Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
10. srp 2013

@honzab a toto je jako prd.... ne?????

danissa
10. srp 2013

@honzab Tys mě dostal 😀 😀 😀 Kolik už ti běhá prcků po světě ???? 😉 😀

dadakin
10. srp 2013

@danissa tak jsem si vzpomněla na ten díl Simpsnů jak Homer byl darovat sperma a všude pak viděl běhat svoje kopie 😀 😀 😀

jarmisek
10. srp 2013

@danissa 😀 No já každopádně věřím, že Tobě tam ty dvě dálnice vydrží také po následujících 9 měsíců! 😵 😵

jarmisek
10. srp 2013

Holky ja jsem malem padla pod stul, to snad není mozny 😀 😀 Teda nebyt uz tehotna, hned ho kontaktuju 😀

dadakin
10. srp 2013

@jarmisek 😉

danaho
10. srp 2013

😀 😀 😀 Dobrá brigáda na přívýdělek

danissa
11. srp 2013

@dadakin 😀 😀 tam se asi dotyčný inspiroval 😀

danissa
11. srp 2013

@jarmisek Díky 🙂 Je to fakt o štěstí, vím, že nic není jisté. Zvlášť po mém potratu před rokem. Včera jsem ještě testovala, čárka duch mírně výraznější. Teď už to ale nechám a budu testovat až v úterý, kdy správně oficiálně testovat mám 😉

jarmisek
12. srp 2013

@danissa Tak úterý už je zítra! To už uteče a pak ty dvě dálnize už budou nabetooon! 🙂 Držím pěsti!! 😵

dadakin
12. srp 2013

@danissa připojuji se taky držím vše co mám

dadakin
12. srp 2013

@danissa srdíčko je na cestě at ti přinese štěstí

danaho
12. srp 2013

@danissa holka to nekoukáš na ducha,tam je čárka od miminka 😀 Držííím palce

danissa
12. srp 2013

@dadakin Moc díky za srdíčko 🙂
@danaho Díky, taky doufám, že mi to tam maluje miminko 😉
Zítra dám určitě echo a případně bych přihodila i fotku, pokud tedy bude co fotit. Zatím se mějte holky 😵

danissa
13. srp 2013

Dobré ránko holky, posílám moji ranní radost, 10 den od KET. Uvidíme, co bude dál... 😉

olousek35
13. srp 2013

@danissa super, gratuluju moc a těším se na pokračování. 😉

danaho
13. srp 2013

@danissa jéééééé 😵 😵 😵 Mooooc gratuluju. To je nádhera. 😅

dadakin
13. srp 2013

@danissa no to je supééééér potichu gratulace 😵 😵 😵 😵 😵
to by byl květnáček že???? jednoho mám Daniel 17.5.

danissa
13. srp 2013

@olousek35 Děkuji, doufám, že pokračování bude úspěšné 🙂 Mám radost, ale zároveň taky strach, však to všechny znáte. Pozitivní testy ještě nejsou výhrou, cesta je ještě dlouhá. Ale já bobkovi věřím 🙂 !!
@danaho
@dadakin Holky moc díky. Termín dle výpočtů na netu vychází někdy poslední týden v dubnu, ale jak říkám, nebudeme předvídat, teď potřebuju jako my všechny tady, hlavně to štěstí 😉

danissa
13. srp 2013

@danaho
@dadakin Holky vy čekáte teď na výsledky z vyšetření, že? To čekání je vždycky tak dlouhé, ale stojí to za to 😉 . Přeju vám, ať vám to superrychle ubíhá a ať jsou výsledky v pořádku 🙂 !

A ještě jen, že jsem volala do Heliosu a mám přijít v pátek na krev, to budu 13. den po KET. Když jsem čekala Sofinku, tak jsem na krvi taky byla 13. den, tak už se vidím, jak ty hodnoty budu srovnávat. Snad bude dobrá hodnota, protože se znám a určitě bych stresovala, kdyby ne. Já vím, že to neovlivním, ale jsem takový tele stresařka, ach jo 😠 😠 Ještěže mám manžela, který mě z toho rychle vyvede, ten se se mnou nepáře 😉

jawuna
13. srp 2013

@danissa jupíííí

danissa
13. srp 2013

@jawuna 😵 😵 díky

dadakin
13. srp 2013

@danissa čekám na výsledky SPG+dna a pak hurá na stimulku a mohla bych začít hned pokud bude vše ok tedy já mám výsledky všechny ok a v červnu jsem byla aji na prevenčce v Heliosu a cytolka ok a mrcha má přijít příětí týden tak bych mohla jít do toho. 😵

jarmisek
13. srp 2013

@danissa Krasa! Gratuluju a jen tak dal! To jsou nejkrasnejsi carky na svete, ze? 😵 😵

danissa
13. srp 2013

@dadakin Tak snad budou výsledky OK a vrhnete se na to 🙂 Už se to pomalu, ale jistě blíží!
@jarmisek Díky, to víš, že jsou 🙂 Samozřejmě, že to zkoumám, jestli jsou dost silný ty druhý čárky, ale člověk nic nevykouká. Musí věřit 🙂 !

dadakin
13. srp 2013

@danissa to koukání znám človek to furt všelijak naklání a chodí k oknu se dívat na denní světlo a pořád se ujištuje že tam jsou // že ? 😉

danissa
13. srp 2013

@dadakin Přesně tak 😀 😀 Dneska jsem si to ale už zakázala a žádný další zkoumání nebude. Prostě tam jsou a hotovo 😎 Další test udělám až v pátek, před krví, to určitě nevydržím.

dadakin
13. srp 2013

@danissa 😀 😀 😀 když myslíš stejně to nevydržíš a uděláš další 😉 dobrou noc děfčátka jsem ko natírala jsem dětem domeček na fotce je před natřením aktuální foto až bude hotovo dodám štetku nechci vidět až zétra 😀

danissa
14. srp 2013

@dadakin A neudělala 😀 !! Vydržím do pátku, basta fidli 🙂 Ty jsi teda šikula, že ses pustila do takové práce, určitě mají děti radost, že mají tak šikovnou a akční mamku. Těším se na foto po 😉 Jinak krásný den všem přeju, my jsme s malou před chvílí vstávali a už mě tahá na hřiště, tak se jdeme houpat,klouzat atd 🙂 Papa

zuzzu11
14. srp 2013

@danissa Gratulujeeem aj ja 😵 😵 . Krasny testik 🙂