Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
17. čer 2012

jinak vsem preji dobrou noc, jsem mrtva a to jsme si dneska vozila celej den zadek v saline a na parniku 😀 😀 😀

veverka.terka
18. čer 2012

@kinos jj, když už být těhulka, tak fakt se vším všudy...snad bude brzo líp. každej den je to jiný, někdy je mi líp, jindy hůř, zatím teda převažují ty dny hůř 😀 snažím se fakt dělat jenom ty nejdůležitější věci doma, jinak nic. a jak si to užíváš ty, máte taky krásný počasí? už je otevřený i venkovní koupaliště?
@danielahe kéž by Dany, kamošky některý straší, že jim bylo blbě třeba až do 5. měsíce....auuuu 😎

danielahe
18. čer 2012

@veverka.terka , mne bylo spatne tak zhruba do 13. tydne, pak uz to pomalu ustupovalo 😉 , ono zalezi, jak to kdo snasi. je fakt, ze ted uz mi je dobre, jen nemuzu jist takove ty chemicke veci, sladke limonady, oplatky, bombony, cokoladu a ani mi moc nejede celozrny pecivo...mam takovou divnou pachut v puse 🙂 . Jinak se laduji ovocem a zeleninou....jsem schopna snist 3 kg melounu za den, spis za jedno odpoledne 😀 😀 😀 😀 . Jeden den jsem snedla asi 1,5kg na vecer a celou noc jsme se budula na curani 😝 , ....
Uvidis, ze bude casem lip, telo si zvykne na vetrelce a bude dobre 😉

ivetka77
18. čer 2012

@adriana1010 Ahoj Adri, zadne stresy🙂 ja jsem mela prvni tri mesice pocit, ze to musim kazdou chvili dostat-takove to tupe boleni v podbrisku...co?No a mimisek byl celou dobu uplne v pohode...Hlavnenestresovat!!!No a 80% sance je velika.... 😉 Neboj,sest tydnu se preklene jako voda!!a pak uz budes spokojene tehulcit az do porodu! 😵 😵

ivetka77
18. čer 2012

@veverka.terka Ahoj,me uz treba vsecky nevolnosti povolily od pulky tretiho mesice...jsemted uplne v poho🙂 akorat mi vadi, ze uz nemuzu nosit svy stary dobry jeany atd...nejak te tehu mode nemuzu prijit na chut 😅

danielahe
18. čer 2012

tyjo tady to zije, cim je vetsi vedro tady je mrtvo 😀 😀 😀 😀

danielahe
19. čer 2012

Dobre rano maminy a skoro maminy 😉 🙂 , vcera me opet vytocilo to moje dite 😠 , nejak v te skole zlobi a neda si pokoj, ten muj prcek az ho vyprnu za mnou ani nebude chtit, jak furt kricim 🙂, rika se male deti male starosti, velke deti velke starosti a asi bude huur 😝 🙂 , no myslim, ze si pujdu objednat lazensky pobyt nekde u chocholouska aspon na tyden 😀

kinos
19. čer 2012

@danielahe ahoj mamino, to se máme na co těšit 😀 , jak nás ty dětátka budou zlobit 😀 , ale klidně do lázní můžeš a honem, protože to mají nějak zpřísňovat - myslím, že na kratší dobu a více doplácíš.

veverka.terka
19. čer 2012

ahojky holčiny, tak sem po dnešní kontrole, skóre takový průměrný 😒 miminko krásně roste, to je paráda, ale já opět zvracím a zvracím a urputně mě pálí žáha-doktorka mi nasadila Helicid 10, může se prý i v těhu a neuškodí mimču a další věc- mám vyskoje tlak 137/92 😒 takže si ho mám doma 2x denně měřit a přijít za 14 dní na kontrolu. dostala sem už letáček na NT screening a že se mám už objednat, že tam bývá dost plno- na Veveří do Brna. ale hlavně, že mimoušek je v pořádku 🙂 už je to krásná fazolka a ne jenom čárečka 😉 😉 😉

veverka.terka
19. čer 2012

a úplně sem zapomněla- už máme těhu průkazku!!! 😉

onno
19. čer 2012

@veverka.terka Ahojky zkus se zeptat v Heliosu já jsem před 5 lety byla tam.Třeba to ještě dělají.A jako pacient neplatila jsem tolik.

veverka.terka
19. čer 2012

@onno ahojky, j, v heliosu to taky dělají? no, můžu se optat, jdu tam v pátek, tak zkusím, dík za tip 😉

veverka.terka
19. čer 2012

@onno dívám se na stránky Heliosu a vypadá to, že to dělají, tak se v pátek zeptám.... 🙂

danielahe
19. čer 2012

@veverka.terka jo na veveri je pekny naval, i kdyz jsme byla objednana, tak jsme musela cekat a stravila jsem tam 2 hodiny 😠

veverka.terka
19. čer 2012

@danielahe hmm, to je teda docela blbý...a proč si ty nešla do Heliosu?

