Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

krmv
17. srp 2012

Femibion si koupit urcite. Jinak smeny zkusim vydrzet do konce mesice a pak snad me nebudou davat uz nocni. Jinak vsem dekuji a mam jen obavy z ultrazvuku a krve. Jak dlouho sd ceka na vysledky z krve a kdy se chodi na prvni ultrazvuk.diky

danielahe
17. srp 2012

@krmv ne krev jsem cekala do odpoledne 😉 a na utz se chodi asi tak 20 den po et, tys mela iui, tak nevim jestli tam bude neco videt, to si zkus radeji najit nejake info na netu 😉 🙂 , abych nekecala 🙂

ivetka77
17. srp 2012

@krmv Ahoj,to je bezva, moc gratuluju! 🙂

ivetka77
17. srp 2012

@adriana1010 Ahoj,cert vem nehty,hlavne kdyz jsou miminka O.K? Jinak drzim pesti,at je mykoza brzy pryc!!!! To stejne dela to tehu,ja jsem mam ted v tehotenstvi taky porad nejaky kozni komplikace...fujtajfl 😀

kinos
17. srp 2012

@danielahe děkuji 🙂, na další kontrolu krve jdu ve středu a taky na ultrazvuk, tak snad hodnota poroste a vše bude ok😵 😵 😵

danielahe
17. srp 2012

@kinos uvidis, ze vsechno bude ok neboj se 😉

danielahe
17. srp 2012

@ivetka77 nechci to zakriknout, ale mne zadne kozni choroby v tehu netrapi 🙂 , zacla jsem se navic mazat kokosovym olejem a moje kuze je jako u nemluvnete 🙂 ,ale zato vonim jak cerste upecena kokoska 😀

veverka.terka
17. srp 2012

@danielahe a Dany ten olej je dobrý celkově na co? taky ho doma mám a používám ho na pečení i na mazání, ale jenom občas, je to mastný jako blázen...ale koupila sem to někde v obchůdku s přírodníma věcma a paní říkala, že to má široký využití....

danielahe
17. srp 2012

@veverka.terka ja si to davam na moje suche vlasy a pomaha to, pak se mi zlepsila pokozka, je takova mastnejsi a mazu si tim bricho a prsa, ...a taky premyslim, ze tim budu mazat maleho, pac je to bez vsech moznych pridanych chemikalii a neobsahuje to ropu 🙂 http://www.karite.cz/kokosovy-olej-c-66.html

veverka.terka
17. srp 2012

@danielahe jj, vlasy vím, že na ty je dobrý, ale mě se mastí, takže to nic a myslíš, že tím můžu mazat i břicho a prsa, jako prevence proti striiím jo? a pak i mimouška? to zní dobře 🙂 😉

danielahe
17. srp 2012

@veverka.terka ja to delam, celkem mi to voni. Mimouse budu mazat bud kokosakem nebo jeste kosmetikou manufaktura, jedno z toho nebo to budu kombinovat, neni to testovane na zviratkach a neobsahuje to parabeny, takze to bude prospesne 😉 🙂 a hlavne bez chemikalii 🙂

veverka.terka
17. srp 2012

@danielahe jj, Manufakturu taky miluju a právě ji chcu po mimoucha 🙂 i já s manželem ji občas používáme, kupujem si ji třeba na Vánoce, na narozky, miluju ji, je moc fajn a hlavně mě po ní nic nesvědí 😉

veverka.terka
17. srp 2012

@danielahe mně teda moc ten kokos nevoní 😒 používám to třeba na smažení palačinek, je to super 🙂 mám nějakej ze Srí Lanky a celou 1l takovou dózu.

danielahe
17. srp 2012

@veverka.terka mne kokosova vune nevadi, tak pro me je ok 🙂

veverka.terka
17. srp 2012

@danielahe já kokos nemám ráda ani v jídle, takže mi to moc nevoní, ale asi je to zdavý a tělu prospěšný 😉

ivetka77
17. srp 2012

hele holky tak ja ten kokosovy olej zkusim...udelal se mi na nohach takovy pidiekzemek, treba to na to zabere...tak lepsi nez nejaky kortikoidy, ktery by mi napsal kozar, ze...

ivetka77
17. srp 2012

Tulipanku, zijes? 😵 😵 Co mimi?Uz mate srdicko?

danielahe
18. srp 2012

@ivetka77 je to prirodni, takze tim nic nepokazis 😉 , ja se tim mazu teprve tyden a kamoska, cim si mazu oblicej, ze ho mam luxusni 😀 😀 😀 😀 ( potrpi si na kremy za 1000 atd, takze to pro me byla pochvala, a ze si ten kokosak koupi taky 🙂 ), jinak maji ho v DM drogerii, maji malou sklenicku za asi 90kc, tak uvidis, kdyz ti bude vyhovovat, pak si koupis vetsi baleni treba 😉

ivetka77
18. srp 2012

@danielahe Dekuji za vyborny tip! Zitra jdeme sopovat, tak se urcite do dmka stavim! 🙂 Holky co vsechny delate?Pres prazdniny je tady takova nuda...no kdo by taky za takoveho pocasi sedel u pocitace, ze 😀

danielahe
18. srp 2012

@ivetka77 ja si doma siju 😉

tulipanek82
20. srp 2012

Ahoj holky, drzte mi dnes pesti!!!
@ivetka77 Jdeme dnes na ultrazvuk, podle vseho uz by melo byt srdicko.Dam vam potom vedet....
Preji pekny den vsem! 🙂

veverka.terka
20. srp 2012

@tulipanek82 moc moc držím pěstičky!!! 😉 pak nám písni, jak mimoušek vypadá 🙂

adriana1010
20. srp 2012

Ahoj holky, my se akorat vratili z chaty, to byl uuuuzasnej relax 🙂, telefon uz jsem si koupila, zase penize pryc za kraviny, ale aspon budu mit odkud volat az budu rodit :D
Ten kokosovy olej me zaujal 🙂, asi pro nej taky vlitnu, kokos miluju. Co jinak noveho?

adriana1010
20. srp 2012

@veverka.terka terezko uz mas brisko?

adriana1010
20. srp 2012

@tulipanek82 drziiiim palce 🙂

veverka.terka
20. srp 2012

@adriana1010 teda, vy ste se měli, taky bych hnedka někam jela 🙂 nee, nemám, pořád je to jenom špek 😀 ale takovej tvrdší a kalhoty sou mi hoodně těsný. a co ty a bříško, a co zvracení, už to konečně polevuje?

veverka.terka
20. srp 2012

@tulipanek82 halo halo tulipanku, co UTZ? 🙂 😉

jananovacek
20. srp 2012

@tulipanek82 Držíme!!! Jak to dopadlo?

jananovacek
20. srp 2012

@kinos No ja uz jsem se v Heliosu nekolikrat presvedcila, ze to neni o mnozstvi, ale o kvalite, takze drzim moc palecky, at ti ten jedinacek bojovnicek pekne roste 😵

tulipanek82
21. srp 2012

Ahoj holky, vcera jsem se uz nedostala na nett,abych vam sdelila tu uzasnou novinku,ze mame srdicko!Hurrraaa! 🙂