Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

flyaway
22. lis 2011

@teruberi Jojo, docela se na tu pauzu od hormonů těším - akorát mi to možná nedá a zkusím se vecpat jen tak pro formu na UTZ i v tom nestimulovaným cyklu... Kdyby náááhodou... 😀

flyaway
22. lis 2011

@pacinkadol Tfuj tfuj tfuj na testování, ať se ukážou obě, mršky jedny dálniční... 😉

pacinkadol
23. lis 2011

@flyaway Dekuji, zitra se uvidi...jsem nervozni jako sanky v lete... 😅 tesim se 😵 😵 a bojim 😨 😨 zaroven...

janijacek
24. lis 2011

@pacinkadol Tak cooo? 😵 😵

petra878
24. lis 2011

@pacinkadol Nooo...tak cooo? 🙂

jananovacek
25. lis 2011

Ahojky vsechny, jak se mate? Ja jsem byla vcera na odberu vajicek, 14 odebranych, 14 zralych, 13 oplozenych po ICSI...doufam, ze pak budeme mit aspon 10 na vysetreni, male ztraty jsou povoleny 🙂))))

flyaway
25. lis 2011

@jananovacek Nádhera, to je obrovitánskej úspěch! 😵
Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se všechny udrží až do velkého finále! 😉

flyaway
25. lis 2011

@pacinkadol Teda jo děvče, Ty nás napínáš jak detektivku na pokračování...! 😨

pacinkadol
25. lis 2011

Ahoj holky, ja se vam moc omlouvam, nam doma nejak vypadlo UPC a musel prijet technik a nahazovat to,predstavte si, ze se v tom nimral od sesti hodin az do ted, no hruza, no ale to ted vubec neni dulezity, protoze mam super zpravy 🙂 Ve stredu jse si delala test a byla tam slaboulinka carecka, ve ctvrtek silnejsi a dnes jsem byla na krvi a mam HCG 230, jupiii!!!!

pacinkadol
25. lis 2011

@jananovacek Jani moc gratuluju,to jsou moc pekna cisilka, jen tak dal! 🙂

flyaway
25. lis 2011

@pacinkadol No krása, tak tomu říkám parádní zpráva dne! 😀
Gratuluju ke krásné hodnotě HCG a ať jen a jen roste! 😉

teruberi
26. lis 2011

@pacinkadol No tak to je perfektni, zlato, moc gratuluju !!! 🙂

teruberi
26. lis 2011

Takc o holky, uz mate napsano jeziskovi ? 🙂 Dnes mi doslo, ze v te tehu euforii jsem uplne zapomela, ze se blizi vanoce a nemam nic nakoupeno...Vyresim to asi pres internet...fakt je, ze ten nejhezci dare pro celou rodinu nosim v brisku 😀

teruberi
26. lis 2011

@flyaway Doufam, ze krasne relaxujes a dopravas brisku prijemnou pohodicku,aby bylo po svatcich pekne nachystane 😉

jananovacek
27. lis 2011

@pacinkadol Gratuluju k vysledku!!! 😵

jananovacek
27. lis 2011

Holky dneska volam o vysledky 3. den, jeste mam pul hodky cas, ale jsem od rana jak na trni, ani jsem nemohla dospat....uzlicek nervu, no 🙂

jananovacek
27. lis 2011

Tak to dopadlo dobre 🙂 Zatim. Mame 11 krasnych embryjek 😎

janijacek
27. lis 2011

@pacinkadol No bezva! Gratuluju ! 🙂

janijacek
27. lis 2011

@jananovacek Super zpravy, Jani, jen tak dal! 🙂

flyaway
27. lis 2011

Holky, nevíte některá, jak jsou v Heliosu o svátcích?
Pořád koketuju s myšlenkou, že bych se přeci jen pokusila zajít na UTZ i v nestimulovaném cyklu a třeba budu jedna z těch, kterým sliznice při umělých hormonech neroste a při vysazení se vzpamatuje 😵 . No ale právě by mi pak KET vycházel plus mínus kolem štědrýho dne, což by bylo asi pasé... 🙄

pacinkadol
28. lis 2011

@flyaway Ahoj,to vim, ptala jsem se na to, maji tam zavreno pres svatky, jestli si dobre vzpominam tak od 23.12 do 2.1...tak bohuzel...ikdyz nevim, jak Ti to vychazi, treba se tam nekde trefis do volna ;)

pacinkadol
28. lis 2011

Jak se vsechny holky mate? Ja si jako tehotna pripadam furt stejne...je to vbec normalni?🙂

teruberi
28. lis 2011

Ahoj,ja mam dnes volno,takze fajn,pokukuji po internetu, vybiram kocarek,vybavicku a tak-jsem blazen, ja vim 😀

teruberi
28. lis 2011

@flyaway Tak kdyby se Ti urodila perinka, muzete to pres svatky zkouset prirozene 😉

teruberi
28. lis 2011

@jananovacek Gratuluji k embryjkum!

flyaway
28. lis 2011

@pacinkadol Díky za info 😉
Pokud by ms dorazila úplně na čas, tak by mi termín KETu vycházel na 22.12., ale to by byl fakt zázrak - jednat že by dorazila na čas a druhak že by byla narostlá sliznice... 😒
Ale tak třeba když je ten vánoční čas, tak by se trošku zázraků stát mohlo... 😵

flyaway
28. lis 2011

@teruberi Tak to nepochybuju o tom, že se manžel bude chtít snažit přirozeně tak jako tak 😀
Ale při našem spermiogramu by se fakt jednalo o vánoční zázrak... 😕
Ale tak co, když už jsme to vydrželi doteď, tak ten další měsíc už taky přežijeme a aspoň pořádně oslavíme příchod Nového roku 😎

flyaway
28. lis 2011

Jinak jsem si prolezla net a našla několik "zaručených" přírodních pomocníků na růst sliznice - popravdě se mi nejvíc líbí červený víno 😀 . Takže kontryhel, listovka (Femibion), grepy, lněný semínko, no a to vínečko - tak doufám, že se mi to tam všechno nepopere 😀
Každopádně jsem zjistila, že nerostoucí sliznice je docela častým problémem, takže nejsem až tak "vyjímečná", jak jsem se obávala, což mě paradoxně tak nějak uklidnilo, no prostě cvok... 😎

jananovacek
28. lis 2011

@flyaway To cerveny vino zni dobre ;) Ja mam taky nizkou sliznici, takze budeme poradne stimulovat na KET

flyaway
28. lis 2011

@jananovacek Co blázníš, Ty to vyřešíš hned "čerstvým" ET, takže na KET dojde až někdy za 2 roky, kdy už určitě žádný problém se sliznicí nebude! 😉
Kdypak Ti to vlastně na to ET vychází? Zítra nebo až pozítří?