Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

sisik10
24. črc 2016

@ilonaat Hodně štěstí přeju 🙂

doubravka62
24. črc 2016

@lenusaak taky v to doufam 🙂 moc dekuji

ilonaat
24. črc 2016

@sisik10 dekuju moc. Ja taky preju stesti vsem, pac to je hruza, co všechny prozivame 😉

wendissek
24. črc 2016

@ilonaat neboj to vyjde myslím na tebe 😊😊

wendissek
24. črc 2016

@ilonaat já mám ted plnou hlavu steniska ještě 4 týdny přijde mi to jako věčnost😀😀nej si ji dovezeme

ilonaat
24. črc 2016

@wendissek No a ja jeste, abych se nenudila, našla ctyrtydeni kote. Zubozene, hladove 30ti dekove. Tak ho piplam .....a jmenuje se Hugo 😀 ale nakonec je to kocka. No neva. Hugem zustane.
A neboj. Uteče to rychle a budeš ho mit doma. Taky jsme se dockali. 😉

wendissek
24. črc 2016

@ilonaat jede tak at se Hugovi vede dobře lidi jsou svině a nejhorší jsou i mnozirny ve velkým. no šílené me ten pes chybí mam bernskou salasnickou starší damu a když sem se stěhovala s manželem tak zůstala u našich předci ji je už 10 a není na tom dobře ted ji zase budu týden u nasich hlidat.

ilonaat
24. črc 2016

@wendissek jasny chápu. Takhle zustala moje žuža u moji babicky a dedy. Byl ji twnkrat rok když se mi zivot obratil vzhuru nohama a ja jim ji nechala. Ted vim, ze to bylo nej rozhodnuti. Ma se jako princezna a babi s dedou maji pro koho zit. No ale uz taky neni dobra. Ke ji uz 14 let. Je to krizenec vlcaka a staforda. Vytazena z utulku....zlate zvíře. Vděčný za pohled 😉

ilonaat
24. črc 2016

Hokky, jen se chci zeptat.....jsem takovej magor nebo to mate podobny? Vymyslite jmena pro budoucí mimco uz ted? Ja totiz ano a mam i jasno o kočárku a ti kdo vedi co podstupujem na me koukaj jak na magora .....ja v tom mam jasno uz x let. No jasno. Měni se to, ale tak predstava je 😀

wendissek
24. črc 2016

@ilonaat bud v klidu jména máme a i představu o kočárku takže jsme na tom stejně. Vim ze to bylo něj rozhodnuti nasinji miluji on je a ve svých letech by si těžko zvykala na něco jineho

barisej
25. črc 2016

holky sem po ivf kde mi texl zavedl 2 embria dnes sem 9 tt foto je v 4 tt myslíte ze tam sou dve nebo jedno muj gyndar rikal ze vidi jen jedno ale ze je to velice brzo dekuji za radu

lenusaak
25. črc 2016

@barisej netroufnu si to posoudit. Dutinku vidim jednu, ale jestli je to uzv z 4tt je opravdu brzo. Ted jsi v 9tt to so tatim neměla delany uzv na průkaz srdeční akce?

zabbkakvak
25. črc 2016

@ilonaat přeju ať se konečně zadaří.Ja už se těším na září na další a doufam poslední pokus

zabbkakvak
25. črc 2016

@ilonaat Jooo jsem na tom stejně jména připravena.Vymyslena i prestavba bytu aby se vešla postylka jen to dítě chybí :-O

wendissek
25. črc 2016

@zabbkakvak neboj to uteče a zarinje tu co by důl už jste objednání ?by se to je prodlužovalo?

jawuna
25. črc 2016

@barisej Ve 4. týdnu z UTZ určitě jedno nebo dvě nezjistí, ale teď už musíš mít 100% srdeční akci a ta je buď jedna nebo dvě.

zabbkakvak
25. črc 2016

@wendissek jo už mám doma i léky jak přijde v září mrcha hned začneme a tentokrát máme krátkou stimulaci tak to bude rychlí

wendissek
25. črc 2016

@zabbkakvak tak to je paráda neboj ted nám to vyjde

wendissek
25. črc 2016

@lenusaak lenicko jak se vede už si mela nějakou kontrolu já čekám na na mechů dnes jsem.27 DC

lenusaak
25. črc 2016

@wendissek ju dneska jsem byla 🙂 Uroda vypada zatím slibně🙂 mám akorát už dve cysty, ale odsaji mi je při OPU 🙂 píchám 225jednotek, další kontrola ve čtvrtek a to máme už i sezení s embryoložkou 🙂 to už uteče 🙂)))) už se teším jako mala na další transfer, snad se tentokrát zadaří hned ET 🙂

wendissek
25. črc 2016

@lenusaak jeee to je paráda já mám napsaných 150 jednotek přijde mi to i minulé. To vis ze ted bude ET

dragina
27. črc 2016

@lenusaak tak to se tam ve čtvrtek potkáme, taky tam fičím na ultrazvuk ráno 🙂

hajdulak
27. črc 2016

@barisej a ty jsi chtěla zavést dvě embria? jsem myslela, že se od toho upouští... konkrétně v heliosu jsem myslela, že se to skoro neděla ?

lenusaak
27. črc 2016

@dragina a v jaké fazi teď jsi? 🙂

lenejewel89
27. črc 2016

Holčinky ... 17-08 mám ultrazvuk u pana prim. Texla a poradíme se, co dál...každopádně se budu připravovat na 2.KET, tak snad mi pan prim. bude ve všem dobře radit a pomáhat, aby tentokrát dopadl úspěšně. 🙂 A když bude potřebovat ta moje sliznice víc času, tak jí ho dopřeji, jen ať se to podaří ... 🙂

dragina
27. črc 2016

@lenusaak druhá kontrola při stimulaci krátkým protokolem, zítra taky embryoložka 🙂

lenusaak
27. črc 2016

@dragina tak to jsme na tom stejně 🙂🙂

lenusaak
27. črc 2016

@dragina já teda při dlouhym protokolu 🙂 ale jsme ve stejny fázi, abychom se nesešly na pokoji při OPU 🙂

barisej
27. črc 2016

@hajdulak ano na muji žadost sem si nechala dve

misula29
27. črc 2016

Táák akorát jsem odeslala formulář na objednání konzultace do Heiosu🙂 Holky a co všechno jste si s těma vajíčkama nechaly dělat? Jen to icis ? A co je na tom pravdy,že si už můžete zvolit i pohlaví, to jsem tam nikde nenašla .ptám se jen ze zvědavosti asi bych si aspoň nějaký překvápko chtěla nechat 🙂