Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
30. kvě 2013

@danaho Dani tak to je drsny-chudak...musí ho to bolet,ze? Jak jako nemaji místo? Copak tohle není akutni? To je fakt des, co se v tom zdravotnictvi deje... 😠 Tak doufam, ze se vam to brzy vyresi!

jarmisek
30. kvě 2013

Holky dobrou vsem 😉

engele
30. kvě 2013

Ahoj holky, gratuluju k srdíčkům a // 🙂

Já jsem dnes 6DC a stimulujem, dnes jsme byla na krvi a zvedli mi dávku Menopuru na 4 ampule, tak mám trošku špatnej pocit jestli to nefunguje málo ☹

Kolikátý DC vám dělali punkci?

jawuna
31. kvě 2013

@engele Neboj, hlídají to pečlivě a když je potřeba, tak zvýší dávku. Helios je, aspoň co jsem slyšela od jiných, asi jediný centrum,kde ti při stimulce dělají i kontrolu krve...já jsem měla odběr jednou 13. den a jednou 14.

engele
31. kvě 2013

@jawuna aha, tak to já jsem na OBI měla odběry také alespoň 3x.. zítra jede na krev partner, tak se tam zase těším... je to tam moc fajn 🙂

jarmisek
31. kvě 2013

@engele Ahoj,nam delali punkci 14 den cyklu.Jinak také nam menili davku hormonu,takze zadne strachy-lepsi, nez aby to podcenili a nechali to nizke, no ne? 😵 😵 Drzim pesti 😉

jawuna
31. kvě 2013

@engele taky jsem se tam vždycky těšila, člověk si tam i docela hezky popovídá 🙂 jsou tam moc fajn

engele
3. čer 2013

@jarmisek
@jawuna

Holky tak dnes po UTZ je zpráva taková, že máme cca 25 folíků, píchám dál Menopur po 4 ampulích a dnes budu volat na krev a zjistím termín punkce. Je to tedy jiný svět oproti Obilňáku, jsem ráda že jsem změnila mají tu fantastický přístup.

jawuna
3. čer 2013

@engele Tyyy jo, tak to bude snůška 😉 co s tím vším budeš dělat? 😀

engele
3. čer 2013

@jawuna 🙂)) to uvidíme kolik jich bude plných a kolik prázdných, musíme to propočítat kolik jich budeme chtít "ošetřit" 🙂)

jawuna
3. čer 2013

@engele ja jsem si vždycky nechávala všechno, ale měla jsem jich míň...

engele
3. čer 2013

@jawuna No doporučili nám ISCI, a budeme mít teď i genetiku (naštěstí ji hradí pojišťovna. Když to půjde dobře, necháme jich ošetřit max 15 anebo 10 myslíš, že je to málo?

jawuna
3. čer 2013

@engele to se asi nedá říct málo nebo moc...já bych je nedokázala vyhodit, když už bych je měla, chtěla jsem dát šanci všem vajíčkům, co když by zrovna mezi těma vyhozenýma bylo to nejlepší 🙂

engele
3. čer 2013

@jawuna Máš pravdu ještě to proberu pak přímo s emryoložkou, asi bude nejlíp vědět co a jak udělat. bych jich dala s ICSI a zbytek nechala oplodnit normálně, posledně se nám jich normálně oplodnilo 11 tak by to mohli zvládnout i teď 🙂

Jinak ve středu letím zase na krev a UTZ, už naposledy, v sobotu snad už OPU, už to hůř nesu ☹

jawuna
3. čer 2013

@engele Neboj, uběhne to ani nevíš jak a budeš mít mimíska v bříšku 😉

jarmisek
3. čer 2013

@engele No tak to je super! A spravne, uvidíš, co Ti poradi embryolozky, pekne to s nemá proberes a něco vymyslite, jsou hrozne fajn 😵 😵

engele
3. čer 2013

@jarmisek dnes jsem právě s jednou zevrubně mluvila, tak na mě příjemně působila, tak to nechám na jejich doporučení 🙂

jawuna
4. čer 2013

@engele Uvidíš taky, kolik jich budeš mít...ale asi dost ;)

januliii
4. čer 2013

Holky prosím Vás, byla některá z Vás také na vyšetření kombinovaného screeningu ve 13tt v Heliosu?? Musíte mít žádanku od gynekologa?? Jak se Vám zdál kvalitní ultrazvuk a co doktoři?? Kdo to prosím provádí?? Moc moc prosím o zkušenosti, nemůžu nikde najít podrobnější info:(( potřebuju se rozhodnout, jestli zajet do Predika ve Zlíně nebo do Heliosu🙂... Moc děkuji za jakýkoliv názor!!!

zuzzu11
4. čer 2013

Holky moje tak uz mam vysledky z krvi a hcg je 349,5 🙂 . takze pan primar mal stastnu rucicku 🙂 . este v pondelok idem na dalsiu krv,aby videli ako stupa hcg. Tak verim ze vsetko bude v poriadku 🙂 .

januliii
4. čer 2013

@zuzzu11 Nádhera!! To je krásná zpráva🙂) Gratuluju!!

zuzzu11
4. čer 2013

@januliii Dakujeem 🙂 .

jarmisek
4. čer 2013

@januliii Janulii,ja jsem byla v Praze (pac bydlim v Praze),ale myslim, ze v tom nebude az takovy rozdil Podle me bys na to mela jit tam, kde to mas bliz... 😉

jarmisek
4. čer 2013

@zuzzu11 Posilam obrovskou gratulaci...vazne,mam radost,jako když jsem se to dozvěděla sama! 😵 😵

engele
4. čer 2013

@zuzzu11 Super, velká gratulace!!

zuzzu11
4. čer 2013

@jarmisek Dakujem krasne 😵 . 19.6. mam sono tak uz by malo byt aj nieco vidiet 😉 . Ale tebe ako krasne a hlavne ako rychlo pribudaju tehu tyzdne 🙂 . Malinke je uz aj citit ze kope ze 🙂 ?

zuzzu11
4. čer 2013

@engele Dakujem 🙂 , tak teba uz v sobotu caka opu 🙂 ? budeme drzat palce 🙂 .

engele
4. čer 2013

@zuzzu11 zítra jdu na krev tak mi řeknou jestli v sobotu nebo v neděli, tak se těším, že se těch folíků zbavím, docela mi to v tom břiše zavazí 🙂 tak v pondělí držím palce na veliké číslo HCG 🙂

zuzzu11
4. čer 2013

@engele No to ti verim, ja som mala 21 folikulov a tiez mi to uz poriadne zavadzalo 😉 . A asi vas nebude ani vela ked to bude cez vikend.Dakujem, no som aj ja zvedava ze ake bude ale budem vediet az v utorok.

engele
4. čer 2013

@zuzzu11 jééé, taky krásné číslo, a kolik se vám jich pak uchytilo? Využili jste nějaké té jejich další metody k oplození?