Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

cuddle
25. črc 2012

@veverka.terka na Koníkovi toho moc nemám - spíš dávám na AUKRO - ted je tam set pro holcicku v nabidce
ale samo ty si blízko nejlepší je dohoudnout se osobně a vybrat si 🙂

dávám link na aukro , ale aktuálně je to skoro samej kluk a není tam toho moc, nebyl čas

http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=21295397

cuddle
25. črc 2012

@veverka.terka no a my nepokračujeme, čekáme zatím - psycholog nam rekl, ze nas doporuci, ze jsme " normalni " a kompetentni vychovavat deti - ale musime prijit jeste jednou , holt hrozny proces - v lednu 2013 a pak teda asi v unoru, breznu dostaneme konecne to potvrzeni, ze jsme teda oficialne zarazeni, ale samo kdy se na nas dostane rada, rikal, ze predpoklada prubeh roku 2014 mozna 1 polovina, ale poctu deti atd.
mame navic docela takove predstavy, ze male, bile, zdrave - takze kdybychom chteli romske mame asi na druhy den po schvaleni

jananovacek
25. črc 2012

Cuddli, to je silene dlouhy proces, fakt obdivuju, ze to zvladate 😒

ivetka77
25. črc 2012

@cuddle Ahoj cuddli,to znamena, ze v podstate 1,5-2 roky cekacka na adopci...to je pecka...Vsadim se, ze se vam do te doby zadari prirozene;)

ivetka77
25. črc 2012

@adriana1010 Adri teda to je mi Te opravdu lito...a na tu mykozu Ti nic nenapsali?Me se ty pupinky taky nekdy udelaji,ale tolik to nesvedi...ale asi by mi v te chvili pomohlo chodit naostro;) v skukni....stejne jsi doma, ne?

ivetka77
25. črc 2012

@jananovacek Jak se dari, tehule? 🙂

cuddle
25. črc 2012

@ivetka77 no oni udavaji 2-3 roky v jihomoravskem kraji, samo cim mas ty pozadavky vetsi - chces to TOP dite , tak tim cekas dyl
kdyz beres dite od alkoholicky, narkomanky, nebo roma tak cekas min
ale ceka se dlouho, na morave skoro vsude , nejkratsi doba cekaci se myslim Praha a Sterocesky kraj

veverka.terka
26. črc 2012

holky, já sem právě dorazila z úlovkama z Lidlu-byla sem tam s kamarádkou jak důchodce na 7h hnedka na otvíračku, ale stálo to za to 😀 každýho toho oblečení nebo těch věciček tam měli pár kousků a těch těhulí, co tam bylo.... 😉 🙂 kamarádka si koupila těhu rifle, vypadají moc dobře, hnedka bych do nich taky šla,ale byly mi malé, sem prostě bacule 😎 😀 a já sem si koupila osušku, bodýčka, dečku a punčošky s Tweetym v růžovoučké barvičce a pro sebe těhu tričko, takový nařasený,delší...porád sem slintala i nad těhu pásem, ale pak sem si říkala, že to je taková docela zbytečnost a musím šetřit. ale sem mooooc spokojená 🙂 😉 opravdu ty vecičky za tu cenu jsou pěkný.

veverka.terka
26. črc 2012

@cuddle určitě se s tebou dkyžtak domluvím a ráda se přijedu na něco kouknout 😉 teda, božínku, to je fakt běh na dlouho trať, achjo ☹ a psychicky to zvládáš dobře?

cuddle
26. črc 2012

@veverka.terka jasný , růžovýho tu toho mám zatím dost, kupodivu víc je zájem o oblečení pro kluky, asi je jich víc 😀
no psychicky je to určitě lepší než když jsem chodila na IVF, kontroly, špatné výsledky, pak naděj a zklamaní , ty výkyvy byly hrozný - takto si jedu po jedný lajně a vím, že na konci bude výsledek - jen teda bohužel nevím jak je ta lajna dlouhá , kdyby mi někdo řekl 25.3.2014 dostanete prcka, tak jsem úplně v klidu do tý doby si všechno nachystám, promyslím, vyberu a paráda - takto to bude překvápko - ale zase příjemné

tulipanek82
26. črc 2012

Ahoj holky, nemam ted docasne pristup na net-chodim na nej k sousedce 🙂 jen vam letim rict, ze od vcerejska mam v brisku -podle pani embryolozky-pry krasnou blastocisticku...no a jeste mame tri zamrazenecky-jeden se mrazil vcera a dva dneska...takze mame zajistenou pocetnou rodinuku, doufam 😵

