Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
16. dub 2013

@danaho tak to mi je lito 😔 , ja bych nevedela, jak se rozhodnout, ale asi bych si dala schuzku s texlem, a jak se znam, tak bych prdikovi sanci dala 😵 ....nechci niz zlehcovat, ale muj syn ma adhd a je nekdy tedy vetsinou na odsterl 😅 , vybuchy vzteku mame taky, nastesti, cim je starsi, tak tim je to lepsi. Cim vic to ditko ma lasky a opory tim je stastnejsi 🙂 . At uz se rozhodnete jakkoliv a dopadne jakkoliv, tady budes mit oporu 😵 , drz se.

danaho
16. dub 2013

@ilonar @dadakin @jarmisek @danielahe Ahoj holky,moc děkuju za podporu. 🙂
Příští pátek máme schůzku s genetičkou i Texlem, mám domluvený i UTZ,zamluvené ubytování do soboty kdy by měl být KET. Jsem ráda ,že tam budou oba. Volala jsem také genetičce z našeho bývalého CAR byla skvělá.Asi to nemusí být zase takový problém a ta šance na normální život je hodně pravděpodobná. Nechám si to stejně znovu vysvětlit ať víme víc názorů a můžem volit jestli zavedeme nevyšetřené embryjko a nebo to s tou chybou. Jo a prý takových chlapů běhá po světě ani to nevědí a navíc jsou to prý krásní a velcí chlapi.

jawuna
16. dub 2013

@danaho Ještě z něho třeba bude nějaký super sportovec nebo model, asi bys mu měla dát šanci ;)

jawuna
16. dub 2013

@dadakin Tak jak si dopadla? Doufám, že to bude ok a přidáš se k nám brzo se stimulkou 😉

martulena
16. dub 2013

Ahoj holky jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala. Během 14 dnů jdu na ket z 4IVF. Děti ještě nemám a tak to pořád zkouším i když tohle je asi moje poslední šance, jsem samoplátce tak už mě to teď stálo dost peněz. Ale mám z toho 4.IVF 4 mrazáčky tak uvidíme. Je strašně fajn že tu jsou lidičky který mají stejné zkušenosti a můžem si je navzájem předávat.Holky tak hlavu vzhůru a nevzdávejte to. Já vám všem budu držet palečky a brzy se ozvu jak to semnou vypadá.
😉

jawuna
16. dub 2013

@martulena Taky chodíš do Heliosu? Jinak teda vítej 😉

danielahe
16. dub 2013

@martulena drzim palecky, at to vyjde 😉

dadakin
16. dub 2013

Ahojky kočky,

@jawuna tak UTZ štítné ok nic nenašla říkala že vše v normálu,takže objednat se ted do Heliosu na konzultaci a pak budem plánovat a postupovat dál. 😉

@martulena vítej mezi námi

@danaho uvidíš že to klapne protože už musí a basta

jawuna
16. dub 2013

@dadakin Tak to je super, tak hurá do toho...a co to teda bylo?

kinos
16. dub 2013

@danaho To jsou věci... Bavili jsme se o tom s chlapem a ten okamžitě říkal, že by do toho šel. 😉 Ono člověk nikdy neví, jestli se embryjko chytne nebo ne a kdyby je nevyšetřovali, tak by to člověk ani nevěděl. Asi nad tím někdy člověk moc přemýšlí. Člověk nikdy neví, zda jeho děťátko bude zdravé nebo ne, a ke všemu dokonce, když jsou děti s nějakým postižením, tak většina postižení je způsobena nesprávně vedeným porodem, a to říkám, protože v té oblasti pracuju. Ale taky bych hodně dala na vysvětlení, a každopádně ať už se rozhodnete jakkoli, máš moji podporu.

dadakin
16. dub 2013

@jawuna ty uzliny nejsou patologický jsou pozánětlivé je pravda že jsem toho přechodila hodně dokonce ve 30letech mě zjistili že jsem prodělala mononukleozu aníž bych o tom věděla. A ta štítná je normální nic nenašla takže můžu plánovat stimulku chtěla bych o prázdninách nechci nic unáhlit a dát tělu pauzu od hormonů během roku 4 stimulace je dost.

