auto to by snad nemělo a nevím jestli mám normálne chodit do prace nemam ji náročnou jsme v kanceláři ale nevím no😕 jinak ja doufám že se to povede, věřila jsme do te doby než mi řekli že dvě ze tři embryi jsou spatne pak už jsme začala doufat jestli mi rozumís ale kdyby me v pondělí řekli že to jedno je v pořádku tak budu tak šťastna a i se uklidnimi a dodá me to zase viru ze se to povede jinak helios za me úplna spokojenost az na to pgs ale to oni neovlivní 😇😇😇

mirda79
20. dub 2018

@petina1811 Jasně,že kdyby řekli,že je embryjko v pořádku,že to zase člověka pořádně nakopne. To auto by určitě vadit nemělo. Já sem byla pak 5 dní doma, protože mám fyzicky náročnou práci,dělám ve skladu náhradních dílů. Ale i tak primář říkal po hned po transferu,že můžu tahat těžký věci,že teď to závisí na genetice embrya. Že pro mě je nejhorší chytit chřipku nebo angínu. Teď chodím do práce,ale jen do konce dubna,pak chci jít na neschopenku. Tak, ať jsou v pondělí samé dobré zprávy 😍😇. Jinak za mě Helios,taky dobrý výběr 👍

apple_tree
21. dub 2018

Tak jsem ted volala do heliosu a porad se nam drzi sest embryi. Mam z toho radost, v pondeli bude et, tak snad nam vsechny vydrzi 🙂

hanyas
21. dub 2018

@apple_tree to je super zprava! Drzim pesti, at pondelni transfer vyjde a zustanou i mrazacci 🍀😍

naty62
21. dub 2018

Zdravim vas 🙂 je tu nekdo taky po ket dnes jsem 5den

petina1811
22. dub 2018

Ahojky holky tak ja už mám pořadny nervy zítra mi mají volat jak dopadlo to 1 embryo na pgs ach jo jak ja se bojim a dneska mi sestra oznámila ze ceka miminko už druhý jsme rada ale zároveň jsme byla smutna ze ja stále nic jak moc bych si přála aby jsme mohly vozit spolu

apple_tree
22. dub 2018

@petina1811 Neboj, uvidis, ze to dobre dopadne, drzim palce 🙂 V kolik ti maji volat?

apple_tree
22. dub 2018

Holky, zavadely jste utrogestan i rano pred et nebo jste ho polkly? Ja vim, ze doktori jsou na to urcite zvykli, ale samotne je mi to asi neprijemne, ze to ze me potece a oni se ve me budou stourat 🙂

denicl
22. dub 2018

@apple_tree ja ho zavedla,on si to tam stejne vyčistí...tak hodne stesticka preji🍀

denicl
22. dub 2018

@petina1811 Ahojky,ja bych byla v klidu,stejne s tim nic neudelas..🍀 Nam vcera zase braska oznámil,ze čekají miminko. A to jsem si vzdy rikala,ze od nej se mimi nedočkáme jen tak a ejhle😊 Taky me to mrzi,ale tesim se.🍀 tak dej zitra vedet,jak to dopadlo...

petina1811
22. dub 2018

@apple_tree to vůbec nevím v kolik budou volat minule volali kolem pul 4

petina1811
22. dub 2018

Holky nevíte na kolik vyjde v heliosu cyklus s darovanymi vajíčky a jak to probiha Všechno ??