tulipanek82
26. črc 2012

@veverka.terka Ty jo, miluju Tweetiho,ale to uz asi nestihnu dle toho co pises 🙂 Na druhou stranu, jeste nebudu rikat hop, dokud jsem nepreskocila, mam strach, ze bych to zakrikla, kdybych si neco uz ted koupila...pockam 10 dnu do testiku a pak na to vlitnu 😀

veverka.terka
26. črc 2012

@tulipanek82 no, to je úžasný!!! já sem myslela, že bude transfer vycházet až tak zítra, to je super!!!mám z vás radost 😉 máte i PGD na embryjkách?pokud jo, nechali ste si i říct, jestli ti šoupli chlapečka nebo holčičku? 😉 a je pěkná zásobička mrazáčků, to je super, to ti závidím 😉 tak hlavně odpočívej a buď v klidu 😉 😉 😉 to už asi nestihneš, ale nic nenakupuj dopředu, takový akce tam bávají poměrně často, akorát je to hnedka pryč 🙂 myslíš, že vydržíš s testováním 10 dní?! 😉 😎 😀 ale teďka hlavně klid, pohoda, relax jasný 😉 😉 😉

veverka.terka
26. črc 2012

@tulipanek82 a jinak já zase miluju Snoopyho, mám ho i pro sebe na spoustě věcí, ale nevím, jestli se to na mě ještě hodí 😎 😀 ale pro mimouše taky musím nějakýho Snoopáče koupit 😉

danielahe
26. črc 2012

@tulipanek82 jeee gratuluji k miminku v brisku 😵 a vis co to bude?...tyjo ja uz mam ty tehu hormony na pokraji maxima, po tve zprave breciiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 , to rikam furt, ze tehule nejsou normalni 😀
@veverka.terka no co se tyce obleceni tak to zalezi jestli mam spindiru nebo ne 😀 , my jsme furt blinkali, takze casto prevlekali, ja toho mela tak akorat pro nas 🙂 , vel 56 jsem mela jen jedny dupky a to byly vetsi a jinak neco malo ve velikosti 62 (asi 4 dupacky, 4 overaly, jedny jeansy lacle, 2 kabatky, fusak a bodycek asi tak 8 😒 ..no na ten zacatek moc ne, pak se to dokupovalo za chodu, jirula byl na jaro, takze brzo teplo 🙂 a rychle rostl 😀

veverka.terka
26. črc 2012

@danielahe jj, díky 😉 koupím asi od každýho oblečku jedno nový a hotovo, jenom, aby bylo v čem reprezentovat a nadoma bude mít po neteři 😀 jak píšeš, asi je lepší pak kdyžtak postupně dokoupit....

danielahe
26. črc 2012

@veverka.terka ted se mi dostaly krabice s oblecky do ruky po jirickovi a synovcich, hodne veci, co jsme mela tam neni, ale je tam hodne jinych, ale taky pekne obnosenych....takze jsme vybrala z toho moje a obstojne kousky...vsechno ale vetnamec jsem dala pryc a myslim, ze koupim asi jedny novy dupky z porodky,aby nesel v pouzitym, pac tech hadriku mam celkem hodne 😵 a ja se tesila na nakupy 😀 😀 😀 😀 😀 , s tim lidlem jsi to vychytala, ja to sla u nas omrknout druhy den, spis jen ze zvedavosti a po hadrikach pro mimi a tehulich ani vidu ani slechu 😀 😀 😀

zitra jdeme s tobikem na kontrolu, tak jsme zvedava, jak je velikej, ale asi uz dost, obri bruch a kdyz se tam toci, tak je to celkem neprijemne 😅 , uz mu zacina byt garsonka mini 😅 ...pa holky a dobrou

veverka.terka
27. črc 2012

@danielahe tak co na kontrole, vše OK? 🙂

danielahe
27. črc 2012

Jojo,malej ma uz neco malo pres kilo,doufam ze nebude mit 4 kila k porodu 😀 .jinak vse tak jak ma byt,placenta je hodne prokrvena,takze je tobisek nadstandartne krmenej.ted jedu do prace odvezt listecek na penize.zatim pa a co ten srazik pristi tyden...ja nemuzu patek jdu na cukrovku,jinak mam cely tyden volno.pa
.

