Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jeanne_g
14. zář 2017

@wendissek Uf, to sis teda užila, holka😖 Ale vypadá to, ze je to velký bojovník a vytrvalec, ten se neda😍

wendissek
14. zář 2017

@jeanne_g no pro změnu ted mám anginu šíleně me bolí v krku kašli a mám rýmu jako tram tak se modlim at to da

tomik1234
14. zář 2017

@wendissek takový velký hematom ale doktor říkal že í lepší kdyby prasknul, taky jsme ho měli:( í kdyz ne tak velký, tak bude dobre, jsou to bojovníci!!

jeanne_g
15. zář 2017

@wendissek Jejda, to už je fakt pech. 😖 Přeju brzké uzdravení, hodně sil a pevne nervy. A ať je vše v pořádku s mrňousem!!!

wendissek
15. zář 2017

@jeanne_g no uvidíme predce jen je porad velká dálka

hanyas
16. zář 2017

Ahoj Heliosačky a hlavně @jeanne_g . Potřebuji váš názor... který z testů vám přijde silnější prosím? Už třetí den mi připadá, že je čárka v podstatě totožná... ☹

wendissek
16. zář 2017

@hanyas myslím ze sílí neboj vše bude OK podstatná je krev já byla jako samoplatce abych věděla zda roste

hanyas
16. zář 2017

@wendissek a ktery ti Wendy prijde silnejsi?

wendissek
16. zář 2017

@hanyas ten bez te smouhy 🙂

wendissek
16. zář 2017

@hanyas já si ale v Brně žádná 2x jako samoplatce ma krev a věděla zda stoupá testy me taky zas tak nesilily

linusha
16. zář 2017

@hanyas ahoj mě přijde silnější ten nalevo (bez čmohouhy)

hanyas
16. zář 2017

@linusha
@wendissek holky, ten nalevo je dnesni. A na krvi jsem nakonec byla, normal na pohotovosti na gynde a hCG je 429. Jenze... ten test me fakt desi. Je to tak strasne nepatrny... ty dny predtim silil krasne 😢

wendissek
16. zář 2017

@hanyas neblbni a raduj se kdy mas jít na krev do heliosu ? Podívej já mela 12den 347 jednotek a za chvilku budem začínat 10 týden 🙂

jeanne_g
16. zář 2017

@hanyas Hani, vlevo je silnejsi a bud v klidu, tentokrát to vyjde😘

jeanne_g
16. zář 2017

@hanyas No a krev máš krásnou hodnotu,který jsi den?

hanyas
16. zář 2017

@jeanne_g
@wendissek jsem 10.den a na krev jdu v pondeli. Ale ke sve gynekolozce ne do Heliosu. Holky, ja nejak vnitrne citim, ze je to spatne. Ta druha carka by mela byt prece viditelnejsi. Ja na to porad koukam a proste nic nevidim...

wendissek
16. zář 2017

@hanyas co blbnes tady tím si to jen privodis nic špatně není a neměla já ji mela úplně stejnou tak neblbni a 10 den sem mela krev nějakých 117 jednotek

hanyas
16. zář 2017

@wendissek ja vim, ze ta dnesni hodnota je dost dobra (i kdyz ta doktorka co mi rikala vysledek rikala, ze to vypada spatne. Ze to je dost malo.) Ale aby rostla jak ma... no, zitrejsi test asi napovi a pondelni krev rozhodne.

wendissek
16. zář 2017

@hanyas tím me taky vystrasila ale oni neví jak je to po Ivf po tech transfetech takže neboj a neres testy dálnici sem mela az 25 den pi ketu

hanyas
16. zář 2017

@wendissek a taky ti ty testy nektery dny skoro nesilily? Nemas treba jeste fotku svych testu? Potrebuju se necim racionalnim uklidnit...

wendissek
16. zář 2017

@hanyas ano testy dělané vždy každý den po sobě nesilily az vždy ob den nebo ob dva neblbni a uzivej si to

hanyas
16. zář 2017

@wendissek na uzivani si je jeste brzy. Prece jenom taky uz toho za sebou mam dost a mam strach ze zklamani. Zitra budu zase moudrejsi... Kazdopadne dekuju moc Wendy 😘

wendissek
16. zář 2017

@hanyas hele já sem.celou dobu porad ve stresu ze se vše bude opakovat ale jedna dobra kamarádka která ma za sebou 17 let snažení 11 těhotenství a konečně vysnenou holčičku tak me.řekla ze jen tomu miminku tím stresem ublizuju ze se mam radovat z každé malickosti

hanyas
16. zář 2017

@wendissek vim, ze stres skodi. Proto jsem jela na tu krev, at mam aspon nejakej zachytnej bod 😉

jeanne_g
17. zář 2017

@hanyas Tak co dnešní testik? Věřím, že to bude dobrý.
@wendissek Vendi, jak se daří? Už jsi zdravá?

wendissek
17. zář 2017

@jeanne_g vůbec ne mam šílený kašel a rýmu ale včera se tam zizalka hybala tak snad je vše OK

hanyas
17. zář 2017

@jeanne_g dnes vypadá podstatně líp 🙂 nechci nic zakřiknout, ale prozatím jsem si oddechla... 🙂

@wendissek zkus Wendy zázvorový čaj s medem a citronem. Já jsem taky od transferu nachlazená a i když mě to ještě úplně nevykurýrovalo, je to lepší 😉

wendissek
17. zář 2017

@hanyas Zazvor by se v trhu moc neměl a kor když já mam špatnou v srážlivost je hodně bylinek které by se neměli a já se jim raději vyhybam

hanyas
17. zář 2017

@wendissek 4 g čerstvého zázvoru by v těhu měly být OK, ale netuším jak je to s tou srážlivostí. 😲

wendissek
17. zář 2017

@hanyas já se mu raději vyhybam tak jako libecek,mate atd