Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂
petina1811
Včera v 17:57
Holky nemate někdo vyfocení ten papír jak je tam rozepsana ta celkova kultivace jak se embrya vyvíjeli den po dnu ja bych potřebovala vidět ten papír nevím jak to tam bylo psány jestli je tam psány i 4.den kultivace nebo ne. Já si totiž pamatuji ze u jednoho dne kultivace jsem mela psány 0 a další den 4 blastocysty tak nevím co to znamena a jak to tam bylo psány mam strach aby to neznamenalo ze jeden den jich bylo vhodných 0 a pak najednou 4 to by znamenalo ze se zastavili a toho se bojim
apple_tree
Včera v 18:01
@petina1811 No ja ten papir dnes dostala, moc z toho vycict nejde, ale 4. den kultivace tam neni. Jen kolik bylo odebrano, oplodneno, 3. dk, 5.dk a 6.dk.
petina1811
Včera v 18:59
@apple_tree a je tam psány dvakrát 5. Den kultivace melo by to bytak v pravem sloupku? Já tam mela myslím 5.den 0 a pak zase 5.den a už 4 ale právě že nevím co tam u toho bylo ještě napsaný

Začni psát odpověď...

Odešli