Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
30. led 2016

@kinos JJ, úplně stejně 😉

barboratov
2. únor 2016

no tak dnes nám bylo řečeno, že jedině IVF a ,že mám zvýšenej cukr takže asi na 90% cukrovka..no samo lepší ☹ tak přemejšlím jestli své úspory dát to "riskantního podniku" a nebo se spokojit jen s tím jedním kindošem co už mám 😒

barboratov
3. únor 2016

holky prosím Vás IUI posdstopila jste některá úspěšně i když spermio nebylo moc dobrý?? nebo s dárcovským spermatem?? díky moc

jawuna
3. únor 2016

@thebe Tak už víš? Napjatě vyhlížím...

thebe
3. únor 2016

@jawuna Ju, tak uz mam i z krve potvrzeno, ze to nedopadlo. Ale neztracim nadeji, pristi cyklus to vyjde ;)

jawuna
3. únor 2016

@thebe Je, to je mi lito 😒 ale zas mate kde brat 😉 To je dobře, že tomu věříš, to je základ 😎

thebe
3. únor 2016

@jawuna Ju, jeste na 4 pokusy mame zasobu, tak to by bylo, aby nebylo 🙂 Jen jsem doufala, ze mi vydrzi na vicero potomstva 🙂

jawuna
3. únor 2016

@thebe Určitě jo, my jsme měli míň a máme 2 ;) zatím 😀 😀

jankadvor
4. únor 2016

Holky, nevíte co znamená, když Vám navrhnou odložit transfer o měsíc? A nevadí, když si ho nechám udělat hned?

thebe
4. únor 2016

@jankadvor Mne to puvodne taky Texl doporucoval, ze se telo zbavi hormonu a kdyz je moznost hyperstimulaku, ze se transfer v danem cyklu vubec nedoporucuje. Nakonec jsem se po cetbe nekolika diskuzi rozhodla pro cerstvy transfer, ale nedopadlo to. Leden byla nejaka spatna konstelace hvezd. Co jsem ve skupine "IVF v lednu" tak nam cerstvy transfer nedopadl ani jedne :/ To ale samozrejme nemusi vubec nic znamenat, jen se nam tu 50 % statistiku nejak nepodarilo naplnit 🙂

jankadvor
4. únor 2016

@thebe Jé, tak to doufám, že jsem neudělala blbost, že jsem to neodložila 🙂

thebe
4. únor 2016

@jankadvor Nekdo to musi zlomit ;) A uz je unor a do neho taky vkladam nadeje 🙂 Drzim pesti!

jankadvor
4. únor 2016

@thebe Děkuji 🙂 Budu moc ráda, když se to povede 🙂 A všem snažilkám také držím pěsti 🙂

dadakin
4. únor 2016

@thebe mě se zadařilo jenom při KETU na čerstvý transfer nikdy

jawuna
5. únor 2016

@jankadvor držím palce! 😉

jawuna
5. únor 2016

@thebe @jankadvor V Heliosu mi to vysvětlili tak, že je lepší ten transfer odložit, že je po stimulaci horší sliznice a jsou nějaké jiné hladiny hormonů....a že mají embryjka větší šanci v přirozeném cyklu potom. Ale asi to nebude o moc, to by ty čerstvé transfery vůbec nedělali...

thebe
5. únor 2016

@dadakin Budu v to taky doufat, ze KET nam vyjde 🙂

jawuna
15. únor 2016

Holky tak jak pokračujete?

jankadvor
15. únor 2016

@jawuna U mě pobolívání v podbřišku, jeden den se mi motala hlava, mám citlivá prsa a těším se na pátek 19.2., kdy mi budou brát krev a zjistím jak jsem na tom s maličkým 🙂 Držím mu pěsti a věřím, že se uchytil a nepustí se :-* Přikládám i graf BT, který mám jen pro kontrolu teploty 🙂

jawuna
15. únor 2016

@jankadvor Sice tomu moc nerozumím, ale držím palce 😉

evabrno
16. únor 2016

Ahoj holky,mě čeká transfer v heliosu ve čtvrtek.mám za sebou jedno neúspěšné ivf na obilnaku,tak doufám,že tady to vyjde.Máme zamražené 3 embrya.Všem přeji hodně štěsti 🙂

thebe
16. únor 2016

@jankadvor A uz jsi testovala?

jankadvor
16. únor 2016

@thebe Ahoj, ne testovat budu až nejdřív ve čt ráno 🙂

thebe
16. únor 2016

@jankadvor Tak drzim pesti ;)

jankadvor
16. únor 2016

@thebe Děkuji 🙂

jawuna
17. únor 2016

@evabrno Taky moc držím palce!!!

jawuna
18. únor 2016

@evabrno Tak co,jaký to bylo? 😉 Co embryjko?

evabrno
18. únor 2016

@jawuna Ahoj,byl to mazec s obilnákem se to nedá porovnat,myslím ta technika a komfort,byla jsem nadšená jak vše sleduješ na obrazovce a pak ta fotečka 🙂 ,embryjko jsme měli geneticky vyšetřené,tak snad se chytne 🙂 🙂 .transfer mi dělal Texl,byla jsem ráda

jankadvor
18. únor 2016

Tak holky bohužel ☹ Od 18.2. jsem 1DC ☹ A vše znovu. Takže v pátek prý stejně musím na odběry, a pak prý mám zkusit ještě transfer toho mraženého embrijka. Raději bych to odložila na jindy. A poradila se s Dr. Texlem. Tak uvidím ☹

jawuna
19. únor 2016

@jankadvor To je mi líto 😒 Určitě běž do toho mraženého, šance je veliká