katuleb
16. dub 2013

@danaho Danuško plně souhlasím s kinosna však už jsme si o tom psaly a znáš muj názor a držím moc palečky...
@kinos ahojky koukám že jsi ještě 2v1 😉

danaho
16. dub 2013

@kinos Děkuji za podporu. Můj chlap je také pro a pokud tam nebude žádné příliš velké riziko tak do toho asi půjdeme. Příroda to samam pak dotáhne tma kde to má být. Ale šanci dostane.Nepíšeš náhodou už z porodnice? 😅

danaho
16. dub 2013

@dadakin Jani super,že to není nic vážného. A kdy se chystáš na konzultaci? Přestávka je potřeba,načerpáš zatím energii ze sluníčka na další pokus. 😉

danaho
16. dub 2013

@martulena Ahoj vítej mezi námi. Máš za sebou také dlouhou cestu. Držím palce aby to už konečně vyšlo. 😉

dadakin
16. dub 2013

@danaho zavolám do Heliosu a pak ti písnu kdy tam zase razím ju???chystám se pomalu ale jistě, uteče to jako voda duben je pomale v ...... a už se chystá květen červen a pak bych šla do toho nic nechci unáhlit. Čtyři zklamání dost boleli.

kinos
17. dub 2013

@katuleb no malému se zatím nechce, a mě to zatím nevadí 😀

kinos
17. dub 2013

@danaho 😀, ne píšu z domu 🙂. Všechni v rodině mají narozky od 20. a výše, tak asi chce zachovat tradici 😀 .

danaho
17. dub 2013

Ahoj holky 🙂

@dadakin ty tu odpočítáváš měsíce a za chvíli bude zase zima. To nééé. 😠 Co je kolem Heliosu hezkýho,kam se tam máme jít podívat? Budeme tam mít příští týden mít v pátek odpoledne volno tak dej typ. 😉
@kinos nejsi moje příbuzná? U nás jdou taky všichni v dubnu. Začíná přítelova mamka 16.4. a pak pomalu každý den má narozky někdo až do 27.4 kdy má moje mamka a synovec. A já asi KET 🙂 Už se těším až nám prcka ukážeš 😅

jarmisek
17. dub 2013

@dadakin to jsi me pobavila-u vas je vlastne jeden ze zakladnich problemu to, ze se nedokazete donutit k sexualnimu pustu🙂A tak me napada, nemuzes ty mit treba v brisku prespermijkovano? 🙂

jawuna
17. dub 2013

@danaho Dani, kousek od Heliosu je takový velký park Lužánky, hezky se tam prochází...ale jinak je to kousek do centra, tak 10 minut rychlejší chůze a tam to žije :D

martulena
17. dub 2013

ahoj holky taky jste si některá před ketem píchaly 3,5 a 7 den jednu dávku merionalu? Já jdu deváty den na kontrolní ultrazvuk a pak uvidíme. Možná je to kvůli tomu abych měla vyšší sliznici. No uvidíme co mi v pátek řeknou 😖

jawuna
17. dub 2013

@martulena už jsem to slyšela, ale jen v Heliosu 😉

dadakin
17. dub 2013

Ahojky kočky,tak dneska jsem potkala naši mudr a ona mě říká jo máte v krku hemofila stav te se tak jsem jí rovnou donesla zprávu z UTZ štítné řekla mě že mám ještě aji zlatýho stafilokoka tak mám ATB Biseptol na 5 dní. No super doufám že se ho zbavím a výlečím to!!!
@danaho čeče nevím kam bych vás poslala v Brně v okolí Heliosu no zastávku trolejákem hore můžete sjet do Botanické zahrady a tam je krásně.

jarmisek
18. dub 2013

@martulena Taky si myslim, ze je to aby Ti dorostla perinka 😵 😵

jarmisek
18. dub 2013

@dadakin Je,tak na jednu aspon vis, co s Tebou je, ted uz to jen prelecis a bude vystarano! 😵 😵 Supni k tomu nejaky vitaminky a ony antibiotika urcite zaberou;)

dadakin
18. dub 2013

@jarmisek
@danaho
@jawuna Holky tak na konzultaci jsem objednaná na 10.5. v pátek dřív nemá čas mají to tam nabitý nacož jsem řekla že já nespíchám 😉 všechno pozvolna piánko 😵
Krásnej den všem vám přeji babulenký.

jawuna
18. dub 2013

@dadakin Hlavně klid ;)

jarmisek
19. dub 2013

@dadakin Tak super, ze uz mate termin 🙂 To uz utece,vzdyt je to uz za 3 tydny!! 😵 😵

dadakin
19. dub 2013

@jarmisek no a ty budeš mít skoro půlku těhu za sebou valí to jak voda se řekne 9 měsíců,ale uteče ti to 😉