Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

sisik10
11. srp 2016

@ilonaat No to mě asi řeknou zítra podle mě, asi příští pátek. Uvidím minule mi prošvihli ovu tak tam jdu dřív 8DC. No já už čekám 3 měsíce ☹, pak mi řekl ml. Texl ai Fiklová, že mám cystu dermaiodní a měla jsem mít laparo. Nakonec prim.,že byl špatnej UT nic tam není. Tak jsem měla jít v červnu, ale zas prej polyp v děloze. HSK minulej měsíc polyp tam nebyl, mam jinej tvar dělo. Tak proto to jim to tak ukazoval ten UT. Ach jo Nakonec jsem zdravá, ale ty nervy 😒 Proto mám z toho zítřejšího UT trochu strach tak uvidím

dragina
11. srp 2016

Děvčátka, copak je s MUDr. Filkovou? Proč se Vám nezdá? Nelíbí se Vám jen její chladný přístup nebo i pochybujete o jejich doktorských schopnostech a dovednostech? Já ji poprvé viděla teď na ET, tak snad vše bude OK 🙂

@lenusaak proto jsem si nechala udělat UZV ještě před ET, abych taky měla jistotu, že je vše OK. Před ET mi dělali jen UZV přes břicho, aby zjistili, jak je položená děloha, a vaginální až po transferu. Když si požádáš o ultrazvuk před ET, určitě Ti ho udělají, možná bych si zašla už dneska, abys na zítřejší velký den byla už pěkně připravená.

doubravka62
11. srp 2016

Holky stalo se nektere z vas ze ste po neuspesnem transferu dostaly mensez ale jen velmi slabe?mam to uz 5den ale jen malo asi blba otazka ale nemuze to mit nejaky spatny vliv na ket co me ceka?po kazdem transferu jsem to mela tak normalne nekdy az dost ale ted jen slabe jsem stoho nesva..

ilonaat
11. srp 2016

@doubravka62 Bud v pohodě. Ja to teda mivam slabe vzdycky a naopak jsem to pri neúspěšném Ket mela silny az jsem myslela, ze umřu. Neboj se nic. Oni poznají co a jak. .y jsme transfer odložili, pac mi řekli, ze se jim nezdá byt standartni a lepsi je počkat. ...Nenervuj. se. Oni to maji pod kontrolou 😉

doubravka62
11. srp 2016

@ilonaat sem klidnejsi psala jsem si do heliosu a pry to nekdy tak byva ze to mam zminit pri kontrole ale mam byt v klidu tak snad to bude ok 🙂 uz aby byl transferek nemuzu se dockat 🙂 ale moc dekuji za povzbuzeni ;)

wendissek
12. srp 2016

tak me spineni ničemu nevadí nesmí to byt krvácení foliky nic moc na jedné straně 4x6 mm a asi 6 drobných a na druhé 3x6 mm a 4 asi drobné

ilonaat
15. srp 2016

Ahoj holky, tak jak se mate? Co je noveho? Povidejte.....

wendissek
16. srp 2016

@ilonaat ve čtvrtek mám další kontrolu a snad mi řeknou kdy bude odběr moc dobře na ten menopur nereagují tak jak na merional co ty mamco jak si to uzivas

ilonaat
16. srp 2016

@wendissek no i tak to snad bude dobrý. ....moc na tebe myslím, prozivas podobny trable co u stimulace ja.
No ja, jak se citim? Desne. Jsem na nervy. V nedeli pujdu teprve na ultrazvuk. To budu 6+0 a to je asi jeste brzo na srdicko. Nektery holky uz mely, ale ja urcite mit nebudu, abych se tech nervu nezbavila. Nemam vubec žádný priznaky, coz me taky děsi. Jen me mirne boli prsa jako pri menses a picha podbřišek. Tak bych chtela mit aspon 3 měsíce za sebou. I kdyz nervy stejne prej neprejdou.....Tak ve ctvrtek dej hned vedet, jak jsi dopadla. Budu na tebe myslet 😉

