Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tynka75
14. srp 2018

@ivivka rozumím ☹ dejte si pauzu a uvidíte jak to budete časem cítit, mrazáčky i nové opu počkají at se rozhodnete jakkoliv.

zirafka1988
16. srp 2018

Holky jsem dneska 9 den po ketu a tohle na mě ráno vykouklo. Je to možné že už tak brzy ? Pokud to bude opravdu vyjde tak musím každého kdo nadával na paní dr. Filkovou potěšit, e tohle je její práce plus nás dvou lety syn. Pan primář mi dělal dva kety a ty se nevyvedly. Mám pocit že to odbyl ale paní doktorka si tam s tím pěkně pohrála. Posílám mnoho sil vám všem a moc štěstí at se vam zadaří.

apple_tree
16. srp 2018

@zirafka1988 Krasna carka, moc gratuluju 🙂 Ja jsem k pani doktorce filkove nechtela chodit, protoze jsem na ni cetla hodne spatnych recenzi, ale pak jsem ji potkala nekolikrat na utz a posledni ket mi delala taky ona, a i kdyz nevysel, tak vlastne jsem rada, ze mi ho delala ona, nemam s ni vubec zadny problem a pristi ket budu taky radsi, kdyz mi ho bude delat ona nez nekdo z texlu.

tynka75
16. srp 2018

@zirafka1988 gratuluji, taky jsem měla 9 den takovou čárku 🙂

zirafka1988
16. srp 2018

@apple_tree ona je tak o nemáš za neslaná, ale vždycky se nakonec i usmála a zavtipkovala. Texl byl na mě až moc velký suverén. I u předešlého ketu šup šup a ještě se u toho stihl podívat na hodinky a říct že to stihne domů na oběd. 😊

iwettka
16. srp 2018

@zirafka1988 gratuluju ať sílí 🙂

holky nebyl jste tu někdo na hysteroskopii? Jdu příští pátek a nevím co čekat....

ivivka
17. srp 2018

@iwettka hojky, byla ta petina, pak psala, ze Ok a pak uz se neozvala

thebe
18. srp 2018

@zirafka1988 Super! Ja mela druhou carku uz i 6.den, takze mozny to urcite je. Ja budu taky zitra testovat a budu 9.den. A taky jsem mela Filkovou ;)

anitramrav
19. srp 2018

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, dělá se KET i o víkendech v Heliosu??? Já bych měla jít cca za 10 dní, pokud vše bude ok, protože po první kontrole mi to Fischer nedoporučil, měla jsem ohss a ještě i měsíc po opu to bylo prý znát a ani já jsem se ještě necítila.... Tak snad už to půjde...

anitramrav
19. srp 2018

@ivivka pojišťovna hradí jen tři, nebo už ne? Nám dělali jen 3 na pojistovnu a další 4 nehatchovaly, teda 3, to 4.hatchujici jsem si odmítla zaplatit,takže je rovnou zamrazili... Jinak každé další hatchujici embryo 9000 Kč už tak nás to vyšlo na 60 000,prvni ivf

thebe
19. srp 2018

@anitramrav V sobotu urcite, nedeli si nejsem jista.

mirda79
19. srp 2018

@anitramrav Mně dělali Ket v Heliosu i v neděli a to byl zrovna i svátek

anitramrav
19. srp 2018

Děkuji ☺️

ivivka
19. srp 2018

@anitramrav ahoj, ceny netuším, vždy čekáme, co vybali za příjmových doklad, karta pipne a radši uz to neřeším. Peníze na posledním miste, ale kdyz koukám, jak se tu nechystají ani gen.vysetrena embrya, tak na gen prdim. Hlavně psychiku dat dohromady. Uvidime, co bude dal. Za par hodin frcime 🛫🌍🌴🍷🌴🍷☀️☀️☀️

apple_tree
23. srp 2018

Ahoj holky, tak jak se vsechny mate? Ja dnes 1.dc a dalsi stimulace muze zacit, tak snad budem tentokrat uspesnejsi nez minule 🙂

denicl
23. srp 2018

@apple_tree Ahojky..my chtěli jit tsky,ale pujdeme dalsi cyklus,tzn.nekdy v půlce zari..dodelavame baracek a budeme se stehovat tak chceme po stěhování..tak preji hodne stesti🍀 budes brat nejake léky? Jak to probíhalo predtim? Jeste jsem na Ketu nebyla..

