Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
10. lis 2013

@zuzzu11 vidíš to jak je ta čárečká krááááásná super testík 😵 😵 😵 😵 no je to tam 😉

jawuna
10. lis 2013

@zuzzu11 Paráááááádaaa!!!! Moc gratuluju 😵

jawuna
10. lis 2013

@radkap77 Ahojky, vůbec se neboj a jenom se těš ;) určitě něco vymyslí 😵

engele
10. lis 2013

@zuzzu11 no to je super, vidíš, že to nakonec sílí 🙂 já jsem dnes ještě koupila 2 testy, na památku 🙂 na UTZ půjdeme v sobotu nebo neděli.

danissa
10. lis 2013

@zuzzu11 Júúú, no vidíš 😵 😵 Ty jsi dnes 10. den po KET? Pokud jo, tak já jsem měla na 10. den řekla bych stejnou čárku. je to dobré 🙂 Zítra bude krásná hodnota, už se těším 😵 !
@dadakin Ty příznaky jak píšeš, to budou určitě těhu příznaky 😵 Já taky měla pocit, že přijde mrcha a nepřišla 🙂 To bude za pár dní další krásný testík!
@radkap77 Vítej mezi námi 🙂 neboj, vybrala sis dobře! Jedině v Helisou vás opravdu důkladně proklepnou, vyšetří a vysvětlí. I my jsme po 4. neúspěšných transferech v jiném centru přešli do Heliosu a 100 % úspěch 😵 Máme od nich 2,5 letou dcerku a teď po KETu čekáme chlapečka 🙂 Teprve v Heliosu s námi opravdu důkladně řešili problém, vysvětlili, přeléčili. uvidíš, že udělají maximum a ty budeš brzy štastná těhule 😉 Hodně štěstí!

terezi79
11. lis 2013

@radkap77 presne tak jsem se citila take...nejdrive udiv, potom vztek a nakonec jsem rada, ze se nase problemy konecne resi-tedy ze se vubec prislo na to, jake problemy mame.... Mame ted rozstimulovano, doufam, ze se na nas konecne usmeje stesti-udelali jsme pro to maximum

terezi79
11. lis 2013

@zuzzu11 To je nadhera, mam hroznou radost a drzim pesti at krev dopadne dobre 😵 😵

radkap77
11. lis 2013

Holky dekuju vam moc, jste skvele, doufam, ze zitra dostaneme nejakou novou nadeji...

danaho
11. lis 2013

@zuzzu11 Ahoj Zuzi, to je krása. Moc gratuluju. Věřila jsem ,že čárka zesílí 😵 Moc ti přeju aby to bylo všechno v pořádku až do konce.

danaho
11. lis 2013

@radkap77 Ahoj vítej, přeji ti aby se vám v Heliosu líbilo a pomohli vám tam 😉

zuzzu11
11. lis 2013

@engele Uz pojdete teraz na utz ? Jeej 🙂. Teda to leti 🙂 . Myslis ze uz by mohlo byt vidiet aj mimi? Ci to sa kontroluje len gestacny vak pri prvom utz.

engele
11. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi, já nevím, koordinátorka řekla, že pokud je test pozitivní, tak že mám dojít až za 10 dní a rovnou na UTZ, že už by mělo jít něco vidět... půjdeme v neděli, tak pak napíšu 🙂

Jak ty jsi dopadla na krvi?

zuzzu11
11. lis 2013

@danaho Dakujem Dani 🙂 . No este je strasne dlha cesta pred nami, ja sa len modlim aby to dopadlo vsetko dobre 😵 . Dani viem ze nechcete teraz nic riesit cez zimu ale boli ste uz za Dr.Texlom na konzultacii po tomto poslednom kete?

zuzzu11
11. lis 2013

Tak dnesne hcg na 10ty den 153,6 🤐 . Povedali ze je to este uplne zaciatocne tehu 😵 . Uvidime v stredu ako bude rast 😵 .

engele
11. lis 2013

@zuzzu11 no tak to je super, hlavně že tam to čísílko je 🙂 já jsem z toho trošku nervozní, že mi tu krev nebrali, tak mám radost alespoň z tebe 🙂

danielahe
11. lis 2013

@zuzzu11 @zuzzu11 potichoucku gratuluji...testovat od ctvrteho dne 😀 😀 😀 😉 ja jsme taky netrpeliva 😉 🙂 a neboj ja mela taky slabe carky a nijak moc mi nesilila a dokonce jsme testila i v 8tt a s panikou, ze mam slabou carku na tehu testu jsme jela za mudrou...samo vse ok...jsme trosku hystericka 😀 😀 😀 😀 a ja tehu priznaky nemela vubec zadny, at asi 3 tydny po ketu se to zaclo pomalu projevovat 😉 🙂
@radkap77 za me helios ano a preji, at se dari a zadari 😉 🙂

