Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

petule1983
19. srp 2014

@kejtblue ahojky, moc gratuluji k testíkům a držím dál pěsti, ať je vše jak má 😉
Já jsem dneska byla na krvi, výsledek je negativní, sice prý těhotenství tam bylo, ale embryjko to pak vzdalo.. Tak doufám, že jsem si toho černýho Petra vytáhla já a ostatní to budete mít pozitivnější 🙂

jawuna
19. srp 2014

@petule1983 To je mi líto :( jaktože bylo a vzdalo? to ti zjistili tak brzo?

madlenka87
19. srp 2014

@petule1983 Ach jóóó, tak to je mi moc líto ☹ Bude ketík? Drž se,myslím na tebe!
@kejtblue Ty jsou tak krásné 🙂 Moc gratuluju! Teď budou dálnice každým dnem silnější, uvidíš! Já mám z tebe takovou radost! Moc přeju, ať vše zdárně pokračuje!
Novinky u mě: Krev a první utz dopadly moc dobře, aspoň podle všech heliosáků 😀 Byl tam Dr. Fisher, moc moc příjemný pán. Na každé straně mám 10 folikulů, takže až až 😀 Krev výborná, dávky léků zůstávají. Už dneska cítím docela dost břicho, nechci vědět, co bude za týden 😀 Na další kontrolu jdu v sobotu. Taky jsme byli na konzultaci u embryoložky, moc příjemné povídání, ujasnila jsem si některé věci.

jawuna
19. srp 2014

@madlenka87 To jsou samé pozitivní zprávičky, jen tak dál 😉

kejtblue
20. srp 2014

@petule1983 To me strasne mrzi! ☹ Ale nevzdavej se prosim! Mrazacky mate, pokud si pamatuju spravne a to vysetreny, takze to uz musi dopadnout!
@madlenka87 Dekuju za krasna prani a doufam ze mas pravdu i kdyz mam pochopitelne porad strach! Cim vic se totiz bliz den ocekavane menstruace(mela by prijit nejpozdeji pozitri) tim vic citim PMS a silejici krece v podbrisku, tak me to strasne desi... @jawuna rikala ze je to normalni a ja ji verim, ale kdyz je clovek naprogramovanej tak dlouho ze ke krecim patri i megera, tak se to tezko jedno bez druhyho predstavuje. Modlim se ale Bohu aby neprisla, protoze dneska rano zase pekny dva testiky, rekla bych o neco tmavsi zase 🙂
Je naprosto skvely kolik mas foliku, a to na prvnim utz! Tehdy jsem jich mela tak dohromady mozna 8 😀
Rysuje se ti to krasne, a drzim palce at to tak i pokracuje!

artepka84
20. srp 2014

@kejtblue Ahoj, moc gratuluju!, at jde vsecko bez problémů dál a můžeš se radovat naplno.
Já bohužel blbý, dneska test úplně sněhobílo, krev plánuju už jen pro jistotu:( Tak jsem si zase pobrecela a uvazuju, jestli si dát pred ketem pauzu, nebo hned na další, vůbec nevim...možná bychom jeste stihli tak i tak krátkou dovču,uvidíme...

kejtblue
20. srp 2014

@artepka84 Moc me mrzi ze ses smutna, ale ja myslela ze si sla na transfer az po me, tak cca 2 dny ne? Jestli si to pamatuju spravne..protoze pak se klidne mohlo stat ze si testovala moc brzo. Ne kazdymu se to ukaze stejne rychle na testiku, podle toho kdy se bublinka zavrtala. Neni duvod ztracet jeste nadeji!!

dashi
20. srp 2014

@kejtblue potichounku gratuluju 🙂
@artepka84 Holky , potřebuju radu. Kdy vám doktor napsal "prášky" na stimulaci ivf? Naordinuje až při 1. den MS, nebo jak to v Heliosu funguje? V pátek razíme na 2. konzultaci, to budeme mít teprve výsledky 😉 díky za info

jawuna
20. srp 2014

@dashi No u té druhé konzultace jsem je dostala myslím

dashi
20. srp 2014

@jawuna jako bez vyšetření, stačily jen výsledky? A kolik jsi doplácela?

jawuna
20. srp 2014

No měli jsme pak hotové už všechny výsledky

artepka84
20. srp 2014

@dashi Ja jsem je dostala předem, protože jsme z daleka, záleží určo, jak se domluvíte
@kejtblue Jsem dneska 8. den po transferu, myslím, že duch by už měl být, minule při tom potratu jsem ho měla 8. den a měla jsem morulu:(( Ach jo...aspon, ze máš ty úspech, jinak bych jim asi zavolala, at si zkontrolujou statistiky🙂 Po pgd vysetreni ma byt sance 70% a vidis, jak to dopadlo:(

dashi
20. srp 2014

@artepka84 a kolik jsi tak doplácela, já abych s tím počítala, jsme taky z daleka 😉

artepka84
20. srp 2014

@dashi léky byly myslím 5600 nebo 5800 tak nejak... a jeste mi vratili za zbytek nejakou tu stovku, mela jsem celou dobu 150j.

