Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pavli79
19. bře 2014

@terezi79 Cau Teri! Jojo, bylo to pase uz když jsem to odeslala, totiž sama jsem si rekla, ze pro jednou se prece nic nemůže stat 🙂 Mám se fajn, děkuju, dneska sjem byla na krevnich odberech k tomu NT a za 2 tydny me ceka ten UTZ, tak se tesim. Dneska delali jen maly kontrolni UTZ, merili velikost, byl tam Texl a byl uzasny, vsecko mi zas vysvetlil, ukazal, pustil mi srdicko... jsem byla jak v sedmem nebi 🙂
Jak se mas Ty? Jak rostete? Nas prcek ma 4.1 cm a predbehl tabulky o tyden... tak Texl rikal, ze asi bude vysoky 🙂 Takze podle velikosti uz jsem 11+0, to to leti.
Prosím Tě, Teri, kdy jsi byla na tom NT UTZ, pamatuješ si, kolik jsi byla tydnu a dni? Nejak furt mam nervy z toho, ze jdu tak pozde (budu v rozmezi 13+0 až13+4), hmmm?

pavli79
19. bře 2014

@zuzkazuzu88 Ahoj, taky drzim palce, at konzultace a hlavne pak výsledky dopadnou dobře! Fischer je taky fajn, obětoavý a ochotný, ale pokud byste měli moznost jit k Texlovi, zvazte to, je to jiny level 😉

zuzkazuzu88
20. bře 2014

@pavli79 moc děkuji 🙂

terezi79
22. bře 2014

@pavli79 Ahoj zlato, ja jsem byla 12+2, ale kamaradka sla az 14 tyden, tak neboj, jdes urcite v pohode 😉 Budu moc drzet pesti

terezi79
22. bře 2014

Holky to je dnes nadherny den, co?Odpoledne se musim vyrazit provetrat nekam do prirody 😵 😵 Jak rikam, dodat prckovi kysliku 😎

onno
22. bře 2014

@terezi79 Tady hodně fučí 😒

terezi79
22. bře 2014

@onno Tady kde? 🙂 Ja jsem v ostrave, trosku foukalo,ale zadna pecka to nebyla, uzili jsme si krasne odpoledne 😵 😵

terezi79
24. bře 2014

Haloo, holky, kde jste kdo 🙂 Tady teda jako pekne chcip pes🙂

danissa
24. bře 2014

@terezi79 To teda chcípl, přesně, jak píšeš 😉 Ještě před časem to tady frčelo, kecaly jsme jak o život. V poslední době, když jsem něco napsala, jak se mám, ptala se, co ostatní, tak už nikdo nereagoval, jen sem tam někdo klikl "to se mi líbí" 😝 Tak už taky nepíšu, ale je to škoda, poplkala bych 🙂 Jak se malej narodí, už nebude čas 😀 Jinak tobě přeju pohodové těhotenství a už víte, co čekáte?

danissa
24. bře 2014

A taky mě moc moc těší, jaké úspěchy Helios má, kolik šťastných těhulí a už i maminek tady je 🙂 Jen tak dál a kdo snad ještě hledá a váhá, jaký CAR vybrat, tak Helios je jasná volba!

terezi79
24. bře 2014

@danissa Presne jak rikas🙂 musime si uzivat internetovani, dokud mame cas🙂 Az budeme kojit po 3 hodinach, tak pro nas bude mondry konik daleko daleko daleko 😀
U nas to vypada na chlapecka 🙂 Teda jako aby ne, mame vysetrene embryjko 😀

terezi79
24. bře 2014

@danissa A souhlasim, tehuli je tady spousta. Vybraly jsme si dobre! 😵 😵

pavli79
25. bře 2014

@terezi79 No jo, chcíp, ale Ty milá zlatá taky odpovídáš se zpožděním 🙂 🙂 Teri tak u vás to vypadá na chlapecka? Nechali jste si to říct, nebo jste to videli na tom screeningu? At vim, jestli tam taky něco uvidim... My si to rict nenechali, asi kdybych se mrkla do karty, tak to tam najdu, ale drzim se, manzel to chce videt az na UTZ, tak mu to nechci kazit... no ale podle toho jak vypadam, plet je uplne strasna, bych to tipovala na nejakou krasnou holcicku, pac ja za chvili budu lekat lidi na potkani! 😀

zuzkazuzu88
25. bře 2014

ahojky holky,trošku opožděně se ohlašuju 🙂 no spg vyšela takový,že máme teratozoospermie ☹ dr Fisher nám řekl,že přirozený není vyloučený ale máme prostě menší šance ☹

terezi79
25. bře 2014

@pavli79 Hele,ja si myslim, ze to moc nefunguje-pac ja uz je ted lekam a holcicka se u nas nekona 😀 A ano, nakonec jsme si to nechali rict-mohli jsme to vedel uz v heliosu,ale nechteli jsme,ale ted zvedavost zvitezila 😎
Je pravda, ze se mnou je to ted hrozny🙂 Clovek,jak trochu pookreje a neni tak fixovany na to,jak co dopadne,tak ty nase diskuze zanedbava, ze 😎

terezi79
25. bře 2014

@zuzkazuzu88 A jak to s vami teda dal vypada? Neboj, my jsme meli taky teratozoospermii.Ale navic jsme meli jeste spatnou DNA.... a pomohli nam. Budete zkouset IVF?

jawuna
25. bře 2014

@zuzkazuzu88 No když se podíváš, jak je tady všude těhotno nebo porozeno, tak buď v klidu 🙂 Když to nejde samo, tak v Heliosu vám určo pomůžou ;)

zuzkazuzu88
26. bře 2014

@terezi79
@jawuna nakonec jsme se shodli s přítelem,že tomu dáme do září přirozenej průběh,budou to v září dva roky snažení,no a potom bysme to teda začali řešit..jsem z toho taková zdrblá no,musíme myslet pozitivně a jednou to určo vyjde 😉

jawuna
26. bře 2014

@zuzkazuzu88 To jste se rozhodli dobře, podle mě je důležité z ničeho se nehroutit a věřit, že se to podaří 😉

terezi79
27. bře 2014

@zuzkazuzu88 přesně tak, hlavní je, že jste udělali ten první krok a víte, že jsou nějaké další možnosti.Teď tomu prostě dáte času, kolik budete chtít a když to nevyjde, tak si prostě pro prcka skočíte do Heliosu 😉

zuzkazuzu88
27. bře 2014

@terezi79
@jawuna jste skvělý holky,úplně jste mě nabyly novou energií 🙂 moc děkuju 😉

terezi79
27. bře 2014

@zuzkazuzu88 Hlavni vec je do toho jit pozitivne 😵 Jak se rika, s chuti do toho, pul je hotovo 😉 Tak drzim pesti!

zuzkazuzu88
28. bře 2014

@terezi79 moc děkuju 😉 tobě držím taky palečky aby se to brzo povedlo 😉

terezi79
28. bře 2014

@zuzkazuzu88 Nam uz se povedlo🙂 ja uz jse tehulka 😵 😵

jawuna
28. bře 2014

@zuzkazuzu88 To je základ, teď už zvládnete všechno 😉 😵

zuzkazuzu88
30. bře 2014

@terezi79 jé tak to gratuluju 🙂

terezi79
31. bře 2014

@zuzkazuzu88 dekuji, doufam, ze taky brzy budes 😵 😵

terezi79
2. dub 2014

Tady zase mrtvo... 😎 😀

jawuna
3. dub 2014

Já jsem tady :D

terezi79
3. dub 2014

@jawuna A jak se dari?