tulipanek82
27. črc 2012

@veverka.terka
@danielahe
Ahoj holky, my jsme nemeli PGD, nebyl duvod na prvnim IVF,tak jsme si je nenechavali delat, tak nevim pohlavi...ale straaasne bych si prala holcicku-a porad si myslim, ze to holcicka i je🙂Na te obrazovce porste to embryjko vypadalo jako holcicka 😀

tulipanek82
27. črc 2012

@danielahe Podle me by stacilo rodit kiloveho, nedovedu si predstavit, ze jednou ze sebe budu muset dostat neco vetsiho! 😀

ivetka77
28. črc 2012

Ahoj holky, jak se dari? Preji vsem krasny vikemd! ulipanku,kdy testis? 😵 😵

danielahe
28. črc 2012

cau heliosacky, tady je zas mrtvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@tulipanek82 na jine diskuzi maminka tvrdila, ze citi, ze ceka holcicku..ale narost mu pindik, tak abys nebyla prekvapena 😀 😀 😀 , budu prat vysnenou holcicku, ale ve finale je kazda mamka rada, ze ceka zdrave ditkoa je jedno jestli chlapecek nebo holcicka 😉 🙂, tak at se pekne zavrtava 😉 ...no jinak cim vic se mi krati tehu, tak se mi vybavuje porod jirika..ten mel 3800 a celkem malou hlavicku 🙂 , porodit se to da 😀 😀 😀 😀 , no ven to musi 😀 😀 😀 😀
@ivetka77 ahoj me nebo-li nam se dari vyborne 🙂 , rosteme oba jako z vody, nic nam nechybi, tak ze dobre, jen jak mi roste bricho, tak se zacinam prohybat v zadech a zacinaji bolet, takze budu muset zacit cvicit nebo si davat pozor jak chodim 🙂

danielahe
28. črc 2012

@pepitas ahoj brouku, tak uz jsi mela pohovor s tim texlem a vysvetlil ti, co to bylo za krvaceni? Doufam, ze se ti dari dobre a cerpas pozitivni energii za slunicka 😉 🙂

danielahe
28. črc 2012

Dneska jirulka vypusteny na tabor, ja brecela pri louceni jak zelva, chudacek muj malej, jsme ted kapku psycho, kdyz ho nemam u sebe 😎 😉 😅

kinos
28. črc 2012

@veverka.terka ahojte, jjj utíká to. Odběr bude v pondělí. Co všechno vám řekli na tom pohovoru? My ho kapánek prošvihli,ale nic, hlavně, aby byla nějaká vajíčka...

veverka.terka
29. črc 2012

@kinos ahojky, jéé, tak to na tebe budu mocmoc myslet a držet pěstičky, ať je kupa krásných vajíček 🙂 😉 oni spíš na tom pohovoru říkali, jak to bude probíhat, co se bude dít, jakou metodu sme si vybrali a co to znamená, co budou dělat s vajíčkam a se spermíkama. určitě, pokud ste to prošvihli, tak se bez toho obejdete a pak vám postupně budou říkat, co dál, když si budeš volat, kolik embryjek se drží a pak až půjdeš na transfer, tak ti taky budou říkat, co dál, neboj 😉 😉 😉 držím pěsti!!!a pořádně se vyspi a buď v klidu, není to nic šílenýho a brzo budou mimoušci 😉

jananovacek
29. črc 2012

@kinos Ahojky, budu moc drzet pesticky, at vsechno klapne jak má! Mně ten pohovor prisel docela uzitecnej a zajimavej, povidala jsem si s pani embryolozkou aspon hodinu. Mozna ti to jeste treba povykladaji po tom odberu, pokud bused ok 🙂 a budes chtit...nebo pred, se jich zeptej.

kinos
29. črc 2012

@jananovacek
@veverka.terka jjj díky holky. Uvidíme, možná se nám podaří ještě i část pohovoru. Paní koordinátorka říkala, že nám vše řeknou. Bojím, jak dám cestu do brna bez jídla 😉, v autě musím vždycky něco sníst, jinak mi je blbě, ale však to nějak půjde. Utíkám spinkat, protože za chvilku vstávám 😉 Zítra se ozvu...

veverka.terka
30. črc 2012

@danielahe @adriana1010 holky moje, vím, že su hrozná, ale mně to tento týden nevyjde dorazit ☹ máme zde od zítra do pátku zase dělíníky na baráčku a navíc hlavně 3 zlobidka holky na prázdninách, takže to bude hooodně veselý.... 😒 🙂 😉 ale moc moc bych se s váma chtěla sejít!!! nechcu to zakřiknout, ale celkově je mi už mnohem líp, žaludek sice na vodě, chutě nicmoc, ale cítím se docela fajn 🙂 Adrouši, jak je tobě, pořád tolik zvracíš? a co pupínky? 😉