Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
11. kvě 2013

@martulena velka gratulace k pozitivnimu testiku 😵 😵 😵 😵

jarmisek
12. kvě 2013

@danielahe Mas koukam, novou profilovou fotečku, moc vam to s klukama slusi 😵 😵

katuleb
12. kvě 2013

Děvčata všem nastávajícím a současným i čekatelkám na post maminy přeji vše nej nej nej ke Dni matek-všechny si to zasloužíme..... 😅 😅 😉

jawuna
13. kvě 2013

@katuleb Tak už to máš za sebou?

zuzzu11
13. kvě 2013

@katuleb Kačenko tak ako 🙂 ? aky bol vklad 😵 ?

katuleb
13. kvě 2013

@jawuna
@zuzzu11 ahoj holky děkuji že jste si vzpoměli...bylo to super,moc embryjku věřím....transfer na pohodu....embryoložky naprosto super-celkově moc dobrý pocit...nikdy jsme neměli tak kvalitní embryjko...tak doufám,že ted už to klapne... 😉 😉

dadakin
13. kvě 2013

@katuleb Kačko ted už to musí klapnout 😵 😵 😵 😵 😵 Jo a řekli ti pohlaví embryjka nebo to bude překvápko?????

katuleb
13. kvě 2013

Holky vím co to je ,ale nezlobte se nepovím,neví to ani manžel.....a přeci jen co když...... 😒

martulena
13. kvě 2013

@katuleb Ahoj tak držím palečky ať je všechno v pořádku a ať se ti daří 😎

katuleb
13. kvě 2013

@martulena no nápodobně....a vám minule ivf teda nevyšlo v jiných centrech??

zuzzu11
13. kvě 2013

@katuleb Jasne Kači, uplne to chapeme 🙂 . Hlavne nech sa bobisek pekne zakusne 🙂 . Drzim ti palecky 🙂 .
A kto ti robil vklad? kolko to trva celkovy vklad? a musim mat plnsi mocovy mechur 😒 ?

martulena
13. kvě 2013

@katuleb No nevyšlo. Teď jsem přešla do jiného car mají tam i lepší výsledky než co jsem chodila do toho předešlého. I když je to pro nás dost časově náročné dojíždíme 250 km takkže pomalu 4 hodiny. Ale co by člověk nevydržel jen když to už vyjde, ne? 😀

katuleb
13. kvě 2013

@martulena no jistě ,my jezdíme jen 170km....a měla jsi taky před tím blastocysty???¨

januliii
13. kvě 2013

Ahojky🙂 tak hlásím, že z krve máme pozitivní výsledek🙂) Prdolkovi se u me líbí!🙂)) Tak doufam, ze bude celých devět měsíců!!!

januliii
13. kvě 2013

@martulena moooc gratuluju🙂) byli jsme na transferu ve stejnou dobu!🙂 tak at se daří!

katuleb
13. kvě 2013

@januliii super tak gratulace ....to bylo první ivf ??

jawuna
13. kvě 2013

@katuleb Kačenko moc držím palce!!!

jawuna
13. kvě 2013

@januliii Paráda!!! Moc gratuluju...to se nám to tady pěkně těhulí 😎

katuleb
13. kvě 2013

@zuzzu11 no my přijeli dříve-ket měl být v 10.30 hod a já chtěla na záchod tak říkám,že si ještě dojdu a šla jsem v 9.45 na záchod a po desáté jsem šli na to nevadilo to....doktor dobře viděl a nic neříkal...
Dělal mi to ten mladíček Šula....celkově trvalo tak 10minut....bylo jako prohlídka u gynekologa v pohodě neboj... 😉 😉

katuleb
13. kvě 2013

@jawuna moc moc děkuji hodně tomu věřím a říkám si proč by to nemělo vyjít.... 😉 😉

katuleb
13. kvě 2013

Holky já dnes nějak ružově zašpinila...ted před chvílí na toaleťáku....pomoc co to jsem první den teprve po ket... 😲

dadakin
13. kvě 2013

@katuleb myslím si Kátule že je to ok že mimís se uhnízdil 😉 já dneska taky růžově zašpinila ráno a měla jsem táhlej výtok a říkám si a Ovulace je tady se srandy jsem si koupila Ovu test a krásný // pozitivní tak si říkám jj a ku hov.. po sterilce jedině Copperfield to by to musel být ale aspon vím že ještě pořád ovuluju a pravidělně.

katuleb
13. kvě 2013

@dadakin no to mě nenapadlo ,ale myslím že je to brzy,možná to bylo nějaké škrábnutí po zavedení katetru...no uvidíme... 😉

dadakin
13. kvě 2013

@katuleb embryo je dneska vlastně 7 denní takže hnízdí je to blasta co už byla venku z obalu a je to víc jak 24hod od KETU takže proč by se nemohlo zavrtávat hm?????

katuleb
13. kvě 2013

@dadakin no uvidíme... 😉

martulena
13. kvě 2013

@katuleb Ahoj ne neměla tam mi je vždy zaváděli po 72 hod. kultivace. Žádná prodloužená se nedělala, myslím že stím nemají ani moc dobré výsledky. 🙂

martulena
13. kvě 2013

@januliii Tak to je super tak ti přeji už jenom samé pozitivní zprávičky. A kdy jdeš na ultrazvuk? 🙂

katuleb
13. kvě 2013

@martulena děkuji tak to jsem měla stejné ..... 😉

martulena
13. kvě 2013

@katuleb Tak se drž a buď v klidu všechno bude dobré. Za 10 dní tam budeš mít určitě ty dvě vysněné//. Držím palečky strasně mooooc 🙂

danaho
14. kvě 2013

Dobré ránko všem 🙂

@katuleb Kačenko neboj, zašpinění nevadí,to může být po tom zavádění. Mě na to upozorňovali. A jedna kamarádka co takhle zašpinila,tak špinila skoro celý první měsíc a dneska má z toho 3 měsíční dvojčátka 😅
@januliii mooooc gratuluju. Tak se hezky s prckem opatrujte. 😉