Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

genio
18. črc 2014

@artepka84 jak nešly telefony, jakože vůbec, to at mi nedělají, nejsem schopná pracovat a hypnotizuju hodiny 😀 neboj ,že mezi něma nejeden šampiónek ;)

artepka84
18. črc 2014

@genio nemohla jsem se dovolat, davalo to neexistujici ton, pak mi pani embryolozka sama volala, taky jsem byla jak na trni. pgd by melo byt na dalsi cyklus, ozvou se sami, pokud ne, tak volat pred ketem.

artepka84
18. črc 2014

@artepka84 beres taky ten duphaston? vy chcete pgd taky urco, pokud to pujde, ne?

artepka84
18. črc 2014

@kejtblue Jinak bych vas moc rada videla, holky, akorat je problem jet kvuli tomu extra do Brna, prece jen me cesta prijde na ctyri stovky...ale treba nam to nejak vyjde az tam budu muset. kdy se vracíte od móře?🙂 A nevis, co je s petula83?

genio
18. črc 2014

@artepka84 tak nám vydrželo do dneška jen 1 vajíčko ☹ takže to asi nedopadne, a problém je ve mě větší než se čekalo ☹

jawuna
18. črc 2014

@artepka84 To je super výsledek!!!

jawuna
18. črc 2014

@genio A co ty ostatní, neříkali?

jawuna
18. črc 2014

Holky jinak abyste věděly, že naděje umírá poslední....máme srdíčko 😵 Mám strašlivou radost a nemůžu uvěřit tomu, že bysme měli tolik štěstí 😵

genio
18. črc 2014

@jawuna no pár jich je 5buněčných a zbytek 4 a 3. takže je mininální pravdě podobnost že to doženou. a to jedno taky žádná sláva.

jawuna
18. črc 2014

@genio Třeba jo...naděje umírá poslední. Já vím, že je to těžký ☹ ale musíš pořád věřit

artepka84
18. črc 2014

@jawuna Gratulace obrovská! Bude mít malej princeznu na trápení, ne?🙂

artepka84
18. črc 2014

@genio To mě mrzí, drž se, ale třeba ten jeden je bojovník...A kdyby to nevyslo, tak máte jeste tři pokusy na pojistovnu, ne?

dashi
18. črc 2014

@genio ach joo ☹ držím palce

genio
18. črc 2014

@jawuna gratulace k srdíčku 🙂 ať se dobře vyvíjíte :-*

jawuna
18. črc 2014

@genio děkuju 😵

patricia00
18. črc 2014

@genio Pokus sa mysliet pozitivne. My sme 5 den mali 1 blastocystu nehatchujucu (nic moc) a obaja sme to oplakali ale na 6 den sme mali 1 peknu hatchujucu blastocystu a 1 menej hatchujucu blastocystu. Sice proti ostatnym nic moc co citam komentáre a nemohlo sa robit PGD (aj ked sme chceli) ale boli sme stastni aj za ne. Neboj bublinky zabojuju a zajtra bude lepsi výsledok.

jawuna
18. črc 2014

@patricia00 a kdy se chystáte na transfer? Nebo už jste byli?

patricia00
18. črc 2014

@jawuna este sa len chystame. V nedelu na kontrolu a potom ako Dr. povie na transfer. Velmi sa bojim kedze sme nemali bublinky na PGD ako to dopadne. Ja som alergik na velmi vela liekov - ale toto sme sa s Fischerom snazili eliminovat a naskusali sme si na necisto lieky - takze toto by som mala mat pod kontrolou. Len sa bojim kedze ja uz mam dost rokov a bublinky naboli na PGD, ze budu menej kvalitne a ze to nedopadne dobre. Ale to dopredu asi nikto nevie 🙂 .

patricia00
18. črc 2014

@jawuna A blahozelam k srdiecku - velmi ti to prajem

kinos
18. črc 2014

@genio taky nám zůstalo jenom jedno, držím pěstičky

jawuna
19. črc 2014

@patricia00 Děkuji moc. Musíš bublinkám věřit, nic jiného se dělat nedá 😉

jawuna
20. črc 2014

@genio tak co, něco nového?

ivetinka1
21. črc 2014

@genio bohužel ne. Tím, že jsme měli jen dvě vajíčka a první a poslední pokus hrazený pojišťovnou (byli jsme v březnu 2014 na IVF a v dubnu 2014 mi bylo 40), tak jsme si je nechali transferovat obě. Řekli nám, že je větší šance, že se aspoň jedno chytne. Nechytlo se ani jedno. Pořádně jsem to obrečela a vzdala jsem to s tím, že si nechám udělat vyšetření na průchodnost vejcovodů a budeme zkoušet levnější IUI. Ale k tomu vyšetření už nedošlo, otěhotněla jsem měsíc po IVF přirozenou cestou. Nervy povolily a byla jsem plná hormonů, tak se to jako zázrakem povedlo. Teď jsem 12 týdnů těhotná 🙂.

ivetinka1
21. črc 2014

@jawuna Taky moc gratuluji k srdíčku.

@patricia00 , @kinos, @genio, @dashi - vám moc držím palce, ať se taky dočkáte. Prošla jsem si tím také a víc co prožíváte. To štěstí si zaslouží každá, která bojuje...

dashi
21. črc 2014

@ivetinka1 a to čekáš první mimčo? 🙂 no já jen, že mě je už 36, což věk já neřeším cítím se jak 25 🙂 😎 ,ale nedavno jsme se přestěhovali na vesnici, kde samo bydlí i tchýně (ona nic o mě neví, jaký mám problémy) a tam se to pořád řeší, jako na co čekám a kdy už bude bába vozit kočár. Ještě, že máme záminku, že stále předěláváme barák 😉 I když až zjistí, že jsem těhule tak to bude teprve "porod", já jí totiž moc nemusím a navíc je strašně vlezlá (tváří se jako med, ale jinak jed). 😖

genio
21. črc 2014

@ivetinka1
@jawuna
@artepka84 tak holky bohužel happyend se nekoná ☹ nevydrželo nám ani jedno ☹ takže teď se nějak dáme dohromady a pak uvidíme co dál...

dashi
21. črc 2014

@genio ježiš to je mi líto ☹ , zkus ty lázně tam si určo psychicky odpočineš 😉 obvoďák ti dá formulář, ten vezmeš ke svýmu gynekologovi a ten to vyplní a pošle na pojišťovnu a do 14 dnů máš lázně schválený 😎 😉

ivetinka1
21. črc 2014

@dashi Už druhé, mám dceru, v listopadu ji bude 22 let. Dlouho jsme spolu byly samy a teď mám pět let přítele. On je bezdětný, tak jsme chtěli mimčo spolu. Jen nám to pořád nešlo. Můj gynekolog pořád viděl problém jen v psychice, tak to nijak neřešil. Já si vyžádala doporučení do CARu a tam mi zjistili, že mám zúžené a zanešené děložní hrdlo, proto nám to nešlo. Udělali mi dilataci při IVF. No a po měsíci to šlo samo.

ivetinka1
21. črc 2014

@genio Moc mě to mrzí. Vynadávej se, vybreč se, ale nevzdávej se. Moc držím palečky.

dashi
21. črc 2014

@ivetinka1 tak budeš mít aspoň chuvičku 😉 to je super, že se nakonec zadařilo přirozeně 🙂 Pro mě je to teda šílenost cpát se těma hormonama 😝