Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

leoseeeek
21. říj 2016

@zabbkakvak no, nejak v tady tom tapu😁 . MS mam 20.10....ultrazvuk 2.11... Ten DC se pocita od prvniho dne??

marlah
22. říj 2016

Ahoj holky, přidávám se k vám. ☺ Jste tu některá, která teprve bude začínat se stimulací a jde do prvního ivf? Jedu si v úterý pro injekce, mám krátký protokol. Ms čekám 30.10. Byla bych ráda, kdybychom si napsaly postřehy a zkušenosti. 😊

zabbkakvak
22. říj 2016

@leoseeeek jo jo od prvního dne.Tak to budeš 14 den to budeš mít teda rychlí.Divim se že tě nebudou chtít vidět dřív já tam půjdu teď v pondělí a ještě jednou a pak o víkendu nebo pondělí na KET(a to mě dělal ultrazvuk už teď).No ale oni vědí co dělají.Kdybych neměla schůzku s Texlem a jen bych tam volala tak i já bych tam šla určo později.Ted nám to musí vyjít 😉

ilonaat
22. říj 2016

@zabbkakvak ahoj, taky jsem chodila na ultrazvuk 14ty DC 🙂. Je to v pořádku.
@leoseeeek

ilonaat
22. říj 2016

@marlah Vitej. Ja uz to mam všechno naštěstí za sebou, ale když te bude něco zajímat, jsem tady 🙂

zabbkakvak
22. říj 2016

@ilonaat jo já jsem si to myslela že to tak dělají.No asi jsem zas zvláštní případ a chtějí mě vidět víckrát.Berou zas i krev?

ilonaat
22. říj 2016

@zabbkakvak Ne. Me jen zkontrolovali sliznici, rekli ze ok, nahore mi pichli pregnyl a za 5 dni transfer 🙂

zabbkakvak
22. říj 2016

@ilonaat no už aby to bylo 🙂

ilonaat
22. říj 2016

@zabbkakvak neboj. Utika to jako voda. 🙂.....

leoseeeek
22. říj 2016

@zabbkakvak dekujiiiii😘😉

leoseeeek
22. říj 2016

@marlah ahoooj a vitej😊....ono je toho tolik😁, takze se v klidu ptej a my ti vse zodpovime, pokud budeme vedet😉
Taky teda jsi v Heliosu?

dragina
22. říj 2016

@ilonaat ahojky, jak se počítá ten 5. den na KET? V pondělí když tam půjdu a bude vše OK, tak KET pátek nebo sobota? Děkuji

ilonaat
22. říj 2016

@dragina no podle toho, kdy ti reknou at pichnes pregnyl. Ja byla jednou sesty jednou paty den. Kdybys tam byla v pondeli tak paty den je sobota. Den transferu, ultrazvuku cehojoki se pocita jako den 0

ilonaat
22. říj 2016

@dragina *čehokoli 🙂

zabbkakvak
22. říj 2016

@marlah ahojky opravdu je toho moc tak lepší je pisnout otázku a odpověď od nás určitě dostaneš 😉

marlah
22. říj 2016

@leoseeeek Ahoj, ano chodíme do Heliosu. Hodně rychle se to seběhlo, před 3 týdny poprvé, konzultace, odběry, výsledky a v úterý jdu pro injekce na stimulaci. Mám doma už dvě starší děti, je mi 41. Moje výsledky jsou v pořádku, AMH mám 2,2, ale partner má špatný spermiogram. U nás není na co čekat, takže jdeme do toho.

marlah
22. říj 2016

@zabbkakvak Mám mít krátký protokol, tak doufám, že hodně informací se dovím v úterý, když jdu pro injekce. Spíš čím to ještě podpořit, na co si dát pozor, jak to bude probíhata a tak. Vzhledem k věku a taky financím (jsem samoplátce) moc pokusů navíc nebude, tak proto.

leoseeeek
22. říj 2016

@marlah no, ja taky uz mam syba velkeho, ale pritel je na voziku, proto IVF. Taky vse vporadku, ale proste se nedari😔...ted mame pisledniho mrazacka, tak verim, ze to klapne, jinak by jsme sli uz take jako samoplatci, ale to uz by jsme asi nedali. Me je 37 a he pravda, ze pro IVF jsme uz "starsi" a vajecniky nejedou, tak jak za mlada😊...myslim v dobrem. Ja treba musela davat vetsi davku hormonu, tim jsem spotrebovala vice injekci, nez doplaci pojistovna, takze byt to byl 3pokus IVF s pomoci pojistovny, platili jsme balik, za injekce😕

leoseeeek
22. říj 2016

@marlah ale je to samozrejme individualni, ty na tom muzes byt daleko lepe😊

marlah
22. říj 2016

@leoseeeek Děkuju. 😉 Taky ti držím moc palce, ať to vyjde... a brzy si tě mim najde. 😉 Uvidíme u nás, já jsem zatím dost optimistická, protože v dubnu jsem otěhotněla přirozeně, ale bohužel v 10 tt zamlké těhu. Tak doufám, že IVF vyjde a podaří se.

zabbkakvak
22. říj 2016

@marlah ja měla poprvé dlouhý protokol a druhý krátký protokol ten probíhal tak že 1DC začal píchat Diphereline 2DC se přidal Merional chodilo se na krev a ultrazvuk 14DC se pichnul Pregnyl 16DC odběr vajíček od 17DC zavádět Ultrogesan a konečně 21 DC transfer.Jinak beru kys.listovou jako doplněk tou se nic nezkazí 😉

leoseeeek
22. říj 2016

@marlah urco vam to vyjde. Drzim palce😉

leoseeeek
22. říj 2016

@zabbkakvak ta kysel.listova...to je jen na predpis?! Na IVF ve Zline jsem ji taky brala, tady teda ne
:p

zabbkakvak
22. říj 2016

@leoseeeek ne ne kyselina listová je volně prodejny doplněk stravy

marlah
22. říj 2016

@zabbkakvak Děkuju, ano tohle mě taky čeká. Studuju ty papíry, co jsme dostali a stránky Heliosu. A beru vitamíny Femibion 1. 🙂 🙂

marlah
22. říj 2016

@zabbkakvak
@leoseeeek
@ilonaat
Holky moc vám děkuju 😉 , kdybych potřebovala, tak se určo ozvu. Tento víkend si chceme trochu užít, odpočinout a načerpat síly ... a vzhůru na to!

ilonaat
22. říj 2016

@leoseeeek kyselina listova by se mela uzivat pokud mozno uz 3 mesice pred pocetim. Je nejdůležitější pro dobry vyvoj plodu. Beru i nadale 🙂

zabbkakvak
22. říj 2016

@ilonaat a v těhotenství bereš pořád jednu tabletu jak před otěhotněním nebo už 2 tablety deně?

ilonaat
22. říj 2016

@zabbkakvak beru porad jedu osmistovku. Ony jsou rozdeleny. Slabsi a silnější. Ja beru i femibion 2 ale ob den a den kdy mam pauzu beru tu listovku. V tom femibionu je totiz taky....

linusha
22. říj 2016

@marlah taky teprve začínám s prvním ivf, tak budeme bojovat společně 🙂