Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

armetist
23. říj 2015

@zirafka1988 no, já s tím mám problémy od vysazení antikoncepce, což je asi tak pět let. Místo menstruace převážně jen špinim. Teď, následující cyklus po opu mně taky nešla ms, píchali mně agolutin, i po tom jsem jen špinila. Navíc já mám problém určit, kdy vlastně mám první den ms, když je to jenom špinění. Já zkoušela i různou alternativní medicínu, to se mi to jakž takž srovnalo, na gyndě mi dr naměřila v prostřed cyklu přes 6 mm. Příjde mi, že se mi to takhle vždycky rozhodí, jak začnu brát nějaký hormony. Nejspíš se zkusím nějak zase pročistit, jestli to bude lepší, ale mít na to nervy a trpělivost

veverka.terka
23. říj 2015

@zirafka1988 tak to je super 😉 ja prave pri 1.IVF taky bezva,tak sem z toho byla dost prepadla a hlavne se ten cas siiilene tahnul...

veverka.terka
23. říj 2015

@zirafka1988 jj,vim,mam doma zasobu. Bilkovinu v lekarne nechcu,to zvladnu v potravinách a pit se snazim hoodne moc,akorat budu celou noc litat na zachod 😀

armetist
23. říj 2015

@zirafka1988 můžu se ještě zeptat, jak ti ten merional dávali? jaké dávky a kolkrát?

zirafka1988
24. říj 2015

@armetist měla jsem ho 3-5-7-9 den cyklu..jeden roztok jeden prášek.

kinos
24. říj 2015

@veverka.terka tak jak bojovníčci? držím palušky.

veverka.terka
24. říj 2015

@kinos dnesni skore 14😉 dekuju za podporu 🙂

veverka.terka
25. říj 2015

@zirafka1988 tak co //,sili,testovalas zase?😉

zirafka1988
25. říj 2015

@veverka.terka testovala. Ale přijde mi ze jsou čárky stejne jako včera. :(

kinos
25. říj 2015

@veverka.terka to je hezké 😉

veverka.terka
25. říj 2015

@zirafka1988 tak hlavne ze nezmizely 😉 kdy mas jit na krev?

zirafka1988
25. říj 2015

@veverka.terka to ještě nevím. Mela jsem si udělat test až v úterý. Takže si hi udělám v úterý a pokud tam bude // tak se určité hnedka objednam ke svoji doktorce. Uvidíme. Dam tomu ještě ty dva dny. 😉

zirafka1988
26. říj 2015

@veverka.terka tak dneska jsem to nevydržela a udělala si test clear blue a výsledek je těhotna a 1-2 týdny. Tak jsem zvedava jak přesný ten test je..na čtvrtek se objednávám každopádně na krev

veverka.terka
26. říj 2015

@zirafka1988 no tak to je super!!!ten test sem ja nikdy nemela a tentokrát si ho planuju taky koupit 😉 ja myslim,ze to mas v kapseeee 😉

zirafka1988
26. říj 2015

@veverka.terka dělala jsem si i normální test ráno a čárka byla silnější než o víkendu, tak mám radost. musí se držet zuby nehty...

kinos
26. říj 2015

@zirafka1988 Gratuluji!!!! Určitě se krásně zabydluje...

kinos
26. říj 2015

@veverka.terka Tak kolik máte mimušků? 🙂 🙂 Drž se!!!!

zirafka1988
26. říj 2015

@kinos děkuji moc, o víkendu jsem si dělala testy a byly oba dva stejně, byl tam jen dušík. no a dneska ráno byl teda o hodně silnější, tk jsm ráda, že nezmizel. a abych si to pozichrovala tak jsem si udělala ten digitální. takže ve čtvrtek hurá na krev a snad to bude ok.

jawuna
26. říj 2015

@zirafka1988 Tolik testů 😉 To je tutovka, super!!!

zirafka1988
26. říj 2015

@jawuna Děkuji moc. Dokud to nebudu mít potvrzene od doktorky tak tomu snad nebudu ani věřit.

kinos
26. říj 2015

@zirafka1988 Ale ne, raduj se 😵. Ono to jsou pořád nervy, a člověk by se nakonec ani netěšil - nejdříve krev, pak zase že ještě čekat na srdíčko a pořád něco. Věř tomu už teď!!! 🙂

veverka.terka
26. říj 2015

@zirafka1988 jasny,to je uz tutovka 😉 jak pise @kinos ,furt se budes bat a na neco cekat,na UTZ,pak testy v 1.trimestru,pak jestli citis pohyby. ..uzivej si,vypada to moc dobre 😉
@kinos dneska uz jenom 5mimousku,tak snad uz jich do stredy moc neubyde...

kinos
26. říj 2015

@veverka.terka ne ne, neboj, tak celou školku mít nemůžeš, že jo 🙂. 5 je super a středa už je pozítří!!!

petruska87
27. říj 2015

ahojte 🙂 my sme včera absolvovali konzultáciu pred IVF a ľutujeme, že sme sa na to nerozhodli skôr, že sme skúšali viac než dva roky bez akýchkolvek vyšetrení. mali sme dopredu spravený spermiogram, takže nám už pani doktorka včera vedela povedať, kde je problém. manžel má pomalé spermie a ani tvarovo nie sú nič moc ☹ navrhla nám nejaký špeciálny výber spermií pomocou magnetov, máte s tým niektorá skúsenosť?

renda12
27. říj 2015

@kinos ahojky moc ti gratuluju 5 je krásný počet já měla 12 pak 6 a nakonec máme jedno které je nejlepší aktivní a genetika taky super tak už jen čekám na vloženi první mě mrzelo že je jen 1 ale teď mu nejvíc věříme že je To ten top protože je to poslední ivf co máme tak my věříme

renda12
27. říj 2015

@zirafka1988 děvče raduj se hned od prvního dne a užij si to je to krásný od začátku

renda12
27. říj 2015

@petruska87 já mám teď ten magnet tak uvidíme jaké to bude má to vybrat pěknou spermií ne žádného mrzacka 🙂

zirafka1988
27. říj 2015

@renda12
@kinos
@veverka.terka
holky děkuji, raduju se, včera mi manžel celý večer hladil bříško a říkal drž se maminky zuby nehty nebo si mě nepřej...ve čtvrtek jsem už objednaná na krev. tak s hrozně těším. děkuji moc za podporu a těším se na další vaše dobré zprávy.

petruska87
27. říj 2015

@renda12 a v akom ste teraz štádiu?

veverka.terka
27. říj 2015

@renda12 nebyla ta zprava pro @kinos spis určena mne?😉