Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lenusaak
20. říj 2016

@linusha já vím o @thebe 🙂 ti měli a zadařilo se na druhý transferek 🙂 oni vědí co komu doporučit, alespon toto necháte na přírodě 🙂 mrzí mě to, ale možná dobře, že se to nekam pohne , dobře pro tebe, je to už zase další krůček k miminku, jen se té cestičce musí víc pomoci 🙂

lenusaak
20. říj 2016

@fonamor děkuju 🙂 baštím denně Céčko a davům lidi se vyhýbám jako čert kříže 🙂 určo pisn, pry mi po druhé zavolaji, to jsou mi ale blby novinky :-/

linusha
20. říj 2016

@lenusaak děkuji, já věřím že vědí co komu doporučit, kór když si i úspěšnost umím reálně představit 🙂 Jsem strašně ráda že jsme se dostali o kousek dál 🙂

thebe
20. říj 2016

@lenusaak Ty mas teda pamatovaka ;)
@linusha Ano, je to tak. Manzeluv spermiogram byl dobry, tak nevideli duvod, proc nedat klasicke oplodneni, ze pry se ty nejlepsi spermie aspon sami vyprofiluji a embryjka jsou kvalitnejsi. Z 16 vajicek se oplodnilo 11, do konce zustalo 5.

jawuna
20. říj 2016

@lenusaak taky gratuluji 😵

sisik10
20. říj 2016

@linusha Ahojky nám,taky byla doporučena klasická metoda opl. Z 6 vajíček se oplodnilo 5 a do konce došli 3 🙂

sisik10
20. říj 2016

@lenusaak Leni ,taky jsem se divila,že zavolaj sami.Já jim setjně volala byla jsem v práci a tam nemívám tel. u sebe.Jestli to nebudeš moc vydržet ,tak jim tam klído zavolej 😎 Mě teda bylo céčko,taky doporučeno ted na kontrole.Já ho taky brala,ale menší dávku.Jo sám Texl mi řek,že mi napíší neschopenku kvuli těm nachlezením a když dělám v obchodě. A jak se cejtíš? Mě chytla včera strašná migréna, ani paralen nepomoh a taky jsem měla první křest wc 😀

lenusaak
20. říj 2016

@sisik10 jee takžese bobik projevuje😄ale na jednu stranu je to taky dobře, viš že se tam dole pěkně rozvaluje😄 no u mě je hlavnilm takovým přiznakem extrémni unava a ta hlava mě často taky bolí. Takže máš PNku?? Jen si hezky odpočin doma a je lepši se zbytečne nevystavovat riziku, když člověk do toho vložil takového usilí. No snad to vydržím😄 pujdu si po o dudnout, ono to uteče😄

zabbkakvak
20. říj 2016

@leoseeeek Ahojky tak Texlik říkal že není důvod proč KET oddalovat tak jdu hned.Udelal mi i ultrazvuk aby kouknul na sliznici ta je krásná uz teď 8 DC je 6mm ještě jdu v podělí na ultrazvuk a pak ještě asi st nebo čt a KET by byl o víkendu nebo v pondeli.T ak už se těšíme a věříme že tento bude ten praví.Co ty mrcha už přišla?

zabbkakvak
20. říj 2016

@ilonaat Čauky jakpak se máme?Tak půjdem pro mrazáčka tak drž vše co máš ať to konečně vyjde 😉

ilonaat
20. říj 2016

@zabbkakvak ahoj. ...jj, cetla jsem, jen nejak nestiham tady reagovat 😀 Je to super, ze to nebudete oddalovat. Neni na co čekat a hlavne ted se roztrhl pytel z pozitivnima tehotenskyma testama, tak neni pochyb, ze by to ted nevyšlo. Vyjde to skvele. Urcite. Pak dej vedet, kdy presne mam drzet palce 😉
Ja se mam dobre. Od posledni kontroly ubehlo uz 14 dni a na dalsi jdu za tyden. Uz to nemuzu vydrzet. Strasne se to vlece a ta nejsistota, jestli je princezna v poradku je strasna. Uz se tesim, az zacnu citit pohyby. To pak budu asi klidnější. ....
Jinak me porad páli zaha a je mi těžko, ale to se da vydrzet 😉

leoseeeek
20. říj 2016

@zabbkakvak ahojky, tak to je parada. Tak mic drzim palecky, urco je to ten pravy😘
Jinak ano, ano uz mrcha dosla, ale jak! Trpim teda😕..

