Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hanulka0102
13. led 2012

Ahojte holky, ja uz chytam pekneho nerva :( Jsme asi jeste vic nervozni nez poprve, tak doufam, ze to vyjde 🙂
@flyaway Srdicko urcite bude a kaminky budou cim dal mensi, nemuzes se cely tehotenstvi jenom stresovat prece...

jananovacek
13. led 2012

@hanulka0102 Kdy budes testit?

hanulka0102
13. led 2012

@jananovacek Aspon do 8. dne bych to vydrzet chtela, takze asi v utery, ale nevim, nevim 🙂

flyaway
13. led 2012

@hanulka0102 No a jaké máš pocity? 🙂

daguli
13. led 2012

Já jsu v neděli na UTZ a budeme už pravděpodobně zakončovat.Už mi malinko roste bříško 🙂 třeba už jsem těhotná 😀

daguli
13. led 2012

@hanulka0102 Neboj, to víš, že to vyjde.Hlavně se právě musíš uklidnit.Mě pan doktor Texl říkal, že nervy musí jít pryč 🙂 Že psychická pohoda je základ úspěchu! Tak si dej pěkně vanu,chlap ať ti udělá masáž a završ to tabulkou čokolády🙂
Mimochodem holky, já jsem to tak udělala včera 😀

ivetka77
14. led 2012

Ahoj holky, tak me tu zase mate🙂 Prave jsem se vratila z Heliosu,vyzvedla jsem leky a zaciname stimulovat...Daguli,to jsem rada, ze jsme tady na to dve 🙂
Ja mam prvni pokus,tak vubec netusim,co nas ceka...Dam tomu volny prubeh.
Daguli vy budete mit taky PGD?

hotaska
14. led 2012

Tak konečně tu, bojuji s nevolností ve dne v noci. Nebyla jsem schopná ani koukat do PC ..... od včera je to konečně mnohem mnohem lepší. Takže @flyaway jedeme spolu na stejné lodi, neboj nejsi v tom sama 😉

@daguli máš určitě pravdu, po posledním transferu jsem do ruky dostala hned časopis, aby jsem se hodila do klidu a přišla na jiné myšlenky. Byla jsem při příchodu dost špatně naladěná. To samé mi i teď říkala paní doktorka na endokrinologii ..... teď je nejdůležitější být v klidu a pohodě. @hanulka0102 Se jim to všem říká 😀 viď?

flyaway
14. led 2012

Holky těhulky, jaktože nemáte nastaveno, v jakém jste týdnu - takhle vůbec nemám přehled, která jste jak daleko... 😀

hotaska
14. led 2012

@flyaway no jo, když já pořád nemám potvrzeno 😝 ale v pondělí jdu na další UTZ. Tak se uvidí ...... teoreticky by jsem měla zítra končit 10tt

flyaway
14. led 2012

@hotaska Tak tfuj tfuj tfuj, ať jsou v pondělí jen a jen dobré zprávy! 😉
Ty nevolnosti jsou nepříjemný, já naštěstí nezvracím, ale to je jen otázka času. Když si ale čtu, jak některé holky zvrací i 15x za den, to bych asi při své váze brzo skončila na kapačkách... 😒
Budu doufat, že budu mít pouze "normální" nevolnosti 😀

daguli
15. led 2012

@ivetka77 Je ahoj,zrovna nedavno jsem si rikala,ze jsi se nekam zatoulala 🙂
Jinak ano,budeme mit PGD. Zkusime ted tu novou metodu co vysetruje vsecky chromozomy...

daguli
15. led 2012

@hotaska Je,to je mi lito, tehotenske nevolnosti jsou snad to jedine na co ja se netesim...musime toho pro ty nase drobky tolik vytrpet....

