Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonar
8. led 2013

@zuzzu11 Náhodou jsem byla 13.12., neležely jsme spolu na pokoji náhodou? Byla tam sympatiká blondýnka ze Slovenska, že by? 😵 Ale ta už byla na odběru vajíček. My jdeme až v únoru na první vyšetření a pak se teprve uvidí,co s námi vyvedou 🙂

ilonar
8. led 2013

@werinka1 D Ahaaa, tak to konečně chápu 🙂 . Jen nevím, jestli nebude vadit ta moje endometrioza. No uvidíme v únoru,co se bude dít tedy. Díky 😉

werinka1
8. led 2013

@cuddle Děkuju. Nakonec přeci podařilo 🙂 Zítra končíme 12 týden, tak snad máme nejhorší za náma. Myslim spíš, že už by neměl hrozit spontánní potrat, jinak je toho před námi ještě hrooooozně moooooc.

werinka1
8. led 2013

@ilonar Nemyslím si, že by měla ta endomentrióza vadit.

zuzzu11
8. led 2013

@ilonar ahooj 😀 . Ano boli sme spolu 🙂 . Nevadi ze mas endometriozu, aj mne zistili prave tu v Heliose ze ju mam. Na Slovensku mi to nikto nezistil a preto, ze mam takyto problem tak sme sa dali na ivf.

onno
9. led 2013

Ahoj holky jak se všichni máte?
@veverka.terka je ty už si 38 tt to letí.Já jsem zas na neschopence jsem po slepáku.Tak že Ket se furt a furt odkládá. ☹
@danielahe koukám jak malej pěkně roste.Je hodnej?Krásný plodný nový rok.

danielahe
9. led 2013

@onno jejda,to mi je lito,ze mas furt komplikace,ale uvidis,ze se zadari 😵 ,jojo rosteme jako z vody,no s tim plodnym rokem nestras,tretatko planuji az za 2 roky 😀 ajinak tobulka je hodnej,obcas place,brisko nas skoro vubec neboli takze zatim si uzivam 😵 a na jare se plodi nejlip,tak se drz a uz se tesim na radostnou zpravicku i u tebe 😵

onno
9. led 2013

@danielahe Snad jo musím věřit,ale furt na tom zdravotně moc dobře nejsem.A zjistila jsem že tě asi znám.Furt koho mě připomínáš.Já už jsem na to přišla.Nebydlelas na vysočině město nebudu psát mohlo by ti to vadit na budovatelu?

danielahe
9. led 2013

@onno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , jo to jsem ja 😀 😀 😀 😀 😀 , ale ja nevim, kdo jsi 🙂 , mesto je nove mesto na morave 😵 a neboj, to zdravicko se jednou umoudri 😉

werinka1
9. led 2013

Holky nevíte co na posílení imunity? U nás v Plzeňském kraji už je vyhlášena chřipková epidemie. Sice sem doma a mezi lidi přijdu vyjímečně, ale stejně mam strach. Radši bych si možná něco koupila, nemáte tip?

onno
9. led 2013

@danielahe vložila jsem fotku ,tak mrkni třeba mě poznáš.Teď teda vypadám trochu jinak ,ale novější foto v tomto počítači nemám.

danielahe
9. led 2013

@werinka1 to fakt nevim, ale do zadnych preparatu bych se nepouste, ja bych zustala u ovoce, hodne vitaminu C a zeleninu a pak zkusit muzes pokud to nevadi pro tehulky tu vlakninu, vypada to jako zrnicka jmenuje se to psylium nebo tak nejak, ale jinak asi nic tehulky nesmi, mne pani v lekarne taky nic nedala, kdyz jsem se na to ptala 😉 🙂

@onno , tak oblicej mi je povedomy 😀 , tim, ze jsme se nestykaly, tak te neumim zaradit 😀 😀 😀 😀 a uz si to nepamatuji, jeste bydlis v novem meste nebo nekde jinde? my tam obcas jedeme za rodici, tak bysme se mohly videt nebo az pojedes zase do heliosu, tak tady u nas v Brne 😉 🙂

werinka1
9. led 2013

@danielahe Mě je pořád tak divně, že ani nevim jestli bych tu chřipku na sobě poznala. Mam pocit, že jí mam už od začátku. Mam doma oscillococcinum, to prej můžu (říkala paní z lékárny), je to homeo, tak možná zkusim preventivně to. Jinak ovoce a zeleninu se snažim. Mam strach. Navíc straší s tou prasečí 😒

danielahe
9. led 2013

@werinka1 neboj se toho vubec, ja jako tehu jsme mela jen nabeh na nejake nachlazeni, takze ryma a mensi kasel, jinak nic hroznyho, ja mela sirup jitrocelovy a bylinkove caje, nic jako tehule nemuzes, no a pak to resit s mudrou, ale pokud nemocna nejsi, tak to nehrot 😉 , pekne vitaminky a klid a nikam nechodit 😵 😵 😵 😵 😵

werinka1
9. led 2013

@danielahe Radši jsem se neměla na ty zprávy dívat. To člověka akorát vyděsí. Zejtra musim na ten screening, snad tam žádnýho bacila nepotkam. Chtěla jsem si kdyžtak zajít (v případě dobrých výsledků) koupit do olympie už něco na sebe, začínaj mě být těsný kalhoty, ale prdim na to. To bude akorát tak ráj bacilů.

