Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
27. říj 2015

@veverka.terka ahojky, tak jak to vypadá? 😵 😵 😵 Bude PGD nebo rovnou ET?

kinos
27. říj 2015

@renda12 zprávička je určitě pro veverka.terka 🙂 a držím palce ať se maličkému u vás líbí 🙂, a kdy bude transfér?

veverka.terka
27. říj 2015

@kinos ahojky,dnes sem nebolala az zitra. Ale cerstvy ET nebude rozhodne,pry to ted vubec nedoporucuji,ze je telo na dopovane jeste hormonama,tak se tranafwr provadivaz v dalsim cyklu. Taky sem z toho byla zaskocena. Takze tranafer budu mit kolem 20.11.,at uz pujse PGD nebo ne. Pokud teda nejaky mimous do zitra prezije....

renda12
27. říj 2015

@veverka.terka joj byla posílala jsem to z mobilu 🙂 však si to holky rozeberem 🙂

renda12
27. říj 2015

@kinos 2.11.

renda12
27. říj 2015

@petruska87 mám jedno embryo po zamražení co zůstalo bylo na genetice a 2.10. je připraven k transferu tak uvidíme jezdila jsem i do zlína a brno nám více vyhovuje

renda12
27. říj 2015

holky vím že je to v mém případě ještě brzo nemám ani trnafer ,ale chtěla jsem se zeptat jak je to v brně s tím po trnsferu do zlína jsem jela na krev po 14 dnech od vložení a tam mi řekli a takový ten test ten digitální už jsem ho tady viděla někde na fotce to funguje jak ??jsou tam vždy ty 2 čísla moc tomu nerozumím vždy kupuju jen ten proužek ..asi vám to připadá divný ale tak moc se těším na transfer že už mám takový myšlenky 🙂

renda12
27. říj 2015

@veverka.terka určitě vydrží 🙂

kinos
27. říj 2015

@veverka.terka aha, ty jo, tak další čekání 🙂, určitě to dobře dopadne!!!

veverka.terka
27. říj 2015

@renda12 tak to uz je za chvilicku,se mate 😉 jak funguje zen digi tehu test taky nevim. Jako pokud je pozitivni,tak se tam ukaze kolik tydnu a pokud je negativni,tak nevim...taky sem vzdycky testovala jen prouzkovejma,ale tedka po KETu bych si taky chtela koupit ten digi 🙂

veverka.terka
27. říj 2015

@kinos jo,furt nejaky cekani,ale pokud výsledek bude stat za to,tak to neva 🙂 ale je fakt,ze psychika dostava na prdel....

veverka.terka
27. říj 2015

@kinos treba se v heliosu jeste i potkame 😉 kdyz jdete na 1.konzultaci zacatkem prosince,tak to bych v tu dobu mela vedet,jestli se mimous chytil nebo nee...jako nedovedu si predstavit,ze by nam zadny embryjko nezbylo,nedoslo ani k transferu a museli sme zase cely IVF znovu...:-/

petruska87
27. říj 2015

@renda12 jee, tak to moc držím palce 🙂 a ten výber s magnetmi bol teda užitočný?

zirafka1988
27. říj 2015

@renda12 dělala jsem si tento test včera. Jmenuje se clear blue a ukáže ti jestli jsi těhotna a v kterém cca týdnů. Pokud jsi těhotna ukáže se + a týden bud 1-2 nebo 2-3 nebo 3+ a pokud nejsi tak se ukáže -. Jinak ten test stoji cca 180,- a na cca 20 sekund se ponoří do moči.

zirafka1988
27. říj 2015

@veverka.terka
@renda12
Dávám fotku svého testu. Od 6 dne od ketu jsem testovala protoze jsem to samozřejme nevydrzela a mela slabého ducha a digi test je 11den od KETU.

veverka.terka
27. říj 2015

@zirafka1988 supeeerrr!😉

veverka.terka
27. říj 2015

@petruska87 my tu metodu "magnetu"tedka meli taky. Jmenuje se to MACS a stoji myslim 6000,- a je to prave dobrý v pripade spatnyho spermiogramu. Pry je to tedka novejsi metoda a zvysuje sanci,ze se zachytnou ty nejlepsi spermie.

renda12
27. říj 2015

@petruska87 to se uvidí 🙂 ale ze všech sisatych...To vybralo toho nejkrásnějších tak se necháme překvapit

renda12
27. říj 2015

@zirafka1988 a je to na 1 použití? Když je digitální

zirafka1988
27. říj 2015

@renda12 bohužel tento ano.

jawuna
28. říj 2015

@zirafka1988 Prosím tě, čemu jako nevěříš? 😉 😀 Seš těhule, to je tutáč 😎

jawuna
28. říj 2015

@veverka.terka Držím palce, aby byly dneska samé dobré zprávy 😉

jawuna
28. říj 2015

@renda12 Dřív říkali v Heliosu po 10 dnech, pak po 12 dnech....už aby to bylo, co? 😉

zirafka1988
28. říj 2015

@jawuna nějak mi to pořád nedochází 🙂 včera jsme seděli večer s manželem a říka mi, že si to taky vůbec ještě neuvědomuje. Musíme to nějak vstřebat 🙂 možná mi to dojde až mi to doktorka potvrdí na krvi.

zirafka1988
28. říj 2015

Jo holky myslíte že budu muset ještě jet do Heliosu nebo už mužů chodit ke sve doktorce a fo Brna jen zavolat výsledek?

veverka.terka
28. říj 2015

@zirafka1988 mne to teda taky dlouho nedocházelo; -) myslim ze budou chtit,abys jezdila k nim,ale treba se domluvite,ze to nebude nutny

Jinak my dneska skore embryjka krasny a jedno kapku pomalejsi,tak jeste ma do zitra sanci 😉

renda12
28. říj 2015

Tak dnes jsem se vrátila z ultrazvuku dělal mi ho texl verdikt sliznice má 7mm od soboty beru utrogestan 202 a pak 4.11.bude transfer a řekla jsem ji ze si přejí primáře jinak by byl ten kdo by měl službu. Už se moc těším

jawuna
28. říj 2015

@renda12 Taky jsem ho měla na oba transfery 😉

jawuna
28. říj 2015

@veverka.terka Super výsledek 🙂

jawuna
28. říj 2015

@zirafka1988 Mně to nedocházelo hodně dlouho a pořád jsem se bála, snad až po 20. týdnu jsem začala věřit, že fakt budu mít mimčo 😀