Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
14. srp 2013

@danissa Já mám vždycky strašnou radost, když se to někomu dalšímu podaří....fakt holky, je to super, že tu jste všechny 😉 Držím moc palce, ať čárečka sílí a embryjko roste 😉

jawuna
14. srp 2013

Byla jsem teď pár dní bez počítače, nevíte, jak dopadla rakoska? Nenašla jsem žádné nové info...

danissa
14. srp 2013

@zuzzu11 Díky moc, na další testík se chystám v pátek
@jawuna Taky děkuji, snad bude sílít, uvidíme. Jinak rakoska se tady neukazala, co jsem pochopila, tak měla být někde na dovči. Snad se brzy ukáže

rakoska
14. srp 2013

Ahoj holky moje 🙂 už jsem doma, super relax, už jsem to potřebovala 🙂 Včera mi volala genetička výsledky těch našich embryjek a máme jedno zdravý a bude transfírek 😝 Honilo se mi hlavou kde co, ale věřím, že to je to naše pravé embryječko a bude z něho krásné miminečko, prostě BUDE!!! 😎
Jak jste se všechny měly? Jen co bude trošku čas, tak vás dočtu...

jawuna
14. srp 2013

@rakoska Nazdáááár, už jsem se po tobě sháněla 🙂 Tak to je super zpráva, gratuluju 😵 Přesně si vybavuju jaký jsem měla strach, a pak radost, když mi řekli výsledky 😉

danissa
14. srp 2013

@rakoska Naprostá nádhera 🙂 !!!! Věř a uvidíš, že to dobře dopadne. Nám jedno zdravé embryjko dnes už dvouleté spí v postýlce 🙂 První pokus v Heliosu, jedno zdravé embryjko po PGD a hned úspěch, věřím, že i vy budete tak úspěšní 😵 😵
Takže teď čekáš na MS a potom hned KETík, že?

jarmisek
15. srp 2013

@rakoska ahoj,to jsou bezva zpravy,moc gratuluju!A kdy Te ceka transfer? 😵

jarmisek
15. srp 2013

@dadakin moc pekny domecek!

danaho
15. srp 2013

@rakoska ahooooj vítej zpět. jaká byla dovča a kde jste vlastně byli? Gratuluji ke zdravému embryjku. Kolik ti jich šlo na to vyšetření. Promiň už si to nepamatuju.
@jawuna tak ti na rakosku nemusím odpovídat,že je na dovče 😀

dadakin
15. srp 2013

@rakoska super zpráva echt bojovníček 😉

rakoska
15. srp 2013

Dík, holky moc, měli jsme 3 na vyšetření, ale prošlo jen jedno, ale to je to naše pravé 😉 to je tutovka, tak snad si to bude myslet taky 😀 Příští týden jdu na kontrolu před transferem a ten by měl být někdy na konci měsíce

jawuna
15. srp 2013

@rakoska To víš, že bude to pravé, jedno stačí, vím o čem mluvím 😉 Držím palce moc!!!

danissa
15. srp 2013

@rakoska Už to uteče jako voda a budeš mít bobka u sebe 😵 😵

katuleb
15. srp 2013

Ahojky děvčata,všechny Vás moc moc zdravím,koukám plno nových tváří.Všem Vám moc držím palce....
Měla bych dotaz...byl jste někdo jako samoplátce v Heliosu a kolik Vás to vyšlo?? Děkuji

dadakin
15. srp 2013

@katuleb Ahojky Kátulko,mám se ti zeptat v úterý???

katuleb
15. srp 2013

@dadakin čauky no to bys byla moc hodná kdyby jsi se zeptala na cenu celého ivf jako samoplátci....děkuji

jawuna
15. srp 2013

@katuleb Jdete do toho? No podle mě to bude jak když si vezmeš ceník a připočítáš těch 26 tis., co ti platí pojišťovna, ne? +asi léky

katuleb
15. srp 2013

@jawuna ahojky,no asi do toho pujdem...taky si myslím že asi tak nějak to bude ...léky+icsi+prodl.kulitvace atd....jen neodhadnu cenu za léky....možná bych něco sehnala sama.... 😉

dadakin
15. srp 2013

@katuleb zeptám popřípadě i na tu druhou variantu 😉

katuleb
15. srp 2013

@jawuna jen to asi budem mít bez pgd-to už nedáme no..... 😒

katuleb
15. srp 2013

@dadakin ok děkuji a dej vědět ,jsi hodná...

jawuna
15. srp 2013

@katuleb Tj, když to neplatí pojišťovna, tak je to pecka :( ale v našem případě si to bez toho ani nedovedu představit...

dadakin
15. srp 2013

@katuleb minimálku ani radši nezkoušej vyhozený peníze jsem toho důkazem.

katuleb
15. srp 2013

@jawuna tak my měli spermio po stránce DNA dobrý tak doufám,že to pujde i bez... 😖 no v 😖 vlastně musí no... 🙂

katuleb
15. srp 2013

@dadakin neboj o tom vážně neuvažujeme.... 😉 😉

dadakin
15. srp 2013

@katuleb já si jdu pro vysledky DNA v úterý příští týden očekávám mrchu tak snad bych mohla jít hned do pokusu č. 5 😨

katuleb
15. srp 2013

@dadakin držím palce.... 😉

dadakin
15. srp 2013

@katuleb díky moc opravdu poslední pokus,další už néé je to bud anebo třeba by byli nějací embrouši na KETY 😀 můžu to zkoušet do důchodu 😀

jawuna
15. srp 2013

@dadakin Bude to buď! 😉

katuleb
15. srp 2013

Tak my asi zajedem na konzultaci a nasadíme kůru na spermie pro manžu a to je 2-3 měsíce a pak na to vlítneme....uvidím co nám doporučí Texl...