zabbkakvak
20. říj 2016

@ilonaat jjj určitě jí je u tebe dobře.Tak se pěkně opatrujte a za tyden dej vědět jak se malá má :-*.Já doufám že era pozitivních těhu testu zustane i pro mě.Pak písnu kdy teda pujdu na KET

zabbkakvak
20. říj 2016

@leoseeeek tak mrchu přetrp a pak taky šup šup pro sněhuláčka 🙂.Budu čekat na nové info od tebe jak budete pokračovat 😉

leoseeeek
20. říj 2016

@zabbkakvak hpokud dnesek preziju, čeče😨😊...a urco hned povalim pro snehulacka. A ty dej taky vedet, jak pokracujes a mooooc ti drzim palce. Tentokrat to vyjde, uvidis, neni mozne😘

lenusaak
20. říj 2016

holky tak mám hodnotu hcg 1863j 🙂))))

leoseeeek
20. říj 2016

@lenusaak no tak to je kraaaasa 👍😘

linusha
20. říj 2016

@lenusaak to je paráda 😉

linusha
20. říj 2016

@thebe děkuji moc 🙂 aspoň vím že je úspěšné a o to víc mi to dává naděje 🙂

leoseeeek
20. říj 2016

@zabbkakvak a prosim te, co je to DC 6mm? A jako ze stary Texl ti delal ultrazvuk?

zabbkakvak
20. říj 2016

@lenusaak tak to je supeeeer.Jeste jednou velká gratulace

zabbkakvak
20. říj 2016

@leoseeeek DC je den cyklu a že mám 6mm sliznici.Ultrazvuk dělal mladý Texl ale starší byl u toho.A chválili že sliznice je super.

leoseeeek
20. říj 2016

@zabbkakvak aaaaha😊, dekuji za vysvetleni😘

zabbkakvak
20. říj 2016

@leoseeeek není za co 😉.Jo a mrchu určitě prezijš a pak hurá pro snehulačka.Skoda že nám to zas nevyšlo stejně.

leoseeeek
20. říj 2016

@zabbkakvak jjj...uz abych tam byla😉. Je to skoda, jsme se mohly potkat 😊

zabbkakvak
20. říj 2016

@leoseeeek Joo tak to se mužem potkat i tak někde 😉

dragina
21. říj 2016

@zabbkakvak ahojky, právě jsem se ptala na jiné diskuzi, že jsem 5. den cyklu a endometrium 7 mm a folikul už 15 mm, což je docela dost, praská kolem 20 mm. Původně byla kontrola v Heliosu až na 12. den, ale po dnešku to změnili na pondělí, což budu 8. DC, takže jako ty na kontrole - kolik ti měřil 8. DC folikul? Děkuji, v pondělí se tam potkáme 🙂

zabbkakvak
21. říj 2016

@dragina Čauky no folikul mě neměřil to až v podělí.Jen měřil sliznici aby věděli jak je roste jinak bych dostala něco na podporu.V pondělí ti písnu kolik měl folík.A ty půjdeš taky na KET jo?Jo tak asi se tam někde potkáme 😉

leoseeeek
21. říj 2016

@zabbkakvak tak ja dnes volala do Heliosu a jdu teda na ultrazvuk az 2.11. ...tak jsem zvedava.

zabbkakvak
21. říj 2016

@leoseeeek a to budeš kolikátý DC?To já už budu mít nejspíš sněhuláčka u sebe 😉