Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
3. únor 2012

@mimon31 ahojky, myslím si, že je to málo, protože když už si za to platím, tak chcu mít všechny potřebné informace, ale když pak doktor je ve spěchu a pořád už se zvedá k odchodu, tak to není moc fajn. ale příště si dám pozor a nenechám se 🙂 opravdu se zeptám na vše, co chci 🙂

mimon31
3. únor 2012

@veverka.terka ja som len porovnaval ako je to u nas na Slovensku, samozrejme chapem ze setci chceme vediet co a ako. Ale tiez treba chapat ze den ma iba 24hod a pacientov je vela. Podstatne je ze su tam profici.

daguli
3. únor 2012

@mimon31 Uplne s tebou souhlasim 🙂 A jak se vam vlastne dari? Je neco noveho?

daguli
3. únor 2012

@veverka.terka vis jak se to rika-lina huba, hole nestesti 😀
A kdypak vlastne jdes na dalsi navstevu? Ptala ses na ty leky-ja jsem si pichala od prvniho dne cyklu do 12 dne cyklu, mela jsem diferelin a merional a ten 12 den pregnyl.

daguli
3. únor 2012

@veverka.terka A me spatne nebylo vubec,akorat me ke konci trochu bolelo bricho,jak bylo nafoukly-mivam nabeh na hyperstimulak..ale v Heliosu to nastesi umi docela dobre zvladnout,pichli mi nejakou injekci a skoro jsem o tom ńevedela...

jananovacek
4. únor 2012

Dobre ranko, prebila jsem svoji trpelivost a vydrzela to az do 10. dne 😀 a je to tam!!!! // 😎 Vim, ze to jeste neni vyhra, ale je to dobry zacatek 😵

jananovacek
4. únor 2012

@veverka.terka Veverko, my jsme se taky vyptavali, co nas zajimalo a pan primar nam venoval tolik casu, kolik jsme potrebovali. Urcite to neni tak, ze by vas chtel nejak sidit...Zduraznovala mi to v Heliosu i koordinatorka i embryolozky, at se hlavne ptame a mame jasno, tak se fakt ptej 🙂

jananovacek
4. únor 2012

Co jste delali, kdyz jste zjistili, ze jste tehu? Ja nemuzu delat nic 🙂)))

danielahe
4. únor 2012

@jananovacek velka gratulace 🙂 k testiku. ja bych nic nedelala,asi bych jen nejradeji odpocivala a jedla 😉

jananovacek
4. únor 2012

Dekuju moc. Valim se a usmivam se jak blbecek 🙂)

veverka.terka
4. únor 2012

@jananovacek to je krásný!!!gratuluju!tak hlavně ať vše pokračuje, jak má 🙂

veverka.terka
4. únor 2012

@daguli jdem tak teďka v pondělí,to už budou i moje výsledky hormon,profilu, takže mi hnedka zrovna naordinuje léčbu, sem moc zvědavá...

veverka.terka
4. únor 2012

@mimon31 jj, máš pravdu... ať jsou informace jakýkoli, hlavní je výsledek! 🙂

jananovacek
5. únor 2012

@veverka.terka @mimon31 Vysledek je hlavni, to je nepochybne....ale po srovnani a zkusenostech mam pocit, ze cesta k cili je v Heliosu mnohem kratsi nez kde jinde. Mela jsem ten pocit i nez jsem znala vysledek testu a ten me v tom samozrejme jenom utvrdil 😀 😎

veverka.terka
5. únor 2012
ivetka77
5. únor 2012

@jananovacek Jani,moc gratuluju 😵 😵 😵 tak se pekne usmivej a odpocivej 😉

jananovacek
5. únor 2012

@ivetka77 Dikyyy 😅

ivetka77
6. únor 2012

@veverka.terka Ahoj,tak jak jsi dopadla?Doufam, ze vysledky dobry 🙂

ivetka77
6. únor 2012

Holky, preji hezky den vsem 😉

jananovacek
6. únor 2012

@veverka.terka Jj, jak jsi dopadla? Ptala ses? 🙂

veverka.terka
6. únor 2012

@ivetka77
@jananovacek
ahojky holky, moje výsledky dopadly dobře, naštěstí a od zítřka začínám brát Proveru....takže příprava v plném proudu 🙂 zeptata sem se na všechno, co sem potřebovala a časem se kdyžtak dál zeptám koordinátorek nebo vás 🙂 ale myslím si, že je mi prozatím všechno jasné. tak teďka už jenom, abych byla co nejdřív u cíle a dopadlo to dobře 🙂 mějte se krásně

veverka.terka
6. únor 2012

a jak se máte vy všichni? venku pořád pekelná zima....brrr....

jananovacek
6. únor 2012

@veverka.terka No ja si rikam, jak se maji ty nase zmrzlinky v tom dusiku, tam je teprve kosa 🙂 Nejraci bych si je nechala zavest vsechny 😀
Koordinátorky jsou taky v pohode, vysvetli co je potreba a taky budes jeste mluvit s embryolozkou behem stimulace - tam jsem si definitivne vsechny informace urovnala a ujasnila 🙂 A nebo ti poradime my, no 😎

pacinkadol
7. únor 2012

Ahoj holky, vas tu ale je🙂 Venku je teda Sibir, to je fakt,ale zase se pekne diva z okna 😀 My uspesne pokracujeme, mimisek je v poradku, ma se cile k svetu 😀
@flyaway Kdepak jsi? A jak se mas? Co Tvuj mimisek?Doufam, ze se dari dobre🙂

daguli
7. únor 2012

@jananovacek My jsme vcera zrovna premysleli,ze by sme mohli vzit ty nase snehulacky na prochazku,kdyz je tolik pod nulou,at nejsou porad v mrazacku 😀

daguli
7. únor 2012

@pacinkadol Ahoj, to je fajn,ze se vam dari,tak pozdravuj prcka v brisku od virtualni tety 🙂 Ja uz se snad taky brzy dockam 😵

ivetka77
7. únor 2012

@daguli Aspon uz zitra budes vedet,jak jsi na tom...ja si na vysledky jeste chvilku pockam...ten cas se strasne vlece... 😅

jananovacek
7. únor 2012

@daguli A kdy budete vedet vysledky?

flyaway
7. únor 2012

@pacinkadol Jojo, nám se daří dobře, děkujeme za optání 🙂 .
Za týden jdu na kontrolu a pak mě čeká screening, tak už se těším, až zas mimouše uvidím 😵 .
No a pak zpět do pracovního procesu, skoro už se těším 😀 .
Zdravím mimiska, ať se Vám vede takhle skvěle i nadále! 😉

flyaway
7. únor 2012

@jananovacek Nádhera! 🙂 Moc gratuluju!!! 😉 Pěkně hlaď bříško a hýčkej se, ať je miminko spokojený 😎