Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonaat
29. zář 2016

@zabbkakvak parada. 4 uplne stac, záleží na kvalitě, ne kvantite a drzet se urcite budou. 😉... a jak je ti? Vse ok? Myslela jsem na tebe. .. tak jsem rada, ze jsi napsala....

zabbkakvak
29. zář 2016

@ilonaat ještě trochu bolí břicho ale jinak dobrý.Zitra už to bude určitě ok i minule mě ještě den po odběru trochu bolelo ale pak už dobrý.Jsi hodná že jsi si na mě vzpomněla 😉

fonamor
29. zář 2016

@zabbkakvak ahojky🙂... ttak jsme se tu sešly, no paráda, mášš oplodněné 4, bezva... Doufám, že se v pondělí uvidíme a probereme tto. PS: mám už když ttak objednaný sá, tty víš🙂))..břicho mě taky trochu bolí, ale dá se to vydržet. Pa Bára

zabbkakvak
29. zář 2016

@fonamor ahojik 🙂 A tobe co řekli?Volala sis tam?Taky doufám že se uvidíme v pondělí nebo úterý.Jeste nevím kdy to mi řeknou asi v sobotu nebo v neděli podle toho jak na tom budou prcci 🙂.Zitra už břicho nebude bolet uvidíš.Paaa

fonamor
29. zář 2016

@zabbkakvak my máme ze 7 vajíček oploddněných 6, tak doufám, že aspoň jeden zabojuje a nedá se🙂... pojedeme do Brna už v neděli odpoledne, tak doufám, že to proběhne v pondělí, a%t tam nemusíme být zbytečně o den déle. Určo se potkáme, těším se a drž se, muck))

absintka19
29. zář 2016

Ahoj, taky jsem byla v Heliosu v Brne, celkem po 1.stimulaci 7 mrazaku blastocysty krasne, mela jsem hyperstimulak tak jsme sli na KET, podarilo se napoprve, dnes 8+0tt tak snad bude vse OK. Helios bych nemenila !

ilonaat
29. zář 2016

@absintka19 parada....koooc gratuluji a at jste zdravi !!! 😉

zabbkakvak
29. zář 2016

@absintka19 Gratulka a opatrujte se.Nam se taky zadařilo na poprvé ale bohužel to bylo biochemické ☹ mrazacky jsme neměli tak ted to snad vyjde az dokonce.

zabbkakvak
29. zář 2016

@fonamor tak to máš parádní určitě nám to teď klapne :-*.Vsak si písnem kdy budeme mít ET.Tak aspoň by jste si užili Brna o jeden den víc 😉

fonamor
29. zář 2016

@absintka19 gratulace letí a držte se🙂...

lenejewel89
30. zář 2016

Holky Heliosačky platí se za injekce na podporu sliznice nebo i za jiné co se píchají před KETEM a popř. kolik? Děkuju.

lenusaak
30. zář 2016

@lenejewel89 plati no, za Pregnyl neco pres 100,- a za menopur za jednu ampulku v ply palbe tušim neco kolem 500🙂

doubravka62
30. zář 2016

@lenejewel89 ja platila za pregnyl 150kc a zitra na ket 🙂

absintka19
1. říj 2016

Drzim palecky, vsem dekuji :*

fonamor
2. říj 2016

@zabbkakvak ahojky,tak dnes volali manzelovi z Heliosu,ze si mame rano v osm volat a kdyby uz zitra,tak v deset mam byt na klinice. Samozrejme opet nalacno,kdyz to bude s narkozou. Jak jste na tom vy? Volali jste vcera a jak jsou na tom prcci?

zabbkakvak
2. říj 2016

@fonamor čauky jj volala jsem a bylo to umění se dovolat.Říkala že dvě jsou zatím tak jak mají byt a zbylí dvě jsou trochu pomalejší ale že se ještě můžou schopit tak jsem zvědava co zítra řeknou mam volat v 8.00 a ještě ten den bych šla na transfer ale kdy to ještě nevím.Tak na konec fakt s narkozou.Tak nevim jestli se tam potkáme ty tam budeš docela brzo.Já minule byly na 12.00 tak si myslím že zase budou chtít aby jsem tam tak nějak byla.A dali ti utrogestan?Jak se vede vašim prckům?Budeš nechat mrazit?

