Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

engele
17. zář 2013

Ahoj holky, tak já dnes 9DC po 3 injekcích Merionalu mám sliznici 3,3mm... takže NIC ☹ dostala jsem další injekci a pravděpodobně ve čtvrtek mi ještě nasadí Estrofem... jinak ta peřinka asi prostě nebude ☹

dadakin
17. zář 2013

@engele ahojky a co takhle vínko jsi zkoušela????

engele
17. zář 2013

@dadakin bohužel, tím že mi sliznice normálně nenaroste vůbec, tak víno i kontryhel jsou pasé ☹(

naibaf
17. zář 2013

@danaho Ano, první IVF ze kterého jsme měli 3 embrya. Mám za sebou dva neúspěšné transfery. A kdy jdeš na KET?

naibaf
17. zář 2013

@jarmisek Ahojky... PGD jsme neměli. A neměli jsme ani žádnou jinou metodu. Šli jsme rovnou na IVF. což mě trochu i překvapuje

jawuna
17. zář 2013

@engele Jejda, to je mrzuté 😒 ale ono ti nikam neuteče, necháš ho o měsíc dýl vymrznout a uvidíš, jak se bude držet v teple 😉

jawuna
17. zář 2013

@naibaf asi jste mladí a zdraví a mršky se vám pěkně mrskají 🙂

jarmisek
17. zář 2013

@engele Neboj, oni Ti tu peřinku nějak vypěstují, dej tomu čas a dočkáš se ... Určitě existuje cesta! 😵 😵

jarmisek
17. zář 2013

@naibaf Tak to jedině proto, že jste měli výsledky, který to tak určili.U nás se rozhodovali na základě strašně moc věcí. PGD jsme dostali proto, že to byl náš několikátý pokus 😉

paris213
17. zář 2013

Pozrite sa na tuto web....

http://www.znamylekar.cz/pavel-texl/gynekolog/brno
Pozrite sa, co za lekara je Texl

jawuna
17. zář 2013

@paris213 ty seš asi fakt nemocná, je mi tě líto 😒

dadakin
17. zář 2013

@paris213 a toto má jako co znamenat????ale díky pobavila jsem se našla jsem si tady místní mudr a co tam ty lidi píšou fakt skvělí už jsem přeposlala dál kámošce at se taky pobaví,prostě asi tak ti to řeknu co člověk to názor komu se podaří otěhotnět v daném CAR tak bude vychvalovat do nebes a pokud né tak zanevře,podívej moje kámoška sousedka ve 39letech umřela na rakovinu konečníku loni v létě,zůstali tady po ní 2 klučíci oba dva adoptovaní přes fond ohrožených dětí takže ti doktoři na žlutáku asi teda taky něco spackali když místo jednoho vývodu ze střev měla pak jako bonus ještě z každé ledviny jeden protože při několika reoperacích podělali močovody tak měla vývody 3.Tak a ted babo rad????

dadakin
17. zář 2013

@paris213 tím jsem ti chtěla napsat že řešíš absolutní ...........................víš asi kulový jak to v životě chodí.

jawuna
17. zář 2013

Ach bože...holky, já už jsem to tady nechtěla vytahovat, ale tohle mi fakt nedá...
Byla jsem včera v Heliosu a ptala jsem na tady tu paní - přesně ví o koho jde, prý to dělá opakovaně. Ale víte co??? Měla prý 3 vajíčka a z toho 2 embryjka a z toho se jí jedno transferovalo a jedno zamrazilo. A Z TOHO JEDNOHO UŽ MÁ I MIMČO!!!! A jak psala, to druhé si nechala z trucu převézt jinam, kde určitě nepoužívají takové metody jak v Heliosu, takže na to tak akorát dojede :(
Vůbec nechápou ( a já tedy taky ne), kde se v ní vzala taková zloba, když byla daleko daleko úspěšnější než spousta jiných a má furt potřebu je někde pomlouvat. Myslím, že si tak koleduje aby ju Helios zažaloval za pomlouvání!!!
Tohle mi fakt hlava nebere...tohle snad není ani rouhání, to je nemoc...

jawuna
17. zář 2013

@paris213 ty už na tom FETu asi jedeš dlouho 😖

dadakin
17. zář 2013

@jawuna znáš to kdo chce kam pomozme mu tam 😀 ještě by nám mohla napsat koho nám teda doporučuje když tak zbrojí proti Heliosu no zajímalo by mě jakýho má favorita CAR 😉

jawuna
17. zář 2013

@dadakin asi někde, kde jí z toho jednoho udělají dvojičky 😀

dadakin
17. zář 2013

@jawuna tak to bych věděla jak chobotničky všechno na půl 😀 😀 😀 pamatuješ si né modrej zelená taky všechno dělili na půl já nechápu jak někdo chce dobrovolně dvojičky mám 3 děti mají od sebe velký věkový rozdíl každý dítko jsem si vychutnala jako mimuško,ale mít to malí uřvaný dvakrát zaráz tak směr Huskova mudr.chocholoušek to jistí,doufám že se nerouhám a neměla bych dvojičky jednovaječný 😀 😀 😀

