Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
18. kvě 2012

@danielahe Výborně 🙂, dám si teda dneska dvoječku na podporu stimulace 🙂)), jinak taky přeji krásné ránko 🙂

onno
18. kvě 2012

Holky a Vránová tam není?Mě teda ta mladá zatím příjde fajn,ale zatim.Pěkně mě vysvětlila asi 2X o kolik si mám snížit ten Merional.Léky mě dávala a mluvili jsme o všem.

veverka.terka
18. kvě 2012

@adriana1010 Adri, břicho se po obědě trochu uklidnilo a naštěstí nešpiním!!! no, je to fakt dost na prd, právě sem se před chvilou dívala na stránky Heliosu, že bych tam někde napsla anonymně, že slečna koordinátorka není zrovna člověk na pravým místě nebo není pořádně zaučená, ale nikde sem nenašla, kam by se to hodilo napsat... ☹ ale docela mě to mrzí, když vidím, že její chování není takový jako u ostatních a hlavně toho moc neví. i Danka, jak sme se viděly, říkala, že teda nic moc 😒 souhlasím, jak píšeš, pokud neví, měla by hnedka někomu zavolat a zjistit co a jak a ne tam člověka nechat v nejistotě...bože bože. myslíš, že nemám jinou možnost?! já myslím, že možností je hooodně moc ☹ a těch špatných, dobrá je jenom jedna 🙂
a ty deš Adri na další kontroly kdy?
@onno no, já sem ráno zase testovala a čárečka je naštěstí pěkně viditelná a v limitu, není sice úplně šíleně tlustá jak ta kontrolní, ale žádnej dušík to není 😉 a ty jdeš zítra taky na kontrolu žejo? já budu ale s manželem, takže i když s epotáme, tak to na žádnej extra pokec asi nebude 😎 😒 kdy ti vlastně vychází odběr vajíček? už se ti to hodně krátí že? 🙂

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Terezko počkám ještě a kolem jedné cinknu a napíšu, asi mi to řeknou až po telefonu, ráno to byl fofr, byla jsem tam dohromady 10 minut a to jsem se ráno pohádala s přítelem :(, to ten den začal, nějak mě ty hormony rozhodily, jsem strašně přecitlivělá, včera jsem dvě hodiny brečela !..Jen tak, neměla jsem důvod 😀 a ráno jsem byla protivná, blbě mi píchl jednu injekci a začala jsem na něj ječet, že mi akorát chce ublížit.., normálně se nehádáme, tak koukal jak puk a nechápal, za pět minut jsem brečela, že jsem na něj vyjela, že mi ubližuje a když se přitulil, jačela jsem, že spěcháme a co se ke mě tulí, když už máme jet 😀 , ten toho teda zkusí chudáček můj malej 🙂

onno
18. kvě 2012

Přestavte si co se stalo mě před 2 dny mě začly bolet záda v kříži a dělalo se mě španě že budu blinkat.Včera v noci jsem ani nespala jak to bolelo.Zavolala jsem do Heliosu ,tak mě začínal aOHHS ,tak jsem měla strach.Doktor mě řek že to musím do soboty vydržet a proč jsem vůbec volala.Tak jsem mu to vysvětlila moc příjemnej nebyl.Po snížení Merionalu je to lepší .Už to tak nebolí i se cítím lépe.

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Jinak těch možností je spousta, ale ty máš povolenou jenom jednu, takže 🙂 ostatní jsou tabu..., ono navíc to pobolívání v podbříšku bývá právě když má menstruace přijít, že?

veverka.terka
18. kvě 2012

@onno nee, Vránová má dovču. já sem tam vlastně byla v úterý pro další Utrogestan a taky na tom seminářy, kde byli i všichni z Heliosu a pak sem se s ní o přestávce bavila a říkala, že bude teďka mít dovču, i příští týden, ale nevím do kolikátýho, to bych kecala....no, jako ona je sice příjemná, ale ví fakt jenom ty základní věci a to, co se jí ptá každej, jinak něco navíc moc neví...třeba mně vůbec nedokázala říct, co to je bioch. těhu minule 😒

onno
18. kvě 2012

@adriana1010 tak tohle dobře znám

adriana1010
18. kvě 2012

@onno To jsem ráda, že neblázním sama 🙂

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Tak to je síla...., taky bych to nejradši někam napsala,dokonce jsem to chtěla Texlovi říct i osobně, ale nechci si je moc poštvat proti sobě.., ještě je budu potřebovat 🙂

veverka.terka
18. kvě 2012

@adriana1010 jejda, ty teda jedeš 😀 .no, ale ty hormony dávají tělu zabrat, taky se mi to stávalo, neboj, to se uklidní a přítel to přetrpí, za mimčo to stojí 😉

veverka.terka
18. kvě 2012

@onno tý jo, to není zrovna taky super...a s kým si mluvila, že nebyl příjemnej? proč ti neřekl, ať teda dorazíš a že tě prohlídnou, aby se něco nerozjelo?achjo...

