Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
26. srp 2015

@veverka.terka my opakované potraty, hodně fragmentace DNA u spermií, ale myslím, že je to i když se opakuje IVF nebo jsou špatný spermie...v Heliosu ti řeknou

renda12
10. zář 2015

Holky já začala minulý týden brát prášek včera injekce čekám na ms ať mi dají další injekci a pak to půjde rychle chodíme k texlovi a je super vždy vše vysvětlí na cokoliv se můžeme zeptat žádné problémy odebrání vajíček když vše půjde bude na konci září.

renda12
10. zář 2015

Jinak jsme přešli ze Zlína a Mega rozdíl moc si Brno chvílime

krmv
12. zář 2015

muzu se zeptat na postup u IVF. Uvazujeme o nem pokud to ted po 3Iui nevyjde.ale bude to asi hodne penez.vsem drzim pesticky

renda12
12. zář 2015

@krmv tak já brala prášek pak injekci k tomu po týdnu ještě jedna zatím platíme 34kc za léky na stimulaci a testy nám nedělali navíc jen každému jeden co nám chyběl a hned šlo předpis léků koncem září jdu na odběr vajíček cemu jsem ti zatím napsala a jinak zákrok nás vyjde na 25-30.000 to ještě není jisté ale u každé pac to je jiné

renda12
12. zář 2015

@krmv já si zatím nemůžu stěžovat ani manžel

krmv
16. zář 2015

@renda12 pry se musi cekat na schvaleni pojistovny nez se bude Ivf delat?

renda12
16. zář 2015

@krmv jo musí ale to je většinou do týdne vyřízeny jelikož na poj ví že tohle jsou dny kdy se vše plánuje a není čas na protahování nám to aut vždy dají pak pošlou ne poj jelikož se podívají do tvé karty a když není nic neobvyklé tak ví že poj to potvrdí a tak mám dají vždy léky hned a pak to pošlou

renda12
16. zář 2015

@krmv jinak v helios když máš do 30 let a máš to nej možné co jde prod kultivace...vlastní vajíčka vlastní sper.. . Tak se vlezete do 30000kc jinak ta jde nahoru ty částky

krmv
17. zář 2015

a kdy se dela prvni navsteva na zacatku menses nebo kdy.dekuji

renda12
17. zář 2015

@krmv už dříve aby jste se domluvili a mohla si klidně začít brát léky většinou se berou právě od menses

zuzkazuzu88
17. zář 2015

Ahojky holky můžu se k vám přidat? Už jsem se tu rozkoukávala loni,ale po špatných výsledcích SPG jsme si dali s doktory pauzu a chtěli jsme to nechat plynout. No další rok je pryč a my se rozhodli o pomoc. Včera jsme byli na 1 konzultaci a mám všelijaké pocity. Vzali nám oběma krev skrz genetiku. Na začátku cyklu si mám zavolat a objednat se na odběr na HP a manžel SPG. Dneska jsem 27 DC tak doufám,že to do konce příštího týdne zvládnem. Předběžně jsme objednaní na 12.10 na výsledky. Za jak dlouho od 1 konzultace jste začali něco dělat,např IUI nebo tak. Moc díky za odpověď 🙂

krmv
17. zář 2015

@zuzkazuzu88 na Iui muzete hned po konzultaci.chodi se vetsinou 12den cyklu na ultrazvuk,daji pregnyl imjekci a pak tak za dva dny na zavedeni.

zuzkazuzu88
17. zář 2015

@krmv teda to jde tak rychle? tak se asi zkusíme domluvit,jak půjdu na tu krev. Můžu se zeptat kolik po nás teřba budou za to iui chtít?

krmv
17. zář 2015

iui je rychlovka.IVf je na dele. my platime 1350kc

jawuna
17. zář 2015

@zuzkazuzu88 No ono dost záleží na těch výsledcích, podle toho vám pak řeknou co by bylo pro vás nejlepší.

zirafka1988
17. zář 2015

Holky jsem docela vystresovana. Měla jsem mít KET na začátku září, ale protože jsem měla sliznici jen 5mm tak jsme to nechali na další cyklus. No a dneska jsem 33DC a MS stále nikde. Těhotna určite nejsem. Tak jsem si říkala , myslíte že bych to mohla mít nějak rozhodne po stimulaci? Přes stimulaci jsem mela cyklus pravidelný. Vždy cca 25 DC jsem to dostala. Po stimulaci mi ms taky přišla normálně ale tedka nikde. Achjo.

jawuna
18. zář 2015

@zirafka1988 to by asi nemělo mít vliv,ne? i když možný je všechno...ptala ses v Heliosu?

zirafka1988
18. zář 2015

@jawuna nevydržela jsem to a zavolala jsem tam. řekli mi že mám ještě vydržet, že je možné, že bude ten cyklus tentokrát delší. mám to vydržet do úterý a pokud by nepřišla, tak mám zajít ke své doktorce na UTZ a podle toho jaka bude sliznice si mám zavolat, jestli mi píchnout injekci na vyvolávačku.

zuzkazuzu88
18. zář 2015

@jawuna jak jsme byli loni na SPG tak ty výsledky nebyly moc fajn. MM má teratozoospermii,máme jen 1,5% morfologicky správných ☹ To asi nebude mít cenu dělat IUI že? MM by totiž bral IVF až jako úplně nejposlednější variantu ☹

zuzkazuzu88
18. zář 2015

@krmv a vy se snažíte jak dlouho v Heliosu?

renda12
18. zář 2015

@zirafka1988 já beru taky stimulaci a zítra to je 33 den a nic tak jedu na helios na krev a ultrazvuk a uvidíme co dál jsme na tom podobně

zirafka1988
18. zář 2015

@renda12 já jsem po stimulaci už měsíc, měla jsem mít KET první týden v září, ale sliznice byla hodně málo. takže jsme to nechali na další cyklus. no a na to, že mám fakt pravidelný cyklus co 25 dní jsem to pokaždé dostala a teďka 33 a furt nic. jsem hrozně natěšená na miminka tak jsme z toho docela nervózní.
no já počkám do toho úterý a kdyžtak zajdu za doktorkou. tak držím palce at máš vše ok.

krmv
18. zář 2015

@zuzkazuzu88 mam za sebou treti Iui a cekam na vysledek.pokud by to nevyslo tak asi IVF.

zuzkazuzu88
19. zář 2015

@krmv tak moc držím palečky 🙂

serenna30
23. zář 2015

holky dnes jsem byla na krvi, 5 DC, Dr. mi do karty napsal, že jde o základní odběry před IVF. Brali mi 4 zkumavky 😝 Máte někdo přehled jaké testy (mimo horm. profil) budou dělat?
díky

krmv
23. zář 2015

@serenna30 tam se delaji horm.profil a zda neni alergie na sperma atd.

krmv
23. zář 2015

Pujdu po IUI 17den na krev zda to vyslo. chci tam jit v pondeli.nevite za jak dlouho maji vysledky v Brne v Heliosu.

jawuna
25. zář 2015

@serenna30 hormonální profil, genetiku, imunologii, byl toho celý papír výsledků 🙂

jawuna
25. zář 2015

@krmv ráno jdeš na krev a myslím kolem oběda mají výsledek