Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

flyaway
17. led 2012

@daguli Ahojky, prý "se mi to skoro líbí", no teda, já byla ráda, že jsem se těch protivných injekcí zbavila, zejména těch "utlumovacích" (já měla Decapeptyl), ty byly bolavý 😠 .
Teď se cítím celkem fajn, podbřišek už tolik nebolí, zatím nezvracím, takže si připadám skoro netěhotně - na jiný diskuzi jsem dokonce objevila názor "je mi nějak podezřele dobře, to bude určitě něco špatně" 😀 .
Nakonec si na srdíčko počkám až do pátku, protože manžel jde se mnou a ve čtvrtek kvůli práci nemůže - ale tak co, aspoň se budu těšit o den dýl 😵

hanulka0102
17. led 2012

@daguli Na krev asi nepujdu, pokud budu mit pozitivni test, tak je to zbytecny. Je mi fakt strasne zle, takze mam docela strach, aby tam ty // byly i dal ☹ Uz jsem mockrat slysela, ze viroza je fakt blba

hanulka0102
17. led 2012

@flyaway Dekuju, ale zatim se moc neraduju 😒

jananovacek
17. led 2012

@hanulka0102 Neboj, to bude dobry. Blba doba na tehotneni ted asi, co? Vsichni chrchlaji a kaslaji :( Vubec se mi nechce jezdit MHD

flyaway
17. led 2012

@hanulka0102 Hele, pokud bys měla mít vysoké teploty, tak si určitě zajdi za doktorem, ať Ti předepíše nějaká "těhotenská" antibiotika - ta narozdíl od teplot miminku neublíží 😉
A s tou krví si myslím, že je to takové potvrzení, že je hodnota dostatečně vysoká a pokud by byl odběr opakovaný, tak by se zjistilo, zda hcg správně roste. Ale to je jen a jen na Tobě - každopádně tu virózu bych nepodceňovala 😉

daguli
17. led 2012

@hanulka0102 A mas i teplotu?Fakt si radeji zajdi k doktorovi pro leky jak rika flyaway

bublenudle
17. led 2012

@ivetka77 Ahojky,ano bohužel už 6tý pokus....snad už konečně poslední... 😵 já chodila do Repromedy a ted jdu po druhe do Reprofitu.... 😉 hodně štěstí,at je to tvé první a poslední IVF 😵

ivetka77
18. led 2012

@bublenudle Napodobne,at je to i Tvuj posledni pokus! Ted uz to urcite vyjde 😵 😵

ivetka77
18. led 2012

@daguli Tak uz zitra,co?jak se citis?Dobry?

hanulka0102
18. led 2012

Ahojky, uz jsem volala doktorovi, mam lezet, nadopovat se vitaminama a vzit si na teplotu paralen. Antibiotika jsou na bakterie, ne na viry, takze ty by mi nepomohly

daguli
18. led 2012

@ivetka77 Ahoj,zacinam trochu chytat nerva-kolik bude vajousu a tak, mam 14 foliku tak uvidime, no, snad to bude dobry...

daguli
18. led 2012

@hanulka0102 Tak pekne odpocivej a poslouchej pana doktora! Drzim pesti,at jste i s bobiskem v poradku!

jananovacek
18. led 2012

Tak jsem se konecne dockala, v patek jdu na kontrolu pred KETem, sem zvedava, jestli ty tuny kokosu, co jsem snedla, k necemu byly 🙂

flyaway
18. led 2012

@jananovacek Počkej, abys pak místo mléka mateřského nekojila mékem kokosovým 😀
Ale každopádně držím palce, ať je sliznice pěkně narostlá! 😉

ivetka77
19. led 2012

@jananovacek Ahoj,tak teda drzim epsti v patek🙂Mozna se tam nekde potkame, ja jdu v pa take do Heliosu 🙂 ale ja jdu na krev,takze asi driv nez ty...

ivetka77
19. led 2012

ja neumim psat🙂pesti drzim 😀

teruberi
19. led 2012

Ahoj holky, jak se mate vsecky? Ja celkem dobry,uz jsem nabrala dve kila🙂na zadku a na zadech,to bude hruza to hubnuti pak... 😅

@flyaway pokud se nemylim,tak dnes je Tvuj velky den? Doufam,ze to na ultrazvuku busilo jako blazen 😀

Daguli drzim pesti,at mas poradnou snusku!

Ivetko 77 jak snasis stimulaci?

@hotaska Jak se dari? 😵

teruberi
19. led 2012

@hanulka0102 Nazdar kocko,moc na tebe myslim,at jste s mimiskem v poradku! 😵

flyaway
19. led 2012

@teruberi Ahojda, dvě kilíčka ještě není taková hrůza, ne? 😉
Jinak já jdu až zítra, páč manžel chtěl jít se mnou a dneska nemohl, tak jsem to přesunula - ten jeden den už to vydržím 🙂

teruberi
19. led 2012

@flyaway Tak to jo, ja vlaste zapomela, ze je ctvrtek, mam dnes patek 🙂
Jinak k tem dvoum kilum za zadku a na zadech jeste priroste to bricho...tak se toho prave trochu desim 😀

jananovacek
19. led 2012

Holky, tak je to tady!!! Ja budu mit konecne transfer 🙂)) Zitra to nestiham, tak jsem se vnutila na kontrolu dneska a vsechno dobry, sliznice tam je, takze KETik bude, jupiiiii 😀

flyaway
19. led 2012

@jananovacek Sláva nazdar KETíku!!! 😀 😀 😀
Tak to jsem moc ráda, kdy je tedy ten den D? Budu Ti moc držet palce, ať jsou za pár dní // 😉

daguli
19. led 2012

Ahoj holky, tak ja hlasim 14 peknych vajusek. Nechali jsme si je vsecky oplodnit,tak uvidime, co z toho bude 🙂 Jsem teda nervozni jako blazen 😒 a nemuzu se dockat zitrka, jak to vse dopadne...A tak snad nejak usnu 😅
@jananovacek Jani,to je perfektni zprava!
😵 😵

flyaway
19. led 2012

@daguli A nechávali jste oplodnit normálně nebo ICSI? Jinak gratulace k pěkné úrodičce, to bude miminek! 😀

flyaway
20. led 2012

Srdíčko vesele ťuká, měříme 1,6cm a dle UTZ odpovídáme 8+0, takže se nám posunul TP na 31.8. 😀

jananovacek
20. led 2012

@flyaway Dekuji 🙂 Ve stredu. Ja ti taky moc gratuluju k srdicku, to je super 😉 za chvilku budete mit mimco doma, srpen je za chvilku, ted uz je jaro...;)

bublenudle
20. led 2012

@flyaway Zlati,velká gratulace k srdíčku 😵 já dnes byla na UTZ,takže nějaké jajinka tam jsou,v uterý OPU 😵 tak jsem zvědavá,doufám,že bude vše ok.... 😉

flyaway
20. led 2012

@bublenudle Budu Ti moc moc držet palečky, tentokrát už to prostě MUSÍ vyjít!!! 😀

bublenudle
20. led 2012

@flyaway Díky,seš zlatíčko......určo to vyjde,musííííííííííí 😵 😵 😵 už chci taky bříííško 😉

ivetka77
20. led 2012

@flyaway To je bomba zprava! Mocinky gratuluju!!! 🙂