Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
28. říj 2015

@renda12 bezvaaa 😉

janmike
29. říj 2015

Zdravím vás holky, hledám po neúspěšném 1.cyklu IVF novou kliniku. Jste spokojené s Heliosem? Doporučily byste ho? Váhám mezi Heliosem a Reprofitem. Byla jsem na Obilňáku a tam už mě nikdo nikdy neuvidí, bohužel....

jawuna
29. říj 2015

@janmike Ahojky, já mám z Heliosu dvě dětičky, takže určitě doporučuju 😉

lukjak
29. říj 2015

@janmike Ahoj. Já jsem s Heliosem moc spokojená. Mají úžasné metody. Myslím,že jsou jedni z nejlepších. Laboratoř,primář, koordinátorky,anesteziolog i sestry jsou super .Povedlo se nám to hned napoprvé. Ale až otěhotníš,tak pokračování v gynekologii a návštěvách střídajících se doktorů u nich nedoporučuji. Recepční jsou taky nic moc. Ale určitě bych do Heliosu šla znovu,protože je pro mě samozřejmě nejdůležitější výsledek 😉 přeju ať ti to vyjde 😉

janmike
29. říj 2015

@jawuna Děkuju za názor 🙂

janmike
29. říj 2015

@lukjak Díky

veverka.terka
29. říj 2015

@zirafka1988 tak co krevvv?sem napnuta jak struna 😉
A nam teda nakonec zustaly jen 2embryjka a obě pujdou na PGD.

zirafka1988
29. říj 2015

@veverka.terka výsledky budu mít zítra, ale opět jsem si dělala test a opět byl silnější, už nemusím hledat ducha ale tak krásná čárka.
tak hlavně že vám zůstaly alespoň aspoň dvě, budu držet palečky ať jsou v pořádku a ať jdou brzy k tobě.

veverka.terka
29. říj 2015

@zirafka1988 tak to je super. Krev uzbude jen oficialni potvrzeni 😉.
Taky doufam,ze obe budou v poradku a uz se tesim,az bude jedno u me 😉

zirafka1988
29. říj 2015

@veverka.terka nakoupila jsem si hromadu testu. Navíc v dr Maxovi meli za cenu 2. Takže jsem si tedka skočila na WC a toť výsledek.
Určitou budou ok. Těším se až tady taky pak budeš dávat testiky 🙂

veverka.terka
29. říj 2015

@zirafka1988 tak to je tutovka,to uz sou krasny //😉. Nevis,do kdy ta akce u Dr. Maxe plati? Taky sem si rikala,ze tam koupim tehu testy

kinos
29. říj 2015

@veverka.terka tak dva krásní!!! Gratuluju a at to cekání ted ryychle utíká!!! 🙂

zirafka1988
29. říj 2015

@veverka.terka myslím že do zítřka, je to akce na jejich jakékoliv výrobky 3za2.

renda12
29. říj 2015

@janmike tak já zatím jsem spokojená s heliosem uvidíme jak dopadneme ale recepce je fakt bída

jawuna
29. říj 2015

@veverka.terka Držím palce, aby byly obě dobré a obě se pak zavrtaly. Postupně samozřejmě ;)

evabrno
29. říj 2015

@janmike ahoj,já mám za sebou 1 neúspěšné ivf z obilňáku,po té jsem se rozhodla pro Helios,včera jsem byla na odběru vajíček,odebrali mi 14 vajíček,z toho oplodnili 7,uvidíme jak se embrya budou vyvíjet dál.
S obilňákem se to nedá srovnávat,tam jsme zaplatili 40000kč,helios 22000 kč.

jawuna
29. říj 2015

@evabrno No a peníze určitě nebudou jen to jediné 😉

renda12
29. říj 2015

Oproti Zlínu taky platíme mnohem min

zirafka1988
30. říj 2015

Holky, tak jsem volala na výsledky krve a HCG je 14 den od Ketu 181, není to málo? myslela jsem, že to bude víc. ☹

jawuna
30. říj 2015

@zirafka1988 Není. Navíc hodnota není důležitá, Texl sám říká, že je důležité, aby správně rostla, za dva dny dvojnásobek

veverka.terka
30. říj 2015

@zirafka1988 souhlasim s @jawuna . Hodnota neni az tolik podstatna,ale ten narust ano 😉. Neboj,je to OK. Kdy mas jit znovu na krev,v pondeli?

zirafka1988
30. říj 2015

@veverka.terka sestřička mi řekla že mám přijít kdykoliv příští týden. Takže tam asi v pondělí naklusu. Nevydržím dele 🙂 i koordinátorky mi gratulovaly tak snad to bude ok. Uvidíme. Každopádně když bude růst tak to bude super. Hlavně aby hodnota neklesala.

jawuna
31. říj 2015

@zirafka1988 co tak trochu optimismu? ;)

kinos
31. říj 2015

@veverka.terka A neuvažovali jste dva najednou? Vím, že to Helios nedoporučuje ani moc nedělá, ale přemýšlím..., no však my tam ještě ani nebyli 😀. Držím moooc palušky!!!!

zirafka1988
31. říj 2015

@jawuna ale to víš ze joooo 😉 mě to akorát porad nějak nedochází. Ale hlavně na sobe noc nepociťuji. Žádne pichani, žádne boleni břicha, žádne boleni prsou jak tady plno holek píše. Tak čekam kdy dostanu nějaké jasne znamení ze to není jen sen 😀

veverka.terka
31. říj 2015

@kinos neuvazovali vubec!ja bych 2deti naraz nezvladla...bohužel sem temer na vse sama,manzel je bud v praci nebo opravuje domek... a nemam v nem ani moc oporu a podporu,vse kol ditete se statam jen ja. A navic dcerka je hodne divoka,takze dvojcatka k ni rozhodne nee 🙂

veverka.terka
31. říj 2015

@zirafka1988 bud rada 😉 ono to prijde-zvraceni,chute,pachy,ospalost...neboj 😉

ruzicka77
31. říj 2015

Janmike - ahoj, me taky ceka IVF. Ale az pristim rokem, pokud neotehotnim. Nejdriv me ceka dvakrat iseminace, Mam strach, nevim, co me ceka. Jsme oba zdravi a mame uz triletou holcicku. Ale rok se snazime o druhe a nejde to. Chodim na genetiku na Letnou do Prahy. Katka

kinos
31. říj 2015

@zirafka1988 V klidu, já neměla celé těhu žádné příznaky 🙂 🙂 🙂.

kinos
31. říj 2015

@veverka.terka A jak dlouho se čeká na výsledky PGD?