danielahe
19. čer 2012

@veverka.terka protoze jsem netusila, ze tam delaji screening v 1. trimestru 😒 , kdyz jsme tam chodivala s jirulou, tak jsem chodila na kozi na velky utz a na srdicko taky jinam....no a kdyz jsme presla za svoji gyndarkou, tak me to nenapadlo se podivat 😉 , ale na tom veveri je to fajn, jdu tam ve ctvrtek 😎 , si tentokrat vezmu knizku 🙂

tulipanek82
19. čer 2012

@veverka.terka tak to je skvele, ze uz mas tehu prukazku.🙂 Tise zavidim 🙂

tulipanek82
19. čer 2012

@veverka.terka
@onno Jo holky urcite tam delaji i NT scrining , pri pohovoru nam rikali, ze zajistuji kompletni peci, tak doufam, ze uz tady budu na podzim ukazovat fotky z 3D ultrazvuku z Heliosu 😀

veverka.terka
20. čer 2012

@danielahe aha, tak to jo...jj, určitě je to tam hezký, ségra si to taky chválila, ale pokud to dělají v Heliosu, tak pofrčím tam, přece jenom je to už domáčtější prostředí 😀 ty jdeš na 3D UTZ?
@tulipanek82 neboj, však se taky brzy dočkáš 😉 ale je to fajn pocit, už sem oficiálně těhulka 😎

veverka.terka
20. čer 2012

a holky, včera sem se ptala doktorky, co si myslí o koupání v bazénu, tak mi říkala, že nevidí problém, že určitě můžu. že by akorát nešla nějak do rybníka nebo tak, ale kde je hlídaná čistota vody, tak určitě joo.

ivetka77
20. čer 2012

@veverka.terka Ahoj,posilam gratulaci k tehu prikazce 🙂 To je super, vid? 🙂

ivetka77
20. čer 2012

@veverka.terka Tak jak to, ze sedis u pocitace a nejsi uz namocena v bazenu ! 🙂 Sup sup! 😎

veverka.terka
20. čer 2012

@ivetka77 ahoj, děkuju,jj, je to fajn pocit být oficiálně těhulka 🙂 no, my bohužel doma bazén nemáme a samotné se mi na koupák nechce a taky mi není zrovna nejlíp, ale určitě toho využiju a v brzké době aspoň na chvilu někam pojedu, osvěžit se, smočit se a pokoukat po novým prostředí 😉 a jak je tobě? v kolikátým vůbec seš týdnu, už aspoň 25 tt. , žejo? 🙂

danielahe
21. čer 2012

@adriana1010 ahoj, ke se toulas 🙂 ? zacinam mit obavy, jak to s tebou vypada, kdyz jsi takovy nas uzlicek nervu 🙂 , doufam, ze je vse vporadku a ty pekne relaxujes 😉 🙂

adriana1010
21. čer 2012

@danielahe
Ahoj Danuško 🙂, no uzlíček nervů to jsem, ale zatím se naštěstí nic neděje, čekám na zítřejší ultrazvuk 🙂, ale žádný komplikace nejsou a bolesti necítím krom toho nadmutí nevím,že jsem v tom 🙂, tak uvidíme..., spíš to neprožívám z toho důvodu, že až sem jsem vždycky došla..🙂, tak potřebuju ještě vydržet tento a příští týden 🙂

veverka.terka
21. čer 2012

@danielahe @adriana1010 holky, možná to bude znít jako výmluva, ale ta sobota bohužel neklapne ☹ nevydržela bych někde chodit a hlavně bych na to neměla ani náladu, každej den zvracím a je mi pořád dost blbě.tak snad to pochopíte....mrzí mě to, ale nedala bych to 😒
Adri, zítra ráno se uvidíme na UTZ 😉

tulipanek82
21. čer 2012

@adriana1010 Ahoj,tak drzim pesti,at je zitra na ultrazvuku vse v poradku a ten pristi tyden utece jako voda-budeme Ti to tu kratit 😉

tulipanek82
21. čer 2012

@veverka.terka chudacku, teda na tehotenstvi se tesim, ale ty nevolnosti....Kruci no nemohli by je mit misto nas treba chlapi? 😀 Co oni s tim maji jinak za starosti? 😝

veverka.terka
21. čer 2012

@tulipanek82 jj, včera sem zrovna manželovi říkala, že bych mu aspoň kus těch nevolností klidně dala,aby pochopil, že to není fakt žádná sranda a že je mi blbě 😝 ale musím říct, že je teda docela hodnej a starostlivej🙂 ale už bych si to chtěla začít aspoň kapku užívat a ne pořád ležet anebo sedět u záchodové mísy 😝 ale třeba se ti to úplně vyhne, já mám 2 kamošky, kterým nebylo vůbec v těhu špatně, to je pak paráda 😉

adriana1010
22. čer 2012

Holky......