Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
7. srp 2016

@lenusaak tak to je krásný a urco všechny budou zralý doufám ze u nás to tak taky bude porad sem ve ať su ze s tou stimulaci menopuru zacinam az 11 den cyklu

dragina
7. srp 2016

@lenusaak týýýbrďo, paráda, to bude dětiček na pěkně velkou rodinu 🙂, mých 5 bojovníčků jede dál 🙂, jen mě znepokojuje to bříško, pořád bolí :(

lenusaak
7. srp 2016

@dragina supr pet frči to je paráda!!!!! Ja vyfasovala solu-medrol injekce do svalu. Prevence hyperstimulaku, prý bych na nej měla určo nábeh po tech dávkách. Rikali ze kdyby bricho trochu vic bolelo ať se dostavim hned i kdyby to nemelo nic byt. Tak kdyby to přetrvávalo nechceš radši tajit na kontrolu? :-/

dragina
7. srp 2016

@lenusaak když to sečteš, kolik jsi nakonec do sebe dala těch jednotek? Já si to vždycky po každém IVF psala, pro svoji představu 🙂. JJ, už jsem domluvená, že zajedu do nemocnice na ultrazvuk pro můj klid, abych věděla, že je vše OK a můžu se v klidu připravit na úterý na mimi 🙂

lenusaak
7. srp 2016

@dragina vychazi mi to na 3675jednotek. Tobě? Jinak jeto dobře, že půjdeš na kontrolu, ujistiš se, že vše bude ok🙂

lenusaak
7. srp 2016

@wendissek Vendi nebud ve stresu.. To je už jedbo kolikaty DC..dokud budes pichat menopur, telo si bude myslwt, že je v prvni polovine cyklu. Vědí co dělaji

dragina
7. srp 2016

@lenusaak Tééd Leni, tak tak to je dost. Já js teď měla 2.550 jednotek, teď nejmíň z předešlých IVF - 3.000 a 2850 jednotek.

wendissek
7. srp 2016

@lenusaak jenže já zatím picham porad dipherlin menopur začnou az zítra a to sem 11 DC snad ví a bude to dobrý. Sem rada ze mas tak krásný počet

ilonaat
7. srp 2016

@lenusaak krasna úroda. ....ted uz bude jen dobře 😉
@wendissekneboj se. Nedelej si hlavu a nech to na nich. Soustred se jen myslet na to jak to bude vsechno krásný. .... 😉

zabbkakvak
7. srp 2016

@wendissek tak snad vědí co dělají 😉

zabbkakvak
7. srp 2016

@ilonaat super gratulka myslím na tebe určo vše bude jak má byt 😉

zabbkakvak
7. srp 2016

Holky jak se dává to srdíčko?

lenusaak
7. srp 2016

@ilonaat juu a ja tobě gratuluju k testíku. Držim palce ať je vše v pořádku. Ty obavy nas bohužel budou provázet kor, když v minulosti byl neuspěch. Musíme doufat ale ve šťastnější konce!!! Takže moc moc držim pěsti

ilonaat
7. srp 2016

@lenusaak dekuju moc. Taky ti moc drzim pěsti. ....ted uz to dobre dopadne. Mas skvele našlápnuto 😉

dragina
8. srp 2016

@lenusaak Leni, dnes sis určitě na drobečky volala, že? Čekám na zprávičku.

lenusaak
8. srp 2016

@dragina ahojik. Ano z 12 máme 6, tak snad se jich do pátku udrži co nejvíce. Zitra budu držet pesti ať vydrželo všech pet a na uspěšný transfer!!!!

dragina
8. srp 2016

@lenusaak Jejda, takový úbytek, hmmm. I 6 je pěkné číslo a teď se ví, že to jsou ti nejsilnější, takže to dotáhnout do konce. JJ, na zítra se už moc těším, sice moc ne na to zavádění, ještě do toho trochu bolavého bříška, ale to dááám 🙂

lenusaak
8. srp 2016

@dragina a byla si na té kontrole? Mě teda to břiško taky doost bolí :-/ dneska mi pichli v Heliosu ten Solu- medrol a zitra ještě jednou. Jinak ležim. :-/

dragina
8. srp 2016

@lenusaak jj, byla včera - vaječníky zvětšené a troška tekutiny, prý normální po stimulaci a odběru, dnes je to lepší

lenusaak
9. srp 2016

@dragina myslim na Tebe!! Pisni jak dopadla kultivace a transferek!!!

dragina
9. srp 2016

@lenusaak Tak už to všechno víš - ráda jsem Tě viděla 🙂 . Zítra se budu těšit na tvé počty 🙂

wendissek
9. srp 2016

@dragina tak co kocko jak si dopadla ?

lenusaak
9. srp 2016

@dragina máme na sebe štěstíí 🙂))) podám info, ty si zatím užívej ,,těhulkování" 🙂

wendissek
9. srp 2016

Ach jo holky a je když tam jdu tak štěstí nemam

dragina
10. srp 2016

@wendissek Wendissku, psala jsem mé výsledky na emiminu - sofka34 🙂

wendissek
10. srp 2016

Me vuuubec nenapadlo ze to ses ty 🙂tak to je krásný a co dnes jak dopadli ještě ty dva bojovníci?

dragina
10. srp 2016

@wendissek Wendi, další dva se mrazit nebudou, asi kvalitka nic moc, nevadí, i tak je to pro mě obrovský úspěch, a budu věřit, že už nebudou potřeba 🙂.

wendissek
10. srp 2016

@dragina to vis ze to dobře dopadne a mas ještě pekne i na sourozence 🙂

ilonaat
10. srp 2016

Ahoj holky. Tak z dnesni mrve potvrzeno tehotenstvi. Hladina HCG 450. Tak a ted opet strach.....vubec jsem si neoddychla, kdyz tu kolikrat vidim, ze radost je předčasna.....chjoooo. Na vás vsechny myslim a sleduji vas 😉

petra_r_
10. srp 2016

@ilonaat Ili, nebyla jsi nahodou dneska v Heliosu si pro utrogestan???