dashi
20. srp 2014

@artepka84 dík za info 😉

dashi
20. srp 2014

@artepka84 takže pak se volá 1. den MS a jestli si to pamatuju, pak se jezdí na utz jak zrajou folíky, jj a pak odběr,.... 😉

jawuna
20. srp 2014

@artepka84 Vím o holkách, co měly pozitivní testy až třeba 11. nebo 12. den, takže vydrž ;)

artepka84
20. srp 2014

@dashi Presne tak a pri tech utz kontrolach je vzdycky predtim ten den krevni odber a pak si odpolko voláš, zda ti budou měnit dávkování

artepka84
20. srp 2014

@jawuna Díky za podporu, ale upřímně tomu u sebe nevěřím... A jak se daří tobě, cítíš se fajn, nebo občas nějaká nevolnost?🙂

dashi
20. srp 2014

@artepka84 ty jo, to abych tam spala ☹ koukám, že čekáš na výsledky...jj, ještě vydrž 😉

jawuna
20. srp 2014

@artepka84 Já bych mohla být těhu furt 🙂 zvládám to v pohodě

petule1983
20. srp 2014

@kejtblue ne,vysetreny jsme nemeli ani jedno,takze tomu sanci opet nedavam a po novym roce do tretice... Kazdopadne ty to jiste dotahnes do zdarneho konce,drzim pesti..

artepka84
20. srp 2014

@petule1983 Jak je videt, dopadly jsme s ne/vysetrenym obe stejne🙂 Peti a ty jsi byla kolikaty den na krvi? Ja chci jit desaty den, at uz se zbavim Utrogestanu.

petule1983
20. srp 2014

@artepka84 já jsem byla taky desátý den, myslím, že podle toho už se pozná dost... a ty to ještě nevzdávej, naděje umírá poslední ;), třeba ještě budeš po krvi překvapená... já jsem teda taky ráda, že jsem ten utrouš vysadila, teď čekám na ms a doufám, že dorazí co nejdříve, pač mě už teda pekelně bolí břicho..

artepka84
21. srp 2014

@petule1983 dík za odpoved...a ten 10. den ti zjistili nejake nizoucke hcg, nebo jak prisli na to, ze tam tehu bylo? ja jdu zitra a myslim, ze bude 0.

madlenka87
21. srp 2014

@artepka84 Néééé, to né, co to je toto?!? ☹ Vám to přece musí vyjít! Nám všem samozřejmě taky, ale přece jen ty už toho máš za sebou myslím až až, tak jsem ti to tolik přála! Ale víš, naděje umírá poslední! Modlím se za tebe a posílám ti jediné srdíčko co mám, kéž by ti chtělo přinést štěstí...

petule1983
21. srp 2014

@artepka84 já jsem se neptala, ale taky si myslím, že tam to hcg bylo, ale nízká hodnota... tobě na zítra moc moc držím pěstičky, třeba to vážně vyjde...

madlenka87
21. srp 2014

@petule1983 Peti,to přece nevadí, že jsou nevyšetřené! Vždyť spousta holek si je ani vyšetřovat nenechají... I já jsem velmi zvažovala jestli do toho vůbec půjdem, nakonec teda jo, pokud bude co vyšetřovat, ale i kdyby nějaké vyšetřit nešlo, chci ho dřív nebo později nechat zavést a rozhodně bych to nezatracovala! Já vím, že čím dýl to celé trvá, myslet pozitivně je náročnější a náročnější, ale prostě musíme být silné, nic jiného nám bohužel nezbývá. Hlavu vzhůru!

petule1983
22. srp 2014

@madlenka87 díky za podporu 🙂 ale u nás je opravdu velké riziko toho, že bude geneticky špatné, takže opravdu pokud po pgd nemáme vyšetřené a dobré, tak je úplně minimální možnost toho, že bude zdravé... bohužel to tak prostě je :(

jawuna
22. srp 2014

@petule1983 Já bych taky měla strach po tom všem, co jsme si zažili, kdybych nevěděla, že je ta genetika správná, obzvlášť, když po prvním cyklu byly jen špatný...ale na druhou stranu říkali, že vyšetření jenom vyloučí špatný, nic s těma embryjkama nedělá, takže to zrovna může být to dobré, které akorát nešlo vyšetřit. Moc držím palce!!!