apple_tree
23. srp 2018

@denicl My ted budem nechavat embrya testovat a pak jedem na dovolenou, takze na transfer stejne pujdu az nejak v listopadu. Ted klasicka stimulace ty injekce, jinak nic. Kdyz jdes na ket, tak musis par dnu pred tim a pak i po nem zavadet utrogestan plus pokud budes mit dominantni folikul, tak jeste jedna injekce ovitrelle. Nekdo k tomu ma jeste leky na podporu rustu sliznice, ale to jsem nemela, tak s tim nevim presne.

denicl
23. srp 2018

@apple_tree tze jsi mela jednoho mrazacka a ten se nechytil? Budete tedy podstupovat klasické ivf? Embryjka vyšetřit a to budete platit? Taky mas VZP? Po nas to chtěli zaplatit i kdyz to bylo uz treti ivf.

apple_tree
23. srp 2018

@denicl Meli jsme dva mrazacky a ani jeden se nechytl plus jeste cerstvy transfer. Takze ted budem mit to stejne, co minule, plus to vysetreni. Jsem u vzp a melo by to jit na pojistovnu, ale i tak budem doplacet, ted uz nevim presne, ale rikal snad 14 tisic.

denicl
23. srp 2018

@apple_tree jj tak to jsme meli stejne..to me mrzi,ze ani Ket se nepovedl..tak se teda bojim,co kdyz ani nam se nepovede..ale porad věříme a doufame..tak v tom mozna budeme spolu a budeme sdílet pocity...pred Ketem jsi byla kolikrát na kontrole?

apple_tree
23. srp 2018

@denicl Urcite to klapne, budu drzet palce 🙂 Pred ketem jen jednou na kontrole pri obouch ketech. 1.dc jsem zavolala, ze chci jit na ket, 12.dc jsem sla na kontrolu a 19. dc byl transfer.

iwettka
25. srp 2018

Ahojda holky, tam hystero za mnou, takže za 14 dni na kontrolu sliznice a.snad už konečně dočkám transferu. Holky platilo se 500 za lůžko ? Při OPU po mě nic nechtěli...
@denicl
@apple_tree
Držím palce 🍀🍀

apple_tree
25. srp 2018

@iwettka Tak taky drzim palce. Pri opu se luzko neplati, to hradi pojistovna. Ale vim, ze kdyz jsem mela jit na laparoskopii, tak jsem taky v papirech mela poplatek 500 za luzko.

denicl
25. srp 2018

@iwettka taky držím palce a myslim,ze se nic neplati😊

renda1231
25. srp 2018

Tak holky my mame z brna 2leteho chlapeckabyl to nás poslední pokus hrazeny poj a zároveň první v heliosu a hned visel přešli jsem ze Zlína. Ted zacinam opet brát leky mam dlouhý protokol takže transfer když vše půjde bude nekdy v říjnu jsme už samoplátce takže to máme vypocitane na 80.000kc a pokud to půjde chceme opet genetiku kterou si uz musime platit takze dalsich 40.000kc nahoru. Takže doufáme ze vše půjde hladce moc vam drzim palce at se raky dockate

denicl
25. srp 2018

@renda1231 Ahojky,tak to jste meli stesti,my take přešli do Heliosu a věřili,ze to vyjde a z transferu bohuzel nic nebyli..ted cekame na Ket a věříme ze se povede..uz cekame skoro 3roky..snad to nebude trvat dalsi tri..co mate za problem?

denicl
25. srp 2018

@apple_tree dekuji za info..tze sliznice rostla? A dominantní folikul byl?

apple_tree
25. srp 2018

@denicl Jj, ja jsem mela sliznici pri obou ketech kolem 7,5 mm pri kontrole a dominantni folikul taky.

anitramrav
25. srp 2018

@apple_tree zeptám se asi hloupě, ale proč se řeší před KETem dominantní folikul???

apple_tree
25. srp 2018

@anitramrav Jen kvuli tomu, aby se spravne ovitrellem nacasovala ovulace a tim padem i transfer. Ale pokud dominantni folikul nemas, nic se nedeje, neboj 🙂