Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
2. říj 2016

@zabbkakvak hele je mi 24 bojujeme už přes rok lonj v červenci na konci 9 TT jedno zt v prosinci v 11tt druhy v dubnu první ifv v srpnu ted druhy a vždy stejný výsledek zustalobjedno embryí a nechytlo se takže já se nevzdavam a chvilku to zkusime sami at si odpocnu od leku

zabbkakvak
3. říj 2016

@wendissek jee ty jsi taková mlaďounká🙂.Máte toho teda dost za sebou za ten rok a něco.Tak přeju ať se povede tedka přirozeně a až do konce.

wendissek
3. říj 2016

@zabbkakvak snad ano uvidíme ale opravdu už potřebují pauzu a nehnat se za tím jedním

fonamor
3. říj 2016

Ahoj holky,tak u nas spatny,oplodnilo se 6 vajicek a dnes 5 den kultivace neni zadne dost vyvinute k ET. Mame volat jeste zitra,ze to jedno embryjko je takove vice,ale dnes nam rekli do telefonu,at s tim spise zitra nepocitame nez pocitame. Bere se to uz jako druhy IVF nebo ne,kdyz teda k nicemu nedojde?

wendissek
3. říj 2016

@fonamor ahoj To je mi líto ale zkus věřit u nás to bylo stejný jen me odebrali 21 oplodneno 13 a 6 den bylo 1 ten paty vhodné žádné . a ano bere jinak pokud by si to nechtěla jako druhy pokus musíš si doplatit veškeré léky atd jako samoplatce

zabbkakvak
3. říj 2016

@fonamor ahojky jjjj tak to mě mrzí ☹ ach jo.To teda vůbec netuším jak to berou.Ale když tam budu a budu mluvit s Koordinátorkou tak se ti můžu zeptat jestli chceš.

fonamor
3. říj 2016

@zabbkakvak a jak jste dopadli vy? Drzim palecky a urcite dej vedet,verim,ze dneska pujdes na et a jeste budou snehulacci. ... Dekuji,zkus se pls zeptat.

fonamor
3. říj 2016

@wendissek dekuju za info,no snad po novem roce do toho vlitneme zase. Byl to nas druhy pokus.. Zustaneme tedy jeste dnes v Brne a zitra uvidime,ale jsem realista. Ty uz jsi po ET?

zabbkakvak
3. říj 2016

@fonamor tak jsem tam volala a 2 jsou ve formě blastocysty tak to se mi ulevilo.Dnes jdu ve 12 hod.na transfer a jedno se zamrazi.Na ty ostatní 2 si mám zavolat jeste zítra ale ty asi bohužel nic ☹.Jo tak se poptam a písnu pak

fonamor
3. říj 2016

@zabbkakvak super,budu na tebe moc myslet,urcite to ted klapne.. A mrazacek se hodi,mam radost zs tebe. Tak mamino,bud dnes statecna a pisni,muuck.

zabbkakvak
3. říj 2016

@fonamor jeee děkuji.Mrzi mě že tobě to nevyšlo byly by jsme na to dvě maminy.Ale ještě to nemáš stracene třeba ten jeden bojovník se do zítřka probojuje 😉.Jasan písnu B-)

wendissek
3. říj 2016

@fonamor já už dnes byla na krvi na hCG ale vim podle testu ze je negativní ještě tomu jednomu ver vim ze je to těžký my az v létě chci si na jaro vyžádat lázně a pokud nevyjde přirozené tak třetí pokus v létě

lenusaak
3. říj 2016

@fonamor to me moc mrzi, ale naděje umírá poslední. Třeba alespoň to jedno zítra mile překvapí. Jinak ruku do ohně bych za to nedala, ale tušim, že jsem četla, že jeden IVF cyklus začina stimulaci a konči transferem. Pokud k transferu nedojde, nepicita se to jako jeden cyklus a ani nic nedoplácíš.

korticka
3. říj 2016

Ahoj holky...nevíte jak to chodí v Heliosu, když se chceme nechat vyšetřit na imunologii?
Já vím že Texl to moc nepodporuje, že stejně jen všem nasadí Prednison, ale byla jsem ted u své gynekoložky a nechala si napsat žádanku na reprodukční imunologii do Podolí,kde to vyšetřujou dopodrobna. A ted nevím co na to řekne Texl, protože vím že oni z Heliosu posílají na imuno kliniku v Brně s kterou spolupracují 😉

leoseeeek
3. říj 2016

Ahojte...tak u nas devet vajicek, sedm oplodnenych a dnes 5den, je jednove stadiu blastocysty, ovsem jen na zacatku, a mame se rozmyslet, zda zavest. Pry se i takove zavadi... Dalsi jedno se mozna jeste probojuje, to si mame zavolat zitra.