wendissek
16. srp 2016

@ilonaat neboj dam já si ted užíván starosti dnes me dovezou asi 20 kg masa tak to musím naporcilovat nacystat se zeleninou ovocem atd 🙂. Ted dovezlo ppl hračky ,obojek,vodítko,misky atd já už se toho víkendu nemůžu dockat

lenusaak
16. srp 2016

U mě noveho akorat to, že transfer se nekonal kvuli OHSS ☹ ani jsem si nemusela o kontrolu rikat. Automaticky, že byl ET tak Texl ml.řekl, že to překontroluje to břiško. Už jsem ležela na lůžku s plným močáčkem a nakonec nic ☹ se nedočkám. Mrazačky máme tedy 4. 🙂 už abych to dostalaaa a mohl byt KET...

@ilonaat ty nervy naprosto chapu. Vzhledem k ZT v 10tt v květnu si další těhu vůbec neužiju ☹ budou to jen samé nervy..dneska se mi zdal sen, jak jsem chodila na ultrazvuky na srdíčko. Uplně jsem tomu všemu podlehla a nemyslim na nic jiného a je to špatně. Do toho mám těhotnou sestru, kdybych nepotratila, byly jsme stejně tehotne, byly jsme od sebe jen týden. Takhle na ni koukam a na to jeji briško a říkám si, takovy jsem mohlamít taky a prepada mě depka. Tesila jsem se na transfer a ten mi zrušili. Mám nějaké smutne období, takovy pocit nensplněne touhy, prázdnoty, stereotypu...vim, že mi v krvi koluji hormony, takze ty pocity jsou dost zkreslené tím. Ale víte jak...myslim, že se tu chápeme navzájem.

wendissek
16. srp 2016

@lenusaak berusko jsme na tom stejně predevcirem sem chytla chysterak ze se na vše vykaslu ze to ztraceny mimino nechci je zvytecne vyhozene peníze a nic z toho ze kdybych si raději užila někde na zábavě uděláme lip a ještě usetrime paknme vše mrzelo ale prostě na vše myslím a nedavam to pak jsou dny kdy jsem ok

ilonaat
16. srp 2016

@lenusaak To vis ze te chápu. Tyhle pocity jsem mela uz lred tremi lety po fisku s prvnim ivf a vzdycky po transferu ted jsem byla hotova, ze to nevyslo. Ta prazdnota, pocit vyhoření, selhání. ....toho ze chlap ma spermio super, tak to zrejme kazim cely ja. Ze neksem schopna udrzet dite. Horsi je, ze porad se citim stejne. Mam furt pocit ze je neco spatne a raději se odmitam smirit s tim, ze jsem tehotna. Vzdycky si vzpomenu na tebe a tvuj desaty tyden a nekradej bych na pul roku usnula. To ze transfer nebyl, je jedine dobre. U me byt rozhodne taky nemel, ale zanedbali to. Bohuzel i helios pochybyl. Ale nevadi. Vsichni jsme jen lidi a co se ma stat, stane se. Ty se ted zkus dat trosku dokupy.2 at jsi pripravena a v plne sile na mimco. Ja jsem si pred ket objednala hynex a oila kontryhel. Tak jen pro pocit a vyslo to. Vyhrano nemam, ale udelala jsem maximum.Se segrou se raduj. Vim, je to slozity, ale uvidis, ze ty kocarky budete vozit spolu. Vazne te chapu a je mi to moc lito, jak se citis. Ale v nasi skupince, to zname vsechny.....je to boj a vecne nervy.....

