Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tynka75
13. únor 2018

@jawuna vím, že je to začátek, ale pro mě nejhorší...toho ostatního se nebojím 🙂
@linusha no právě, ten jehelníček....😲 díky holky za podporu 🙂

tynka75
18. únor 2018

Holky mam otazku. Druhy den picham dipher. Vetsina ma po vpichu modrinky....me se ale zadne nedelaji....je to v poradku nebo pichame spatne? Pri injekci sedim a mackam spicek do ktereho snad kolmo pichnem. Zustavaji mi jen cervene tecky po vpichu.

tomik1234
18. únor 2018

@tynka75 Já modřinu měla snad jenom jednou během 4 stimulací, takže jsi prostě šikula. Modřiny normálně nemají být, ale není tragédie,když se občas člověk netrefí 🙂

tynka75
19. únor 2018

@tomik1234 Tak to je super, díky za odpověď. Píchá to manžel 🙂

mirda79
19. únor 2018

@tynka75 Taky sem neměla žádné modřinky 😊

fonamor
19. únor 2018

Ahoj holky, jdu s malou anketou. Zajímalo by mě, na kolik vás vyšla stimulace, ale pouze tak, kde jste píchaly dipherline a menopur nebo menopur? Cena samozřejmě taková, kterou jste platily v Hleiosu pouze. děkuju snad jsem se vyjádřila normálně🙂

mirda79
20. únor 2018

@fonamor Ahoj. Já jsem dala za stimulaci Diphereline a Menopurem cca 7100 Kč.

fonamor
20. únor 2018

@mirda79 děkuji, právě zjišťuju, že za kolik to tam holky v heliosu mají, já už si nepamatuju

tynka75
21. únor 2018

@fonamor já mám diphereline zdarma (hradí pojištovna) a Menopur ještě nevím, dozvím se v pondělí, ale říkala do 5 000,- Kč, ale záleží jak která reagujeme, někomu stačí málo, někomu více.

mirda79
21. únor 2018

@fonamor Já sem taky stimulovala v Heliosu

kyticka569
21. únor 2018

@fonamor Ahoj, já měla Eigenorm, prý je to to samé jako Menopur. Jedna ampule, tj 75j vyjde s pojišťovnou na 80Kc a bez pojišťovny myslím 380 Kč. Nebo tak nějak. Já jsem třeba pichala denně 3 ampulky. A překročila jsem o něco i dávku na pojišťovnu, tak mě léky vyšly tak na 5000 Kč. Hlavně jde fakt o to, jaké dávky budeš potřebovat.

fonamor
23. únor 2018

@tynka75
@mirda79
@kyticka569 ahoj holky, jj, díky, pozeptám se ještě i na ty levnější varianty, doufám, že jste dopadly na opu na výbornou🙂... My už právě jedeme bez pojišťovny, tak se ptám, díky.

kyticka569
23. únor 2018

@fonamor Ahoj, naštěstí tyhle hormony na mě působily asi nejlíp, oproti stimulaci v jiném centru. Takze vajíček bylo nakonec dost a asi i kvalitní. A nechci to zakriknout, ale testy mám zatím pozitivní. Ikdyž to ještě nemáme potvrzené. Jak jsou teď všude ty chřipky, tak mám docela strach.

apple_tree
23. únor 2018

Holky, muzu se zeptat? Mela jste nektera v Heliosu na hormonalnim profilu vysoky tumor maker? Jak se to resilo a jaka byla nakonec diagnoza?

kyticka569
23. únor 2018

@apple_tree Ahoj, jestli myslíš ca 125 tak myslím, že může znacit endometriozu

tynka75
26. únor 2018

@fonamor tak dneska jsem platila za 3 krabičky menopuru 4 500,- Kč. Jedna krabička vychází 1500 a je tam 10 dávek.

fonamor
26. únor 2018

@tynka75 děkuju,děkuju,to je na předpis a doplatek 1500 že?

tynka75
26. únor 2018

@fonamor není to na předpis, normálně mě oboje vydali bez předpisu v Heliosu. Men., který nehradí pojišťovna asi nikomu, proto ho platí vždy pacienti.

tynka75
27. únor 2018

Holky myslíte si, že když budu stimulovat a do toho dostanu tu hnusnou chřipku co teď řádí, že to nebude mít vliv na stimulaci? Všude kolem mě jsou samí nemocní, 39 horečka, kašel, rýma, většinou dostanou antibiotika ...

linusha
27. únor 2018

@tynka75 počkala bych se stimulací

tynka75
Autor odpověď smazal
Zobraz
linusha
27. únor 2018

@tynka75 no to jim opravdu zavolej 😉

iwettka
5. bře 2018

Ahoj, chtěla bych se zeptat, přešla jsem čerstvě do Heliosu z jiného centra, musíme mít vyšetření PGD, zajímalo by mě jestli to celé hradí pojišťovná (oborová) - je mi 38 a manžel má translokaci chromozomů.
Primář nám říkal ,že ještě neví jestli tam bude nebo nebude nějaký doplatek. Mohu poprosit o zkušenosti? MOc děkuju 🙂

linusha
5. bře 2018

@iwettka ahoj mě v heliosu tvrdili že mají smlouvu jen s VZP ale je to rok zpět. Jinak pokud si musíš pgs platit tak je to 38 tis. Ale třeba k tomu bude u vás důvod nebudete muset doplácet nic.

tynka75
5. bře 2018

@iwettka ahoj, my když měli pohovor u genetičky, tak říkala, že to vyšetření stojí jako píše @linusha ale že pacientky nad 38 to mají zdarma. Ale jestli je to zrovna u tvé pojištovny, to nevím. Já mám 205 a tam to hradí celé po tom 38 roce.

iwettka
5. bře 2018

On říkal doplatek mezi 9-14 tisíci což se mi nezdá. Taky mluvil něco o breznu že bude vědět víc. Ze budou něco pojišťovny projednavat. Vůbec tomu nerozumím.
A nevíte jaká je šance na otěhotnění s vyšetřenými embryi? Jeden pokus mám za sebou, po Et 4 denního to nevyšlo 😔

kyticka569
5. bře 2018

@iwettka Ahoj, já mám za sebou PGS, mám VZP a platili jsme za PGS 14 500. Šance je velká, asi snad 70%, ale třeba mně se to teď nepovedlo ani s vyšetřenym. :(

linusha
5. bře 2018

@iwettka my se v heliosu ani k pgs nedostali. Ale beru to obecně že když je embryjko vysetrene tak tam šance být musí. Jinde nám řekli že vyšetřením projdou jen nejkvalitnější embryjka 😉

kyticka569
5. bře 2018

Mě by zajímalo, jestli je v Heliosu někdo, komu nevyšlo IVF ze 3 vyšetřenych embryí. Doufám, že nebudu první

iwettka
5. bře 2018

@kyticka569 v Heliosu jsi platila 14 tisíc ? Tak já už nechápu podle čeho se to tedy platí a neplatí. Jste jinak v Heliosu spokojené?