Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂
tynka75
14. srp 2018
@ivivka rozumím 😞 dejte si pauzu a uvidíte jak to budete časem cítit, mrazáčky i nové opu počkají at se rozhodnete jakkoliv.
zirafka1988
16. srp 2018
Holky jsem dneska 9 den po ketu a tohle na mě ráno vykouklo. Je to možné že už tak brzy ? Pokud to bude opravdu vyjde tak musím každého kdo nadával na paní dr. Filkovou potěšit, e tohle je její práce plus nás dvou lety syn. Pan primář mi dělal dva kety a ty se nevyvedly. Mám pocit že to odbyl ale paní doktorka si tam s tím pěkně pohrála. Posílám mnoho sil vám všem a moc štěstí at se vam zadaří.
apple_tree
16. srp 2018
@zirafka1988 Krasna carka, moc gratuluju 🙂 Ja jsem k pani doktorce filkove nechtela chodit, protoze jsem na ni cetla hodne spatnych recenzi, ale pak jsem ji potkala nekolikrat na utz a posledni ket mi delala taky ona, a i kdyz nevysel, tak vlastne jsem rada, ze mi ho delala ona, nemam s ni vubec zadny problem a pristi ket budu taky radsi, kdyz mi ho bude delat ona nez nekdo z texlu.
tynka75
16. srp 2018
@zirafka1988 gratuluji, taky jsem měla 9 den takovou čárku 🙂
zirafka1988
16. srp 2018
@apple_tree ona je tak o nemáš za neslaná, ale vždycky se nakonec i usmála a zavtipkovala. Texl byl na mě až moc velký suverén. I u předešlého ketu šup šup a ještě se u toho stihl podívat na hodinky a říct že to stihne domů na oběd. 😊
iwettka
16. srp 2018
@zirafka1988 gratuluju ať sílí 🙂

holky nebyl jste tu někdo na hysteroskopii? Jdu příští pátek a nevím co čekat....
ivivka
Včera v 09:35
@iwettka hojky, byla ta petina, pak psala, ze Ok a pak uz se neozvala

Začni psát odpověď...

Odešli