Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
14. kvě 2012

@veverka.terka Co bych bez Vás dělala 🙂, sama bych asi nesebrala odvahu za tou obvodačkou vůbec jet..a ona mi pak podrží neschopenku až do trasnferu a když budu těhotná tak i dál?

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 určitě ti vyhoví, uvidíš. je to prostě hnus, když sou v práci takový svině apak člověk ještě musí řešit PN a musí se o ni handrkovat, to znám, taky sem dycky všechno přechodila...ale bohužel obvoďačku nemám moc sdílnou a není s ní moc dobrá domluva, ale tys psala, že ta tvoje je v pohodě, tak to zkus...

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 minimálně by ti ji nechala, než se dozvíš, zda seš těhu nebo ne a pak by si to od ní kdyžtak přebral tvůj gynekolog, víš. však od toho sme tady, aby sme si navzájem pomáhaly 😉 😉 😉 frč a dobře pořiď 😉

danielahe
14. kvě 2012

@adriana1010 ty kraso...tam hele, ja bych je klidne zazalovala, pac ty jako tehotna nesmis delat 12cky, to je nejspis na tvem uvazeni a tehotna ma pravo si sednout, kdyz potrebuje a nikdo ti nemuze nakazat kdy mas sedet a kdy neeee, ja jsme takovej typ, mouchy sezerte me, ale jak jde o moje dite, co ve mne roste i kdyz je to par budek, tak jsme neprietna...teda spis ted jsme hystericka 😀 , ale to oni si dovoli nemuzou a nemohly, to jsem mela zjisteni. Tehule muze delat 8 hodin denne...ano tehu neni nemoc,a le chtela bych videt tehotny chlapa...promin za to slovo, ale v tepraci jsou pekni kokoti 😠 😠 😠 , a uz proto bych okamzite vavila na neschopenku a na vedouciho bych podala stiznost za sikanu......

veverka.terka
14. kvě 2012

@danielahe ahojky 🙂 no, zatím to jde, ale nervozita už lehce stoupá 🙂 ale chcu vydržet s testíkovám min. do 9. dne, jj, dneska sem v půlce. dortík sme měli jenom z jogurtů a zakyslé smetany s ovocem, takovej skoro dietní a lehkej, máme ho moc rádi 🙂

danielahe
14. kvě 2012

pardon, je tam koukam celkem dost preklepuuuu 😀 😀 😀 , ach ta cestin 😀 😀 😀

danielahe
14. kvě 2012

@onno moc dekuji 🙂 , taky jsme si rikala, ze je to neuveritelny, ze nedavno bylo srdicko a ted uz je tam cely clovicek 🙂 a tobe budu drzet palecky, aby ti to taky uteklo 😉

onno
14. kvě 2012

@veverka.terka Terezko mě obvoďačka říkala na nárok na PN nemáme.Jenom když jsou nějaké komplikace.Třeba po OPU i po transféru .Když máš třeba těžkou práci.To už je na doktorce jak se zachová.Před 5 lety mě Helios odmítl dát neschopenku od začátku stimulace.Tak jsem jí měla od obvoďáka,ale po OPU nebo transféru ti jí dají.

danielahe
14. kvě 2012

@veverka.terka takove mnamky mam rada. 🙂 ..hehe nechces si napsat neschopenku k nam domu 😀 😀 😀 😀 , by nam to aspon rychleji utikalo, jakoze bys tu mela dovolenou

onno
14. kvě 2012

@adriana1010 pokuď je rozumná tak ti jí podrží já jsem doma od Ketu.Nemělo cenu chodit na 14 dní do práce mám těžkou práci.