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Tak to každopádně, pak jsem mu řekla, že vedlejší účinek těch hormonů je, že ty stavy už budou přetrvávat doživotně, tak se mu podlomily kolena :D, to jste měly vidět holky 😀 . Myslím, že my holky trpíme nejvíc a co vše je nutné podstoupit, takže naše nálady jsou NIC oproti tomu..🙂

veverka.terka
18. kvě 2012

jo, a mimochodem ani nevěděla, jestli se v sobotu na krev jezdí na 7h nebo na 7.30,.... 😖

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Na to už ani nemám komentář Terezko... 🤐

onno
18. kvě 2012

@veverka.terka zítra jedu na kotrolu krev a ultrazvuk.Tak uvidíme.Snad bude vše v pořádku.

veverka.terka
18. kvě 2012

@adriana1010 myslím si, že až někoho jednou pořádně naštve, tak se tam nějakej chlap nebo i ženská neudrží a něco jí řeknou....

veverka.terka
18. kvě 2012

@onno určitě bude, však už je ti líp,když ti snížili dávky?a jinak je všechno Ok ne? 😉

onno
18. kvě 2012

@veverka.terka jo je jen mě to doma nebaví. Mám strašně velký bradavky 😉

adriana1010
18. kvě 2012

@adriana1010 Tak jsem jí volala, Texl je v Itálii a ty výsledky mi neřekne, protože je s ním musí prokonzultovat a když se ptám, kdy mám zavolat..tak nevíííííííí 🙂, nečekanně, pak minuta ticha, tak sem poprosila pokud teda nemám volat já, tak ať mi zavolá ona.., snad to nebylo troufalý, tak snad se dočkám 🙂

adriana1010
18. kvě 2012

@onno No počkej jak budou vypadat bradavky po kojení :D, myslím, že to bude teprve akční 😀 , ale jak už se tady psalo mnohokrát..., co bych neobětovaly :D

veverka.terka
18. kvě 2012

@onno nebaví tě to doma? teda, to mě teda vůbec nevadí....tak velký bradavky nevadí hm 😉 😉 😉 to bude taky těma hormonama, na každýho to působí trochu jinak.to se aspoň líbí manželovi 😎 😀

mindinka
18. kvě 2012

@veverka.terka Děkuji, to jsem měla oporu ve všech a všechno jsme to zvládli 🙂 Ze začátku to bylo hodně těžký a nejhorší bylo to že jsem musela Zuzanku v nemocnici nechat samotnou, měli jsme jí 150 km daleko a vozili jsme jí mlíčko, několikrát deně jsem si na ní volala jestli je v pořádku, a Nejkrásnější bylo, když mi jí dali poprvé pochovat, bylo to za 14 dní od porodu, chovala jsem si jí hodinu, bylo to něco úžasného 😵

veverka.terka
18. kvě 2012

@adriana1010 to si děláš srandu???!!!tak to je už dost síla teda, nevím, jak bych tohle zkousla. tak si přece musí zajistit jinýho doktora, se kterým budou konzultovat výlsedky, vždyť Texl není jedinej, kdo tam je...úplně ve mě bublá krev, myslím si, že tohle by se fakt stávat nemělo. vezmi si, kolik lidí čeká na výsledky a Texl se může vrátit bůhvíkdy....no, tak to se zítra mám na co těšit, pokud tam bude....

veverka.terka
18. kvě 2012

@mindinka to muselo být tolik těžký ☹ tvoje psychika musela dostat hodně zabrat, ale za to všechno to stojí a pak, když vdiíš, že miminko je v pohodě, krásně roste, tak to je krása 🙂

adriana1010
18. kvě 2012

Tak mi ted volal někdo jinej.. 😨 , nerozuměla jsem jméno, ale prý si mám zvednout dávky merionalu, takže asi špatně reaguju :( to se divím, čím to může být? Stalo se to někomu? Jinak další kontrola a ultrazvuk bude v pondělí, snad už tady Texl bude.., Tak aspon, že zavolali,třeba se na to díval Šula..nebo někdo..

veverka.terka
18. kvě 2012

@adriana1010 no, tak aspoň, že ti dali vědět....no, to nevím, co se může dít, že ti to zvedli.... asi se ti tvoří míň vajíček nebo nejsou tak velký, určitě to není nic špatnýho a je to běžný. někomu dávky snižujou a někomu zvyšujou....

onno
18. kvě 2012

@veverka.terka oni z krve poznají jestli se ti tvoří folekuli a vajíčka?Jáý tomu vůbec nerozumím

veverka.terka
18. kvě 2012

@onno aha, no jo, Adri nebyla na UTZ, no, tak to nevím, jestli to poznají i z krve...ale každopádně asi měla nižší hodnoty, než mají být, takže se stimuluje míň, tak se jí to zvýšilo....

onno
18. kvě 2012

@veverka.terka já jsem taky ještě vůbec na ultrazvuku nebyla a zase mě to snížili.