Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
6. zář 2018

@iwettka to me prsa taky bolela - celkem dost

iwettka
6. zář 2018

@ivivka tak jsem si tam radši zavolala, jsem opět plašan vše je ok..

anitramrav
7. zář 2018

@denicl nee.... Cena je 200 Kč za měsíc a pokud otehotnis, zvedá se cena 230 Kč

anitramrav
7. zář 2018

Chtěla jsem se zeptat, zítra jsem 9.den po KET, který nebyl úspěšný..... Úplně bílo.... Vůbec mi neřekli, co v tomto případě s utrogestanen? Kdy ho přestat brát? Díky za odpověď

apple_tree
7. zář 2018

@anitramrav Ja jsem vysazovala az po krevnim testu a nebo kdyz jsem zacala citit, ze uz se mi rozjizdi ms. Kazdopadne 9. den po ket bych urcite jeste aspon dva dny pockala a zkusila udelat pak jeste jeden test.

anitramrav
8. zář 2018

@apple_tree dneska ráno jsem zkusila znovu, tentokrát z ranní moče, jak se má, výsledek úplně stejný.... Dnes je to 9.den po KET s vysetrenou hatchovanou blastocystou... Už přestávám věřit všemu......mrzí to, no......

apple_tree
8. zář 2018

@anitramrav To me mrzi, moc dobre to znam :( Mate jeste neco zamrazeneho?

anitramrav
8. zář 2018

@apple_tree jj, ještě 5

anitramrav
8. zář 2018

@anitramrav ale nevysetrenych

apple_tree
8. zář 2018

@anitramrav Tak to je krasne cislo, tam urcite bude to prave embryo 🙂

anitramrav
8. zář 2018

@apple_tree snad ano....

denicl
9. zář 2018

@anitramrav ja bych to nevzdavala..a i kdyz to bylo vysetrene chytit se nemusi nu..vyjde to priste😍

apple_tree
10. zář 2018

Holky, tak u nas se asi happy end nekona :( Dnes jsem si volala 5. den kultivace a vsechna embrya jsou opozdena a prej z toho asi nic nebude. Mam si zavolat jeste zitra, ale nemam pry radsi pocitat s zadnym embryem :( Musim se s tim nejak porovnat a pokud pujdem do dalsiho ivf, tak zkusime stesti v jinem car.

tynka75
10. zář 2018

@apple_tree ahoj, myslím na vás...ty jo, to je divný ne, z 8 aby ani jedno nebylo ok? snad zabojují ještě...a řekli Vám důvod proč se to tak špatně vyvíjí?

apple_tree
10. zář 2018

@tynka75 No z 8 bylo zralych 7 a oplodnily se 4. Treti den byly jeste vsechny 4 ok a ted tohle. Hodne podobne jsme to meli minule, treti den vsechny krasne a na konci kultivace jen opozdene chudinky, ale aspon slo neco zamrazit. Budu tam volat jeste zitra, treba nektere embryo jeste prekvapi, ale neverim tomu :( Tak se samozrejme i zeptam, v cem vidi problem, ale to mi asi stejne nikdo s presnosti nerekne.

tynka75
10. zář 2018

@apple_tree aha, no my měli taky hrozný propad...budu držet palce at zabojují! držte se

anitramrav
10. zář 2018

@apple_tree a jak víte, že z toho nic nebude, když lze mrazí? Jak když se ptala na kvalitu embryí, tak mi řekli, že kdyby nebyly embflrya kvalitní, tak nemrazí vůbec, tak to nevzdavejte! Jinak mně řekli v Heliosu, že mám vysadit utros, žádná krev nic.... Vy jste i tak byly krvi?

maki617
10. zář 2018

holky jak ma vypadat slizice pred Ket? nasadily mi ted estrofem uz od 10 dne cyklu a to nemam zadny problem. Z duvodu nizke sliznice, ale neni to to zbytecne brzo? Mate s tim nejake zkusenosti? Nemam zadne jine komplikace (zadne pcos atd.) diky

ivivka
10. zář 2018

@maki617 mne jednou 9.den cyklu řekl primář, ze uz se to nicim nedozene, pak jsem další cyklus dostala menopur a estrofem od zacatku. Musí byt, myslim, min 7mm

maki617
10. zář 2018

@ivivka diky za odpoved. Mam dalsi kontrolu UZ, tak tam snad uvidi jak sliznice vypada a podle toho budu planovat zda bude KET nebo ne. Jsem z toho nejaka zmatena :/ Jedno emryjko a nechci nic podcenit. Moc dekuju!

anitramrav
10. zář 2018

Holky, ptám se ještě jednou..... Když tedy mám na testu bílo, jsem zítra 12.den po KET, chodí se v Heliosu na krev?

apple_tree
10. zář 2018

@anitramrav Ja jsem si na krev vzdycky zasla. Ale asi to neni uplne potreba, pokud se ti nechce. Pro me to bylo takove uzavreni celeho transferu.

maki617
10. zář 2018

holky, tak ja to zatim zkusim bez toho estrofemu. Pripada mi, ze prirozeny cyklus=tvorba vlastnich prirozenych hormonu. Pockam na kontrolni UZ za 3 dny a uvidim, zda sliznice povyrostla. Doufam, ze nedalam uplnou blbost 🙏

denicl
10. zář 2018

@apple_tree tak to me opravdu mrzi..to preci musi mit nejaky důvod,ze se spatne vyvíjejí..preci nemůžou byt všechna spatna..😓 to opravdu nechapu,je mi to fakt moc lito,ale jeste uvidite,treba tam bude bojovnicek.

denicl
10. zář 2018

@anitramrav ja na krev nejela..kdyz uz vid,ze je to menstruace..nebo muzes na gynekologii ke sve doktorce pokud mas a nejsi z Brna😊

denicl
10. zář 2018

@maki617 kdyz by mi rekli,at ho beru tak bych ho radeji brala.

ivivka
11. zář 2018

@denicl ja bych to taky radši brala, můžeš si kvuli tomu pokazit pokus nebo ti ho ani neudelaji

ivivka
11. zář 2018

@iwettka Ahojky, jak jsi na tom? Mne začíná bolet bricho, tsk uvidime, co z toho bude, zda to dostanu nebo co 🤓

iwettka
11. zář 2018

@ivivka Včera jsem byla... dělal mi ho Kubík 😎 tak snad měl šťastnou ruku...
ani tentokrát neležim, jsem normal v práci... doufám v zázrak ❤❤
Tak třeba se podaří přirozeně? 👍

ivivka
11. zář 2018

@iwettka tak moc držím pesti, štěstí, urcite to tentokrat klapne 😊😊😊 ja jsem na to nemyslela a ted mi to posl.dva dny nějak srotuje