adriana1010
14. kvě 2012

@danielahe @veverka.terka Přesně jak píšeš.., jsem to stejný "mouchy sežerte si mě"...a pak to tak dopadá, tak snad už budu mít jednou štěstí...tak já odpoledne pisnu holky, ještě jednou děkuju, už aby to bylo za náma..a doufám, že pak teda uděláme nějakej ten sedánek 🙂)

veverka.terka
14. kvě 2012

@onno teda, to se divím, mně říkali, že klidně můžu být na PN. ale asi je to fakt, že záleží na každým doktorovi a zařízení, jak to má a jak pacientům vyhoví. já sem měla z Heliosu už od půlky píchání inj. Merionalu. taky se ti to už pěkně krátá žejo? 😉 kdy máš další KO?
@danielahe čoveče, nebylo by to špatný 😀 😀 😀

onno
14. kvě 2012

@danielahe děkuji 🙂

veverka.terka
14. kvě 2012

@adriana1010 určitě bude v pohodě a napíše ti ju, uvidíš, ještě k tomu, když seš nachlazená, to je o důvod víc 😉

onno
14. kvě 2012

@veverka.terka zítra jedu na krev jen nevím jesli si mám zítra píchat ten Merional když si ho píchám v 8 hodin.Možná asi až přijedu.

veverka.terka
14. kvě 2012

holky, my tady teda propíšeme času 🙂 ale je to moooc fajn si aspoň takto pomáhat 😉 😉 😉 mně to moc povzbuzuje a dává mi to sílu jít dál 😉

veverka.terka
14. kvě 2012

@onno já myslím, že určitě jo, to vůbec nevadí. oni mají v papírech napsaný, jestli si ho pícháš ráno nebo večer a podle toho i ví, jaký pak mají být ty hodnoty. teda aspoň mě se pak hnedka při 1. KO ptali, kdy si ho píchám.

onno
14. kvě 2012

@veverka.terka hlavně jsem furt unavená.

onno
14. kvě 2012

@veverka.terka tak si myslíš že si ho mám píchnout dřív?

danielahe
14. kvě 2012

@onno ja si leky pichala rano,ale podle toho jak jsem se vzbudula, presne na cas to nebylo 😉 a kdyz jsem sla na kontrolu, tak jsem si to pichla o hodinu drive 😉 a vsechno bylo ok, jen jsme na heliosu zdelila, ze jsem si uz rano pichla injekci a to bylo vse 🙂

danielahe
14. kvě 2012

@veverka.terka no ja chtela jit nakoupit, ale budu muset pockat az na dalsi vychazky 😀 ...tak se utesuji, ze mam spoustu casu na uklid domacnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
14. kvě 2012

@onno určitě si ho píchni, jak píše Danielka, já sem si ho taky nepíchala pořád v úplně přesnou dobu.

veverka.terka
14. kvě 2012

@danielahe to já ani nevím, jestli dneska ven pudu, brr, je tam zima jak v lese, doma sem si musela i pustit topení, to se nedá, mám v pokoji 18,5 stupně a su nabalená v mikině 🙂 dopadne to tak, že si akorát zajedu autem nakoupit do supermarketu a bude 😉
@onno Jity, a že seš unavená, to určitě může být tím a taky k tomu přispívá to škaredý studený počasí...

danielahe
14. kvě 2012

@veverka.terka no to ja musim ven....musim jit naoupit, mam vyjedenou lednici a jirka dneska prijede a nakazal si jakejsi zavin se zelim, tak musim nakoupit zasoby 🙂

onno
14. kvě 2012

@danielahe tak to já mám chlapa dnes v práci je hasič.Tak že slouží 24 hodin a 2 dny volno.Půjdu pro synátora do školky.Moc se mě do té zimy nechce.

onno
14. kvě 2012

@veverka.terka asi to bude tím.
Pan doktor Texl tam od 16 do 23 není.Teď jsem to četla na diskusy kde píše.

veverka.terka
14. kvě 2012

@onno ježda, a to já zrovna pudu na krev na HCG...no, tak ho asi bude zastupovat Šula že? a kdes to četla, na jejich stránkách?

danielahe
14. kvě 2012

@onno to se ti nedivim, ja se sekla u pc a taky se me nechce 😀 , jirula mi dojde ze skoly az po treti, tak mam doma pekne leharo a hlavne ticho 😀 😀 😀

veverka.terka
14. kvě 2012

@onno jéé, tak tyhle stránky vůbec neznám...