jawuna
11. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi super 😵 😵 😵 gratuluju 😲

jawuna
11. lis 2013

@radkap77 Myslím, že u Texla máš jednu jistotu, bude s vámi mluvit na férovku, není z těch, co by ti dával plané naděje a mazal med kolem huby když ví, že to nemá cenu, ale zase umí taky skvěle podpořit, určitě pro vás najde to nejlepší řešení, moc držím palce 😵 Určitě pak napiš, jak jste dopadli 😉

danaho
11. lis 2013

@zuzzu11 věřím,že to ted u tebe všechno dopadne dobře a tohle je ten pravý bojovníček. Mluvila jsem jen s koordinátorkou a ona mi tlumočila vyjádření Texla. Jsou jen 2 varianty - znovu celé IVF a nebo IVF s dárkyní. Prý je to o čase a penězích. Čas ve svém věku už moc nemám a finance už jsou dost problém.Minimálky oni nedělají. Takže vůbec teď nevím co dál. Počkám jak dopadne ta imunologie a podle toho se rozhodneme.

radkap77
11. lis 2013

@danaho My uz jsme meli i vajicka od darkyne, ale nevyslo to ☹ Procitala jsem si o vikendu prispevky na strankach Heliosu a snazila jsem se pochopit neco z tech nasich papiru, podle data jsme teda meli transfer vzdy 2. nebo 3. den, a taky jsme nikdy nemeli to PGD, vysetreni mame, ale nevim jestli je to vsechno, ale nikdy se nic zasadniho nezjistilo. Tajne doufam, ze nam treba reknou, at to jeste zkusime s nasimi vajicky, ale uz to trva tak dlouho, ze uz jsem ochotna kyvnout na cokoliv 😒

danissa
11. lis 2013

@zuzzu11 Ahoj, tak to gratuluji, hodnota je moc hezká 😵 mrkni do této tabulky na hodnotu HCG po ET s 5-denní kultivací 😉 Máš dokonce lehce nadprůměrnou hodnotu na 10 den. To jen tak, aby ses potěšila a věřila 🙂
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

danaho
12. lis 2013

@radkap77 tady je stimulace dělaná uplně jinak. Dělá se nejenom UTZ,ale i odběry krve a podle toho ti určují kolik budeš píchat hormonů. Kultivaci dělají zásadně prodlouženou a zavádějí jen blastocysty,které mají opravdu šanci na další vývoj. A pokud budete mít i to PGD,tak je veliká šance když bude embryjko zdravé. Holky tu těhotní jedna radost. A teď máte poslední pokus?

nelinori
12. lis 2013

Zdravím všechny snažilky či těhulky a maminky.....prošla jsem 5 cylky ivf a mám ze dvou cyklů dvě holky. Cesta byla však dlouhá a možná to samy dobře znáte. nyní píšu bakalářkskou práci a zvolila jsem téma asist.reprodukce, mám už dojem, že jsem v tom kovaná po všech těch zkušenostech. Chtěla bych vás poprosit zda by jste mi nevyplnily krátký dotazník, pro mou práci...je anonymní. Budu vám velmi vděčná. Snad se na mě nebudete zlobit, že otravuji.
Všem vám přeji aby snažilky byly brzy těhotné a těhulkám bezproblémové těhotenství a zdravé dětičky.
Předem moc děkuji

tady odkaz
http://www.survio.com/survey/d/W8O5M5H1R7Q1B9I5I

terezi79
12. lis 2013

@zuzzu11 To je super zprava, drzim pesti,at HCG krasne stoupa 😵 😵

terezi79
12. lis 2013

@radkap77 uvidis, urcite te dobre vysetri a treba na neco prijdou a pujde to urcite nejak resit, nez jsme do Helisu prisli, nedovedla jsem si ani predstavit na co vsechno se zameruji a u nas odchytli hned dve zasadni chyby a k obema nabidli reseni, dali nam nadeji a viru a ted proste uvidime 😵 😵

dadakin
12. lis 2013

Ahojky babulenky dnes 6 den po KET
@danaho
@terezi79
@danissa
@jawuna
@danielahe a všecky další tak snad je to tam 😉

engele
12. lis 2013

@dadakin Juchuchůůůůůůůůůůůůů vidím že říjen byl skoro 100% úspěšný měsíc pro Helios.... moc gratuluju !!!

danaho
12. lis 2013

@engele Na 100% úspěšný nebyl. Já to kazím 😢

engele
12. lis 2013

@danaho právě jsem psala, že skoro... ale ty nás brzy doženeš přece!!

danaho
12. lis 2013

@engele ajo. 😕 já na sebe nechám od vás prskat ty těhu bacily a tak se mi to taky už snad konečně povede. 🙂