danaho
17. zář 2013

@paris213 Mám za sebou celkem několik IVF, z toho jedno neúspěšné právě v Heliosu. Nikdy by mě nenapadlo vinit z toho neúspěchu tento CAR,protože věřím,že udělali maximum a přírodě se poručit nedá. Ty chceš dvojčátka,ale nikdo ti nezaručí,že i kdyby ti těch embryjek nacpali 5,že je budeš mít. Nemusí se uchytit ani jedno. Jestli jedno dítě máš a jsi i těhotná,tak se styď,že píšeš takový věci tady do té diskuze. Uvědom si,že jsou na tom některé ženy daleko hůř a tomuto CAR i panu primaři důvěřují. Važ si toho,že máš doma ty svoje poklady a nešiř tu negativismus!!!

danaho
17. zář 2013

@jawuna @dadakin ahoj holkyyyyy. Kde se dělají z jednoho dvojičky,že bych si vyzvedla toho svýho jednoho bojovníčka a šla ho rozdvojovat 😀 😀 Dadakin ne že půjdeš se mnou, aby vás doma pak nebyla školka 😝 😀 😀

danielahe
17. zář 2013

Co se tyce Heliosu a mudr. texl, holt se nemuze zavdecit vsem. Ja jsem heliosu vdecna za 2 mimi ( teda jednoho uz skoropubertaka a batole 🙂 ) a muzu rict, sama za se be, ze me nikdo nenutil do drazsich preparatu nebo neceho, co by zbytecne prodrazovalo lecbu, vse bylo vysvetleno 🙂, co se delo, bylo jen nase rozhodnuti 🙂 , a ze jsme ted otehotneli sami? priroda to tak chtela.....ditetem jsme se nezabyvali, zazadali si i o adopci a ja po drsne diete a detoxikaci, kvuli synovu BKM jsem otehotnela, takze at si kazdy pise o texlovi co chce, ale ja jsem spokojena a nemenila bych 🙂 a ta slecna ma byt rada, ze ma krasne zdrave dite 🙂
@dadakin 😀 😀 😀 😀 furt jsou lepsi dvojcatka nez deti rok od sebe 😀 😀 😀 😀 , je fakt, ze na maslu jsou obe varianty 😀 😀 😀 😀

danielahe
17. zář 2013

@danaho tady byla kocka adriana, co mela pouze jedno embrijko a z toho se ji udelali 2 jednovajecny holcicky 🙂

katuleb
17. zář 2013

@paris213 dlouho jsem tu nebyla,ale sleduji děvčata jak se jim daří....ale tohle mi prostě nedalo....jsi ty vůbec normální??Ty Senno,Mandarinko,paris nebo jaké máš ještě nicky na diskuzích??????
Máš zdravé dítě a budeš ještě po roce prudit??Myslím,že by bylo na zvážení Heliosu,aby na tebe podali trestní oznámení!!!!!!!!!!!!! To si asi neuvědomuješ co??Všude jsou s tebou jen problémy,na e-miminu a i tady otravuješ slušné lidi a holky co se snaží otěhotnět a mají tu řešit nějakou neurotickou ženskou která neví co chce??Vždyť jsi všem jen k smíchu a jen se ztrapňuješ.....Uvědom si jaký máš dar,že máš zdravé ditě a plno děvčat tady to štěstí nemá....Je to hnus ta tvoje hnusná negativita....Radím Ti dobře-zalez si někam a vůbec se tu neukazuj...nikdo a to věřím že mi holky dají za pravdu...opravdu nikdo tu o tebe nestojí...Lituji lékaře který s tebou přijde do kontaktu-aby se bál nějakého nařčení,když se Ti něco nebude líbit.Je mi Tě líto,ale víc je mi z tebe a z takových jako jsi ty zle....Tohle forum je proto, aby se tu hloky podporovaly a sdělovaly si rady a zkušenosti.Pro takové lidi jako jsi ty-lhářky a pomlouvačky tu není místo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

katuleb
17. zář 2013

Holky omlouvám se za román ale tohle mě normálně nadzvedlo z gauče a musela jsem upustit páru... 😀 😀 😀 😀 čůůůůůůza jedna ošklivá negativní... 8- 🙄 ( ..

Jinak všem držím palečky-holky vy to dáte uvidíte a nenecháte se rozhodit takovou........no však sami víte....a vidím,že mám pravdu,jste nad věcí......a to je dobře,však je to jako beďar chvíli štve ale pak pěkně zmizí.... 😀 😀 😝

jawuna
17. zář 2013

@katuleb Mluvíš mi z duše 🙂

katuleb
17. zář 2013

@jawuna dík .... a jak je jinak mamino??? Už se kutálíš??

jawuna
17. zář 2013

@danaho Dočkej času, možná se to dozvíme 😉

jawuna
17. zář 2013

@katuleb Kulatím...no nevím, jestli bych to pojmenovala zrovna takhle 😀 jsem čím dál větší 😀
co u tebe nového?

katuleb
17. zář 2013

@jawuna Jen tak dál...tak to má být...správný Obelix je ta pravá těhule .... 😀 😀