daguli
15. led 2012

@flyaway s temi kapackami jsme na tom podobne 🙂 Ale tobe myslim nevolnop nebyva,ze? Nastesti....
Souhlasim,ze jsou holky pekne neplecharky,kdyz pominu hotasku, ktera to jeste nevi jiste,tak zapis nema teruberi ani pacinkadol!Tak holky, sup sup! 😉

ivetka77
16. led 2012

@daguli Ja jsem totiz pres svatky vubec nestihala a po nich jsem dohanela vse, co jsem nestihala, vsak to znas,ne? 🙂 Ale uz jsem tu🙂

ivetka77
16. led 2012

Jinak holky, ja teda hlasim, ze jsem 1 tt 😀

daguli
16. led 2012

@ivetka77 Tak to ja jsem teda uz ve druhem 😀
A ke komu vlastne chodis?

bublenudle
16. led 2012

Ahoj holky,mám dotaz...prosím uživala jste některa SARAPIS před IVF???? pomahá to???

daguli
16. led 2012

Na potravinove doplnky je expert @flyaway ... 🙂

flyaway
16. led 2012

@bublenudle Ahojky bublinko, Tebe už jsem dlouho neviděla! 🙂
Jak se daří, co nového? 🙂
Já papkala Sarapis Soja před KETem na růst sliznice - bylo to v nestimulovaném cyklu a přesto mi opravdu vyrostla 😎 . Ale před IVF samotným nevím, to bych být Tebou raději zkonzultovala s lékaři. Podle mě by to vadit nemělo, ale přeci jen - obsahuje to přírodní estrogeny, tak aby se to nějak s těmi umělými hormony nepopralo 😅 .
Každopádně držím všechny palečky, ať se konečně zadaří!!! 😉

jananovacek
16. led 2012

@hanulka0102 Tak co, drzis, drzis? Zitra te to ceka, ne? 🙂

Holky ja uz bych taky blinkala 🙂 Jeste si par dni pockam na transfirek...a pak se uvidi 😎

pacinkadol
16. led 2012

@jananovacek Hanka nas napina jako ksandy 🙂
A tobe uz to utece jako voda! A pak si uzijes blinkani az az🙂
Holky, me je zatim uplne krasne, snad to nezakriknu🙂
Jinak mate uplnou pravdu,jsem ostuda. Hned si doplnim stav at o sobe mame prehled...a abych taky vedela v kolikatem jsem, ze? Ja na ta cisla moc nejsem :D

bublenudle
17. led 2012

@flyaway Ahoj beruško,no jo,tak ja to raději prestanu dlabat..ja ted začala stimulovat na 6tej pokus tak doufám,že i snad konečně posledni 😉 😉 Tobě obrovska gratulace k mimisku...v patek jdu na UTZ tak dam vedet....paaaa

ivetka77
17. led 2012

@daguli Ahoj, uz vis, kdy bues mit OPU? 🙂 A jak jsi snasela pichani injekci?Ja jsem se bala,ze to nedam,ale prekvapilo me, ze je to uplne v pohode 😎

ivetka77
17. led 2012

@bublenudle Ahoj,ty uz jsi sesty pokus? Tak to moc drzim pesti...to je hruza,co vsechno musime vytrpet pro mimi,ze? Ja jsem prvni pokus a strasne tomu verim,tak snad se nezklamu...taky chodis do Heliosu?

daguli
17. led 2012

@ivetka77 OPU bude ve ctvrtek 🙂 Jinak injekce byly v pohode,prave jsem se smala,ze se mi to skoro libi,ze si asi udelam nejaky kurz na sestricku,jestli to jde :D

hanulka0102
17. led 2012

@jananovacek Ahoj holky, tak je to asi tam, mam //, ale taky sem chytla nejakou silenou virozu, jsem uplne hotova :((((( cely den lezim v posteli a umiram 😝

daguli
17. led 2012

@hanulka0102 Teda virozu Ti vubec nezavidim,ale ty dve carky ty bych se nechala libit🙂Moc gratuluju! Tak hlavne at je ti brzy dobre a muzes se tesit z mimiska 🙂 Kdy jdes na krev?

flyaway
17. led 2012

@hanulka0102 Tak potichoučku gratuluju a ať // pěkně sílí!!! 😉

daguli
17. led 2012

@flyaway Ahooooj,a co Ty? Kdy jdes s bobickem na srdicko? 😵 A jak se citis?