@wendissek Skvěle, bude dalsi barfista.... uplne ti zavidim stendo. My uz mame dospelaka jako hrom, ale pamazuji si to obdobi. Bylo nam skvěle. ....az tak, ze jsme ho rozmazlili natolik, ze nevydrzi chviki sam. Na to bacha 😉

wendissek
16. srp 2016

@ilonaat to právě budu dávat bacha jo my barrovali i s bernackou ted byli naší týdne na dívčí a já ji mel týdny zas pro sebe u nich tak moc mi chybí ale je ji už 10 už chukaj moc nemůžu a u nás by si nezvykla a naši by ji jen tak nedali. Chceme navštěvovat psi školku tu jsme chodila i s ni aby byla socializovana ale bídě si zvykat aby vydržela i sama

lenejewel89
16. srp 2016

Holky zitra v 07:00hod. nastup na hysteroskopii, snad pujde vse hladce... 🙂

wendissek
16. srp 2016

Neboj půjde myslím na tebe

ilonaat
19. srp 2016

Ahoj holky, nevite, jestli berou v heliosu krev i v nedeli?

doubravka62
19. srp 2016

@ilonaat neberou ptala jsem se na to 🙂

wendissek
19. srp 2016

@ilonaat zlaticko asi ne já jdu zítra na kontrolu už abych se dozvěděla kdy bude opu jsem 13 den stimulace

ilonaat
19. srp 2016

Dekuji, tak nevim, proc mam jit na ultrazvuk v nedelit, kdyz mi nemuzou vzit krev, jestli hcg roste. To ne. Se přeobjednam. Ja jsem sice nedeli navrgla sama, aby mohl jit i pritel, ale lelsi to bude i s krví nebo nevim teda. Jsem z nich uz jelen@doubravka62

@wendissek Tak potom hned dej vedet. Ja jsem byla na opu asi az 19ty dokonce. Takze mas jeste cas. Ja vim. Je to nekonecneee. Ale uz se blizis 😉

wendissek
19. srp 2016

@ilonaat je to šílene nekonečné a ty už si ale na krvi byla ten 12 den ne te už by si mela jít jen na utz jak na tom mimisek je

doubravka62
19. srp 2016

@ilonaat ja me tenkrat vychazela krev na nedely a bylo ni receno at dojdu v pondeli ze v nedely odbery nedelaji,ale treba jsi vyjimka a nekdo tam bude kdo ti ju veme.

ilonaat
19. srp 2016

@wendissek
@doubravka62 No byla jsem na krvi, ale holka co je se mnou skoro jen o dva dny byla dneska na ultrazvuku, sice mela predtim problem se spinenim a brali ji i krev. Tak bych byla i rada, kdybych vedela ze hcg roste. Jako jsou to nervy silene....Zavolam tam zitra a zeptam se. Diky holky. Vendy vydrz. Za chvíli se ti to bude zdat, ze to bylo neskutecne rychly 😉

wendissek
19. srp 2016

@ilonaat děkuji zlato neboj zkus se preobjednat at ti vezmou i krev a ty si ses jistější moooc na tebe myslím my zítra po kontrole jedem pro tu baši princeznu už se tesim

wendissek
20. srp 2016

Tak v pondělí další kontrola doufám ze už opravdu poslední a ted jsme dojeli konečně domu a už jsme doma tři 🙂 :-*

ilonaat
20. srp 2016

@wendissek Ňuňanek nádhernéj. Určítě vam přinese štěstí. Nam doufejme takhle přineslo štěstí nalezene a zachráněné kotě :-*

wendissek
20. srp 2016

@ilonaat to vis ze ano už at je zase pondělí už sem z te stimulace nanervy

wendissek
20. srp 2016
ilonaat
21. srp 2016

Dobrý ráno Tak jsem si dneska v 5 rano dala prasky a jeste si na hodinku lehla. Vstala jsem a sla na zachod a malem me trefil šlak. Spinila jsem. Rikala jsem si, ze je to v haji. No naštěstí jsem se nepreobjednala a jeli jsme na ultrazvuk. Pak uz jsem nestipinila vubec. Doktor me ujistil, ze je to ok, ze si toho nemam vsimat. Ze to muze byt menses, ktery se jeste chce hlasit o slovo Prcek ma 6mm a hlavne uz problikavalo srdicko. Jsem 6+0, ale odpovidam pry 6+1. Je mi skvele. Pro tuto chvíli ze me ten stres opadl.
Co vy holky? Jak je?

wendissek
21. srp 2016

@ilonaat tak to je paráda sem mooooc rada hlavně klid