zuzzu11
9. led 2013

@werinka1 ja by som isla do homeopatik, to mozu aj tehotne. Napr.Grip heel je na chripku ak uz zacina. A zazvor je paradny a echinaceovy sirup. Ale opytaj sa radsej v lekarne na tu echinaceu 🙂

werinka1
9. led 2013

@zuzzu11 Děkuju 🙂 Sice jsem zatim snad fit, ale pro jistotu musim udělat zásoby v lékárničce 🙂

zuzzu11
9. led 2013

@werinka1 ja by som sa tiez na tvojom mieste vyhybala nakupnym centram, a miestam kde je vela ludi. A teraz je fakt strasne vela ludi chorych 😒 . Ale ty chora nie tak neboj 🙂 . Ale tie homeo by som si dala pre istotu a popytaj sa na tu echinaceu 🙂 .

werinka1
9. led 2013

@zuzzu11 Určitě, děkuju za tip. Právě jsem si udělala čajík s medem a citronem 🙂 Tak se budu prolejvat co to půjde. 😀

jarmisek
9. led 2013

Ahoj holky, ja jsem tu sto let nebyla, pilne se pripravuju na transfirek-jasne hyckam se a pestuju si krasnou perinku 🙂

jarmisek
9. led 2013

@ilonar Ahoj, promin, ze jsem dlouho nenapsala🙂 Ano, my mame zamrazeno a transfirek nas teprve ceka.zadny hormony uz od OPU nepicham. Mozna Ti pred tim transferem daji jen nejaky tabletky,ale moc tomu nerozumim, asi to zalezi, jak mas narostlou sliznici,ale neboj, pichat uz nic nebudes 😉 A jeste pro Tebe mam dobrou zpravu, nam rikali, ze vlastne transfer zamrazenyho embryjka je jeste lepsi nez cerstvy, protoze mrazeni uz je tak dobre vyvinuty, ze neposkozuje embryo a pak jeste pry ze je lepsi dat embryjko do sliznice ci neni po stimulaci a je prirozena, jestli mi rozum 😵 😵 Myslim, ze sis vybrala dobre, drzim pesti 😵

ilonar
9. led 2013

@jarmisek Ahoj, kolik embrijek vám zamrazily? Nechali jste si udělat i PGD? Ať vše klapne.

jarmisek
9. led 2013

@werinka1 Ahoj, na imunitu je treba echinacea a nebo hliva a nebo nejaky selen zinek,ale ja nevim, jestli se to muze v tehotenstvi...nejlepsi je asi prevence, moc bych nechodila do davu...taky se bojim, ted pred transferem,slysela jsem, ze je to dost rizikovy,ale ty mas miminka uz uhnizdeny dobre, myslim, ze bys to zvladla 😉 Ale snad nebudes muset nic zvladat a mine te to

ilonar
9. led 2013

@jarmisek Tak z toho bude mít radost i Zuzka, že KET by mohl být ještě bezpečnější než ET 🙂 .

ilonar
9. led 2013

@jarmisek A nepřišla ti menses v té pauze mezi OPU a samotným KET? Když už nebereš hormony.

danielahe
10. led 2013

@werinka1 ty klimosky jsou nejhorsi 😖 , ja co prestala chodit do prace, tak jsem zdrava 😀 ,ale pokud nemas co nasebe, tak to ja bzch si radost sla udelat 😵 😵 😵 😵 , u nas snad zatim zadna epidemie neni 😉 ...jrdes na screening do heliosu? 🙂 nebo nekde u vas?

danielahe
10. led 2013

@zuzzu11
@werinka1 zazvor je super, ale v tehu by se moc nemel, nekde jsem to vycetla na natu...oni moc ty bylinky se takz moc nesmi 😵 🤐

danielahe
10. led 2013

@ilonar menzes nechodi v te pauze, OPU je nastaveno tak, aby se transfer stihnul a pak, kdyz jsi tehu, tak nic a kdyz se vajicko neuhnizdi mas menzes 😉 , jateda krvacela i pri zahnizdeni 😀 😀 😀 😀 , sice ne moc, ale nekterym se to deje 🙂

zuzzu11
10. led 2013

@danielahe Aha to som netusila 🙂 . Tak diky za info 🙂 . tak potom ta echinacea asi tiez nie, ked je to bylina.
no ja by somsa popytala aj tak radsej v lekarne.

danielahe
10. led 2013

@zuzzu11 o te echinacei nevim, ale lekarnice mi naznacila, ze v tom prvnim trimestru je to s lekama naprd 😕 😵 😅 , radeji se zeptat 😉