zabbkakvak
2. říj 2016

@ilonaat zítra na tebe budu myslet tak písni jak jste dopadli 🙂

ilonaat
2. říj 2016

@zabbkakvak dekuju, ale ty mi daj vedet driv. Budu na tebe myslet. Ja byla na transferu cerstvym ve 12 mrazenym v 10. Tak oak hned podej info. Drzim pesti moc moc moc.

zabbkakvak
2. říj 2016

@ilonaat jasan dám vedet snad jen dobré zprávy.Hele mám možná hloupý dotaz.Psala kamoška jestli pujdem zítra do kina.To by ani tak nevadilo v kině se jen sedí ale je to na fiim Anthropoid to je takové válečné atentát na heydricha tak nevim jestli jít hlavně teda kvůli psychice.Určitě víš jak to myslím

ilonaat
2. říj 2016

@zabbkakvak chapu Te. Ale ja jsem zase takova, ze vim ze je to film a nerozhodi me to. Holka. Hele. Ono co se ma stat se stane. Po prvnim et jsem jen lezela a byla opazrna a bala se jít curat. Po prvnom ket tak napul a po druhym ket? Bydleli jsme v byte, kde byla nahlasena predesla nájemníce. Mela velky dluhy a prisli exekutori a doma nam vsechno sebrali. Nezajímalo je ze to neni jeni. Ja byla doma sama den po ket. Za tri dny jsem malem boirala. Praskl mi klinak a auto neovladatelny. Nemela jsem sebou ani tel tak jsem sla 12 km pesky se psem domu. Paty den jsem malem prejela psa. Takze jsem si urvala kolo abych ho zachránila. Na polocakty jsme cekali 5 hodin. Jako nervy uzasny ze vseho. A podivej. Povedlo se. Takze delej vsechno co uznas za vhodne. Nic neni spatne..... 😀

zabbkakvak
2. říj 2016

@ilonaat no tak to jsi měla pestré :-O.Při prvním jsme na tom byly stejně taky jsem měla strach se skoro i pohnout 🙂 a vidíš stejně to k ničemu nebylo.Tak ok teď nebudu zas uplně takto opatrná.Akorád na neschopenku musím v práci taháme docela těžké věci tak to musím no .

ilonaat
2. říj 2016

@zabbkakvak jj. Ja ksem na neschopence taky a to ja mela klidek. ..... to jasny. To bez. Ale proste fakt to tak ber. Jestli se to ma uchytit tal se to uchyti.... 😉 Pevne věřim, ze uz se dockas ♡

wendissek
2. říj 2016

Ano co se ma stát se stane a ja se tesim az me zítra řeknou at vysadim léky a začínáme se snažit sami teda ne snažit ale nehlidat se a hlavně si půjdu pro nové tetování spojene s ivf

ilonaat
2. říj 2016

@wendissek Vendulko ach joooo. Ja vim ze jsi statecna, ale zaboli to. No jeste pockej do zitra co a jak. A az pak si zacni uzivat. 😉 Ja uz doufam taky budu moct vysadit leky. Uvidim zitra na screeningu.
My ted resime jiny dilema. Pritel se mjou tak nekal nechce nic mit. Ma strach. Noooo ale to je asi na jiny povidani.....

zabbkakvak
2. říj 2016

@wendissek Kolik IVF máte za sebou?Tak přeju aby se zadařilo když se nebudete hlídat 😉

wendissek
2. říj 2016

@zabbkakvak dvě ale před tím sem 2x otěhotněla přirozené jen vždy zt

wendissek
2. říj 2016

@ilonaat hele u nás je to takto od prvního ivf či bylo v dubnu sex nic moc statecna sem ale vsers me to hodně dostalo

ilonaat
2. říj 2016

@wendissek jasny ze te to vzalo. Koho by ne, kdyz se o neco takovyho snazi. Ale jak rikam. Zacneme smitnit pripadne zitra ju?
No sex. Me prijde ze ksem tlista hnjsna a on me nechce. Proste dneska jsem se uplne rozbrecela. Ujistuje me ze se jen o me boji a ze to neni jak to citim. No ale ty hormony a ja rvu i ted jak to pisu....

zabbkakvak
2. říj 2016

@wendissek tak to mě mrzí ☹ ale neboj určitě se zadaří 😉

zabbkakvak
2. říj 2016

@ilonaat jo ty hormony jsou svině.Ale určitě mu věř že má strach však si to pak vynahradíte 😉 .