wendissek
3. říj 2016

@lenusaak leni není to tak ted jámě to řešili ve skupince na emiminu kocka byla v heliosu odebrali ji myslím jen 3 vajíčka ale jen jedno bylo zrale alennwoplodnilo se řešila s helioswm co dal a aby se nepocital ten ciklus doplatili vše a napsalo se to jako samoplatci

wendissek
3. říj 2016

Holky co se to ted v heliosu děje z tolika vajíček co máme nam zůstává max jedno nebo dvě

ilonaat
3. říj 2016

Teda holky, co to slysim. Helios ma opravdu nějaký špatný obdobi. Pritom pred čtvrt rokem to byl uspech za úspěchem.....
@fonamor strasne moc me to mrzi. Ja to nechápu, jak se tohle muže stat
@zabbkakvak zak ua cjvilku na tebe budu myslet. Uvolni se a uzij si to....
@wendissek a zatim nespinis nekrvacis? Ja kdyz se nepovedlo spinila jsem davno pred krvi.....
@leoseeeek jestli se zavadi, tak zavést. Ale to by ti oni meli prece poradit, co je nejlepsi. Chjooo, ja uz to nejak všechno nechapu
@korticka nám udelali rovnou reprodikcni imunologii hned z prvni odebrane krve. ....

korticka
3. říj 2016

@ilonaat to ale není ta komplexní imunologie, mě se právě jedná i specifickou buněčnou imunitu kvůli opakovanému neuhnízdění embrya a tu dělají jen v Podolí (doc. Madar)

wendissek
3. říj 2016

@korticka joo ta by me taky zajimala

zabbkakvak
3. říj 2016

@ilonaat jo už sena to i těším.Ne jak poprve to jsem měla i strach.Doufám že špatné období Heliosu překonam a všichni mě budou následovat.Ale ptala jsem se na Texla a on tam asi dnes není ☹ mám se ještě poptat koordinátorek tak uvidím.Jinak se zeptám aspoň na Texla ml.

lenusaak
3. říj 2016

@korticka já byla odeslána heliosem na imuno kvůli výsledkům z hormonálního profilu. Oni ti to zakázat nemžou, naopak snad Texl pochopi, že chcete mit vše vyšetřené. Vůbec neřeš co kdo na to v Heliosu řekne, je dobře, že sis to zařídila!!!!! Držim palce ať to pomůže k uspěchu!!

lenusaak
3. říj 2016

@wendissek jestli to tak je tak nemám slov..ach jo. Vendulko myslim na Tebe. Jeste porad doufam v zázrak u Tebe dneska.

lenusaak
3. říj 2016

@zabbkakvak taky nechces Filkovou?? 🙂 na me minule zbyla..nebyl tam ani jeden z Texlu..grr 😀

zabbkakvak
3. říj 2016

@lenusaak jo jo Filková je až uplná nouze 😒 .Tak snad tam bude aspoň mladej Texlík 😉

wendissek
3. říj 2016

Já nemůžu na filmovou ted co sem hi melanjaknna kontrole tak na ketu říct ani slovo byla úžasná .
@lenusaak leni uvidíme ale i dnes uuuplne bilo

ilonaat
3. říj 2016

@lenusaak
@zabbkakvak
@wendissek ja jsem byla ochotna soupnout si to tam sama, kdyby tam Texl nebyl 😀 Nemůžu Filkovou ani citit. I to jméno me jeste porad depta 😉

leoseeeek
3. říj 2016

@ilonaat tak, bylo mi receno , ze dozralo do blastocysty, ale zacinajici, ze neni vhodne k transferu, nicmene i takove zavadi a byly z nich tehu...

korticka
3. říj 2016

Já měla minule na KET Texla a taky to nevyšlo 😔
Proto jsem si zařídila to komplexní imuno vyšetření, protože už mám za sebou 3 transfery a nikdy nic...HCG vždy 0. A třetí čtvrtý den po transferu už cítím že mi MS uměle prodlužuje utrogestan 😔

zabbkakvak
3. říj 2016

@fonamor tak mám prcka v sobě tak snad se pořádně pricucne 🙂.Ptala jsem se na to tak bohužel se to počítá jako jeden pokus :-O .