Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
1. bře 2012

@danielahe no, taky si myslím, že na tu krev asi stejně budu muset, takže je to docela fuk...
já brouzdám po netu a prohlížím si kočárky, ale taky sem sledovala nějaký seriály, co sem neviděla 🙂 takže sme na tom podobně 😀 a myslím si, že jest můžeš hodně a moc a vůbec to na tobě nebude znát 😀 😀 😀

veverka.terka
1. bře 2012

@danielahe ale před chvilou sem se byla i chvilku projít se ségřiným prckem, má roční holčičku, tak sem se aspoň trochu provětrala...je tam krásnej vzdoušek, ale zase má být chladněj ☹

danielahe
1. bře 2012

@veverka.terka Ver tomu, ze tam bued teplo...jestli se ochladi, tak o par stupnu, ale brezen slibuji napdrumerne teply 🙂

jananovacek
1. bře 2012

@daguli Parada! 😉

janijacek
1. bře 2012

Pěkný večer! Gratuluji všem těhulkám a držím pěsti všem snažilkám!!!

veverka.terka
2. bře 2012

@danielahe
@daguli
tak co holky, potakly ste se v Heliosu? a jaký sou výsledky? doufám, že dobrý, myslela sem na vás! 😉

daguli
2. bře 2012

@veverka.terka Je, no nepotkaly...nebo o tom nevime...Jinak vysledky budou v jednu,tak jsem nervozni, kousu si nehty a nevim, co mam do te doby delat :D

veverka.terka
2. bře 2012

@daguli jéé, to je škoda, že ste se nepotkaly....jj, vím, že výsledky bývají až po 13h, a testík byl ale pořád pozitivní ne?! to bude určitě dobrý a budeš si už užívat mimouška 🙂

daguli
2. bře 2012

@veverka.terka Jj,test je pozitivní, tak snad...děkuji...

danielahe
2. bře 2012

@veverka.terka a hoj, ja tam byla uz pred sedmou a tam nikdo, takze neeee 😉

@daguli tak to jsme na tom stejne....jsem napnuta jak ksandy

danielahe
2. bře 2012

Holky, nechci to zakriknout, ale ta hodnota je je dvojnasobna....uz to je 500, pomalu, ale jiste to leze nahoru, samou radosti se mi chce brecet 😵 😵 😵 😵 . V pondeli si jdu napsat neschopenku a v patek jdu na UTZ 🙂

veverka.terka
2. bře 2012

@danielahe krása, úžasný Dani, tak to už je naprosto jistý!!! tak si to užívej a klidně i breč 🙂 já bych se asi samou radostí zbláznila, dozvědět se takovou zprávu 😀 užívej si to a ať tě manžel a syn pěkně opečovávají 😉

danielahe
2. bře 2012

hmm, jirka je v praci a malej je opet nemocnej...tak spis opecovavam ja jeho 🙂. zatim papa

danielahe
2. bře 2012

@veverka.terka Budu na tebe zitra myslet, at se ti dobre stymuluji vajucha 😉

veverka.terka
2. bře 2012

@danielahe ježda, teda, ten váš klučina je pořád marod....tak ale jak dojde manžel z práce a bude víkend, tak vás může opečovávat on oba dva 😉
děkuju za podporu 🙂

daguli
2. bře 2012

@danielahe Moc moc gratuluju!!! 🙂

daguli
2. bře 2012

Holky ja mam HCG 230! 😵 😵 Hura! 😵

daguli
2. bře 2012

@veverka.terka Pripojuji se k Danci a taky budu drzet pesti 😉

veverka.terka
2. bře 2012

@daguli to je úžasný, moc gratuluju!!! 😉 a děkuju za držení pěstiček 😉
kéž bych taky mohla za pár týdnů takto jásat....

teruberi
3. bře 2012

Ahoj holky, prisla jsem se ne vas zase jednou kouknout.Jsem uz doma, mam nejake komplikace, nic vazneho,ale gynekolozka mi uz doporucila klid,tak ted musim poctive lezet-coz mi zatim moc nevadi🙂Ale do konce tehotenstvi je jeste dlouho....tak aspon se na vas budu obcas moct mrknout 😀
Daguli a Danielahe moc gratuluju!
A vsem ostatnim drzim pesti!

danielahe
3. bře 2012

@daguli dekuji 🙂 a tobe drzim palecky, at je vse ok 😵 😵 😵

danielahe
3. bře 2012

@teruberi ahoj, jen hezky odpocivej a dekuji 🙂

danielahe
3. bře 2012

Ahoj holky, tak ten muj pubertalni synator na me naprskal rymu, snad to nic nebude, lezim a dotuji se vitaminem C 🙂 . Venku je moc hezky 🙂 a jak jsi dopadla terezko? papa

ivetka77
3. bře 2012

Ahoj holky, snazila jsem se sem nechodit,abych nemyslela na snehulacka a na to ,jestli se uchyti,ale nejak na nej stejne myslim 🙂 Uz bych nejradeji mela testikovani za sebou...ale jeste musim vydrzet 🙄

ivetka77
3. bře 2012

@danielahe Ahoj,tak sup do postele a poradne to vylez! To uz jsme tu jednou meli!Tak at jste s mimiskem v poradku 😉

daguli
3. bře 2012

Ahoj holky, preji vsem krasny den🙂

@danielahe brzy se uzdrav!A jak rika ivetka-nepodcenit! 😉

danielahe
3. bře 2012

Jojo lezim, jim a spim 🙂

daguli
3. bře 2012

@danielahe Tak to je moc dobre 😉

veverka.terka
3. bře 2012

@danielahe ježda, teda, tak ať se to hlavně v nic nezvrhne a co nejdřív se dáš do kupy....jj, dobrý, na ultrazvuku byl dneska Texl a super, mám 16 krásnejch vajíček, prý sou pěkně velký a ve čtvrtek, pokud se nic nezmění, mě čeká odběr, v úterý ještě kontrola a pohovor s embryologem, tak už se to všechno blíží 🙂
tak hezky odpočívej a kurýruj se, těším se na kávu 😉 😉 😉 teďka, když budeš taky na neschopence, tak se musíme sejít 😉 pá a hezký zbytek víkendu

veverka.terka
3. bře 2012

@danielahe tak to má být!!!!